Skocz do zawartości

Byly ukochany...


mloda2323

Rekomendowane odpowiedzi

Mialam dzis sen...snil mi sie moj byly chlopak...mysle ze go kochalam...ale jakos tak nie wyszlo-raz ze soba bylismy,pozniej nie...pozniej znow bylismy-obydwoje chyba nie do konca wiedzielismy czego chcemy...pozniej kiedy ja stweirdzilam ze albo probujemy albo nie...on bez wytlumaczenia stweirdzil ze nie...zabolalo nie to i chyba dopiero wtedy tak naprawde zauwazylam ze mi na nim zalezalo i to bardzo...sei okazalo ze on znalazl sobie kogos....ja po jakims czasie zreszta tez-nawet powiedzialabym ze jestem teraz szcesliwa, zre moj obecny chlopak daje mi to czego zawsze szukalam, czego pragnelam:)

Snilo mi sie ze bylismy gdzies z naszymi wspolnymi znajomymi na jakiejs wycieczce..wyprawie-bylismy dla siebie obojetni...ale w pewnym momencie on przyszedl i polozyl sie obok mnie-zaczal dotykac moich dloni i je calowac...(dodam iz tak kiedys sie zdazalo naprawde).nie wiedzialam jak zareagowac...a moze wiedzialam jak..ale nie chcialam...i go odtracilam...na co on zapytal dlaczego??Ja powiedzialam ze juz nie chce do tego wracac...ze nie chce zeby bylo jak kiedys...choc sama do konca nie bylam pewna czy nie chce-napewno balam sie tego ze znow by mnie zranil...zaczal tlumaczyc ze jest mu przykro...ze sie pomylil...ze mysli o mnie i teskni....ale jak zwykle to bylo dla mnie zbyt malo-nigdy nie potrafilismy ze soba rozmawiac...on jest bardzo skryty...i nigdy nie wiedzialam co i jak... i teraz tez cos mowil...ale moze sama nie chcialam slyszec tego...i sie obudzilam

 

 

Mam nadzieje ze ktos cos odpisze:)z gory dzieki wielkie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok,w tym snie twoje obawy (podswiadomosc)uformowaly noc i chlopaka sen znaczy takie cos ze poprostu lubisz go swiadomoscia i podswiadomoscia 2.a chlopak cie kocha tylko jest niesmialy i jak mowilas skryty. Moim zdaniem powinnas do niego zagadac powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zgodze sie z opinia ze chlpak kocha bo to sen mlodej2323. mi sie wydaje ze jest tak jak mowisz, byliscie blisko, troche to toksyczne bylo bo nikt ne wiedzial czego chce do konca i cos tam boli do dzisiaj-z takich zwiazkow trudno wyrwac 'korzenie'.moim zdaniem sen odzwierciedla twoje uczucia, niby jestes szczesliwa ale gdzies tam w glebi masz jeszcze duzo serca dla teamtego. w snach to po prostu wyplywa na powierzchnie. ja nie doradzalabym zagadawynia go raczej przyjzec sie swoim uczuciom i temu czego naprawde pragniesz.powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...