Skocz do zawartości

Czy to jest związek karmiczny ?


01Lilith

Rekomendowane odpowiedzi

Arabiko, wyczuwam ironię w tym, co napisałaś :), ale akurat analizowałam kosmogram i według mnie są aspekty, które o czymś takim świadczą. Nie sprawdzałabym tego, gdyby ktoś nie postawił wcześniej Tarota. Interpretacja zaś kosmogramu miała tylko dać mi pełniejszy obraz sytuacji, bo Tarot nie zawsze i nie często mówi tak, by dać pełniejszą odpowiedź, o ile na jakieś pytanie chce odpowiedzieć ( w tym przypadku odpowiedział tylko ogólnie). Nie uważam więc, aby to było coś dziwnego, że chciałam zanalizować szczegóły sprawy, która błaha nie jest.

Zdziwiło mnie więc troszkę, że program numerologiczny podał, że taki fakt nie istnieje i zasiało to pewne zwątpienie w wiarygodność wcześniejszych interpretacji. Wydaje mi się bowiem, że niezależnie od użytych metod czy technik, rezultat czy też końcowy wniosek powinien być ten sam. Spróbowałam tego programu, ponieważ nie byłam przekonana do tego, że liczby potrafią coś powiedzieć o człowieku.

Sama zaś informacja na temat ten czy to jest związek karmiczny jest dla mnie bardzo istotna, bo dotyczy właśnie mojej osoby; usiłuję sobie z tym poradzić; to lekcja którą muszę odrobić i wiem, że zgłębianie tego tematu może mi pomóc (ale to już inne zagadnienie). Jaki ta sytuacja ma na mnie wpływ ? Bardzo ciężki.

A co da mi odpowiedź na pytanie postawione w pierwszym poście? Życia mojego w części dotyczącej tylko i wyłącznie programu nie zmieni, ale zapewne wyrzucę program z komputera i skupię się bardziej na tym, czego chcę się nauczyć :D Pozostaje jednak nadal otwarta kwestia tego, dlaczego numerologia (program) przeciwstawił się kartom i kosmogramowi, co jest czym i co nawaliło: interpretacja kart i kosmogramu, czy to drugie? Która wersja wobec tego jest prawdziwa: tarotowo-kosmogramowa czy ta podana przez program? To co czuję i co mówi mi intuicja jest jednak dalekie od informacji z "Numerologii".

Edytowane przez 01Lilith
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odbieraj tego co napisałam jako ironię, bo jestem daleka od tego... :)

 

Co do analizy numerologicznej, program ten, z którego pewnie korzystałaś, robi tylko i wyłącznie porównanie na podstawie dat urodzenia,

a w Twoim przypadku może powinnaś zrobić całą piramidę, łącznie z analizą wszystkich waszych imion i nazwisk. Tylko, że taki temat to już chyba trzeba byłoby zlecić profesjonaliście, bo to ciężki kawał roboty.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :oczko: Słonka za oknem nadal nie ma, ale nic to; ptaki mówią, że wiosna idzie :biggrin:

Ten program Arabico, o którym piszę to Numerologia © Adam Szod wersja free ware z 2009 roku; przeczytałam o nim na Ezoforum i pomyślałam, że wypróbuję. Można tam wpisać szereg danych, więc wnioskuję, że robi on analizę na podstawie wszystkich informacji, które się wpisuje, choć faktycznie nie wiem na ile są dokładne.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :oczko: Słonka za oknem nadal nie ma, ale nic to; ptaki mówią, że wiosna idzie :biggrin:

Ten program Arabico, o którym piszę to Numerologia © Adam Szod wersja free ware z 2009 roku; przeczytałam o nim na Ezoforum i pomyślałam, że wypróbuję. Można tam wpisać szereg danych, więc wnioskuję, że robi on analizę na podstawie wszystkich informacji, które się wpisuje, choć faktycznie nie wiem na ile są dokładne.

 

Pozdrawiam :)

 

tak się domyślam, że o ten program chodzi.... i właśnie on robi tylko porównanie tylko na podstawie dat urodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ,ze nie ma miedzy Wami powiązań karmicznych to nie znaczy ,ze każde z Was z osobna nie ma karmy powodującej trudności w związku . Sa wibracje sprzyjajace zwiazkom i takie ktore powoduja trudnosci w zwiazkach. Jezeli spotkaja sie np. 2 osoby z takimi trudnymi wibracjami zwiazek choc nie jest karmiczny bo z poprzednich wcielen nie macie wspolnej karmy,bedzie realizował sie jako karmiczny.Moze byc tez tak ,ze dana osoba ma do odpracowania karme , realizuja ja w tym zwiazku choc partner z soba takich obciazen nie przyniosł.Karma to rozległy temat ,a ten program pokazuje tylko ten podstawoey , najczesciej spotykany fragment powiazan i mozliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Czarodziejko :)

Osoba, która stawiała mi Tarota, powiedziała coś takiego, że jesteśmy związkiem karmicznym, spotkanie musiało się odbyć, było nam przeznaczone i że mamy coś razem do zrobienia, tyle, że w tym życiu już prawdopodobnie się nam to nie uda.

Taka informacja spowodowała, że zaczęłam analizować kosmogram, który niejako to potwierdził, choć bardziej ufam tarocistce, bo ja jestem na etapie nauki, jeśli chodzi o Astrologię.

Edytowane przez 01Lilith
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o jakim tekście mówisz :) Czasem po prostu to się czuje .Spotykasz kogoś i wiesz ,po prostu wiesz.Mowie oczywiście o karmicznej miłości ,bo związek karmiczny ,a miłość karmiczna nie musi być tym samym. Kiedyś czytałam tekst o karmicznej miłości,były to zwierzenia osób których taka miłość połączyła. Streściłam go tu gdzieś na forum.Gdy spotkamy ta swoja polówkę i okaże się,ze w tym życiu nie jesteśmy w stanie pokonac przeszkod ktore sa na drodze do połaczenia to zqwsze mozemy powiedziec :W NASTEPNYM ZYCIU ODNAJDE CIE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dziewczyny,obliczyłam programem numerolog i wyszedl mi zwiazek karmiczny...to dla mnie baaardzo wazne,dziwniej mi sie uklada w tym zwiazku,ciagle napotykam przeszkody....

Jak to wyglada,moglby ktos przeanalizowac-baaaardzo mi zalezy,ja sie nie znam

Z gory dziekuje najmocniej

 

Drogi Zycia:

 

Pierwszej osoby:6/15/24/33

Drugiej osoby:6/15/24/33

Suma drog zycia:3/12/21/30/39/48/57/66

 

Zwiazek karmiczny:TAK

 

Osoba Pierwsza:

DZ:6/15/24/33

1PZ:8

CP:5

Osoba Druga:

DZ:6/15/24/33

1PZ:7/16

CP:6/15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Ona: 15.04.1975

On: 03.10.1975

 

Program numerologiczny (na numerologii niestety nie bardzo się znam) wyświetla odpowiedź NIE, natomiast karty TAROTA mówią, że TAK :_yyyy:

 

Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie.

 

Skarbie tu jest karma twoja droga zycia 23 a jego 26 juz odrazu mówi że karma jest nie wspominając o tym że macie ją odrabiać że tak powiem przez 13 co mówi o zerwaniach i odnowieniu relacji od podstaw... heh programik zwykle wystarcza ale te wasze układy są dość specyficzne ale na pewno karmiczne co do tego nie ma wątpliwości... pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny,obliczyłam programem numerolog i wyszedl mi zwiazek karmiczny...to dla mnie baaardzo wazne,dziwniej mi sie uklada w tym zwiazku,ciagle napotykam przeszkody....

Jak to wyglada,moglby ktos przeanalizowac-baaaardzo mi zalezy,ja sie nie znam

Z gory dziekuje najmocniej

 

Drogi Zycia:

 

Pierwszej osoby:6/15/24/33

Drugiej osoby:6/15/24/33

Suma drog zycia:3/12/21/30/39/48/57/66

 

Zwiazek karmiczny:TAK

 

Osoba Pierwsza:

DZ:6/15/24/33

1PZ:8

CP:5

Osoba Druga:

DZ:6/15/24/33

1PZ:7/16

CP:6/15

 

baz dat w numerologi niewiele sie dowiesz układy i skłądowe są równie wazne jak wynik końcowy ale tu widać odrazu że przedewszystkim nauka was czeka zagranica sprzyja temu zwiazkowi i dawanie sobie radosci musi byc waszym cele to tak w dwuch słowach ale powtarzam bez dat sie tu ic nie powie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarbie tu jest karma twoja droga zycia 23 a jego 26 juz odrazu mówi że karma jest nie wspominając o tym że macie ją odrabiać że tak powiem przez 13 co mówi o zerwaniach i odnowieniu relacji od podstaw... heh programik zwykle wystarcza ale te wasze układy są dość specyficzne ale na pewno karmiczne co do tego nie ma wątpliwości... pozdrawiam serdecznie

Skomplikowane.

Edytowane przez 01Lilith
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, mam na imię Kasia, troszkę interesuje się wróżbami tak bardziej dlatego, że mam nieciekawą sytuację z pewnym Panem i szukam rady, bo ciężko mi się z tym żyje, choć sprawa jest sprzed 5mcy...

Mam 26 lat, pracuje, robię drugie studia. Jestem nowa na forum, wiele uslyszalam od wrozek, jestem tutaj bo liczę, że ktoś z Was mi pomorze, bo ja juz sama nie daje rady z sytuacja w ktorej jestem, brak mi sił, cierpliwości i pewności.

Chciałam tak na wstępie prosić o pomoc usłyszałam, że związek z tym Panem jest karmiczny, duzo jest interpretacji a ja się nie znam zbytnio na ezoteryce, stąd też moja prośba czy ktoś mógł by mi w tym pomóc?

Moja data 18.01.1984, a jego 06.05.1980.

Bardzo proszę o pomoc

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...