Skocz do zawartości

Będę wdzięczna za pomoc w interpretacji


diabinha

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem początkująca i bardzo potrzebna mi jest pomoc w interpretacji następującego rozkładu-piramidy

- rząd pierwszy symbolizuje moją sprawę, której dotyczy pytanie

rząd drugi-możliwości i perspektywy, rząd trzeci- obecną sytuację i jej przyczyny, rząd czwarty pokazuje możliwe rozwiązania, sposób na uporanie się z kłopotami.

 

Dodam, że rozklad dotyczy związku uczuciowego, o sens i szansę na kontynuację

 

rozkład wygląda następująco

 

********************10 KIER

***************5 TREFL****KRÓL KARO

********8 TREFL***WALET PIK***5 PIK

***2 PIK****4 TREFL****3 PIK***5 KIER

 

Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc w interpretacji, gdyż sprawa ma dla mnie wielką wagę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ułatwienia, albo utrudnienia- piątka trefl, ósemka trefl, piątka pik, trójka pik, czwórka trefl odwrócone tak samo jak walet i król

nie wiem czy to ma jakieś znaczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ułatwienia, albo utrudnienia- piątka trefl, ósemka trefl, piątka pik, trójka pik, czwórka trefl odwrócone tak samo jak walet i król

nie wiem czy to ma jakieś znaczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7

generalnie, karty mówią abyś nie wiązała specjalnych nadziei z tym związkiem, ponieważ partner jest krótkowzroczny, skupia się bardziej na tym co jest teraz, a nie na tym co może być w przyszłości. Czekają Cię przeszkody, zamieszania oraz nieoczekiwane wydarzenia. Staraj się pozytywnie myśleć oraz unikaj spięć z przyjaciółką/elem. Jak znajdę chwilę, a będziesz chciała, to zinterpretuje każdy rząd. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, będę wdzięczna za dokładną interpretację

prawdę mówiąc część odczytałam podobnie- mam odrzucić nadzieje związane z tą relacją, ja tam jeszcze widzę fałsz ale nie wiem na czym miałoby to polegać

czy może być tak, że osoba ta jest nieszczera wobec siebie samej?

czy ta przyjaciółka/przyjaciel może oznaczać mojego partnera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
10 KIER

działania które podejmiesz lub już podjęłaś w związku z swoim partnerem, dadzą efekt, który będzie tymczasowy, jednak nie oczekuj po tym zbyt wiele, ponieważ nie będzie to trwało wiecznie.

 

*5 TREFL****KRÓL KARO

nie powinnaś zazdrościć swoim przyjaciołom lub przyjacielowi jego sukcesów, ponieważ przez twoje słowa możecie się pokłócić, zastanów się czy warto z takiego powodu tracić starą przyjaźń? Zwróć uwagę w najbliższym czasie, na to z kim się będziesz spotykała, szczególnie dotyczy to mężczyzn. Będzie, to mężczyzna, który jest silny, pewny siebie. Szanuje swoją rodzinę i przyjaciół. Pomimo tego, że sprawia wrażenie os. pewnej siebie, to w głębi duszy nie jest pewny i pełen wątpliwości na swój temat. Jest to osoba z innej miejscowości, może być związana z wymiarem sprawiedliwości.

 

*8 TREFL***WALET PIK***5 PIK

im będziesz starsza bardziej się rozwiniesz duchowo i zaczniesz doceniać te małe rzeczy które będą Cię otaczać, dzięki temu osiągniesz spokojne szczęście. Jednak nim do tego dojrzejesz, będziesz targana negatywnymi emocjami: łzy, smutek, żel, przykrość.

 

*2 PIK****4 TREFL****3 PIK***5 KIER

Dostaniesz informacje, pod wpływem których być może zadziałasz impulsywnie, bez zastanowienia i pogorszyć swoją sytuację. Karty sugerują, abyś ową informację przemyślała "na zimno", abyś nie podejmowała żadnych działań, gdyż niepewność, która Cię ogarnie, jest tylko chwilowa. Wiedz, że zawsze możesz liczyć na swoich przyjaciół, którzy Ci doradzą i wesprą Cię w twoim działaniu, chodzi o zakończenie związku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...