Jump to content

Dziwny sen


longoria

Recommended Posts

Witam Wszystkich:)

Miałam bardzo dziwny sen dzisiaj..Byłam w szpitalu, w ciaży i mialam skurcze. Przed porodem miałam jak to zwykle bywa ogolić sie tu i ówdzie...Leżąc na łóżku podwinęłam nogawki i zobaczyłam,że mam strasznie owłosione nogi. Nie zważając na skurcze poszłam do łazienki, w której było mnóstwo kosmetyków, jednorazowa maszynka do golenia i po prostu zaczełam golić nogi. W pewnym momencie zobaczyłam ,że mam strasznie suchą skórę na nogach , taką popękaną. W tym samym czasie zaczęłam krwawić z dróg rodnych. Zawołalam pielęgniarkę a ona mi na to, że jeszcze dużo krwi stracę i mam sie nie przejmować.Skoro pielęgniarka tak powiedziała to chyba tak jest i ponownie wróciłam do golenia nóg. Kiedy skurcze bardzo się nasiliły pielegniarki zawołaly mnie do pokoju i poprosiły abym położyła sie na łóżku bo muszą mi pobrać krew. Pielęgniarka wbiła mi igłę w okolicach zgięcia łokcia i pod skórą przebijała się aż do nagarstka. Na końcówce strasznie zaczęłam krzyczeć i poczułam ulgę. A potem sie obudziłam...hmmmm. proszę o interretacje..Aha...dodam, że miał urodzić się chłopczyk :)

Link to comment
Share on other sites

to mi przypomina realną sytuację koleżanki, której faktycznie powiedziano na porodówce, że do porodu jeszcze daleko i ma się wreszcie uspokoić, tymczasem biedna dziewczyna zwijała się w bólach porodowych i za chwilę urodziła.

Co do symboliki: Może nie czujesz się atrakcyjna ostatnimi czasy? Spraw sobie coś ekstra:D

Ciąża ma symbolizować spełnienie marzeń ale krwawienie z pochwy to oznaka niepowodzeń, kłopotów i niezrozumienia w miłości, które wpływają na obniżenie samopoczucia.

Link to comment
Share on other sites

Czy czuje się nieatrakcyjna?? hmmm....myślę , że po częsci tak...przytyłam jakieś 5 kg i pojawiło mi się dużo siwych włosów na przedzie :) A co do niepowodzeń to przeżywam kłopoty w firmie, w szczególności niesprawiedliwie podjęte decyzję co do mojego stanowiska ...

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj miałam bardzo dziwny sen,wydawało mi się że to jawa ale sama już nie wie.Byłam zmęczona więc położyłam się spać lecz długo nie mogłam zasnąć obracałam się z boku na bok aż wreście pogrążyłam się w lekkim śnie.Śniło mi sie że obok mnie kładzie się anioł z czarnymi skrzydłami i w zbroji nie pamiętam jego twarzy,następnie bierze mnie za dłoń i czułam jakbym opuszczała własne ciało a przez moment nawet je widziałam,póżniej on znika i jakby nastąpiła apokalipsa.Rano gdy się obudziłam na myśl o tym zdarzeniu,bez powodu płakałam.Prosze o wytłumaczenie tego zdarzenia

Link to comment
Share on other sites

Ann227

Myślę, że miałaś oobe.

Co do anioła to wydaje mi się, że pojawił się po to, by podkreślić wagę tego wydarzenia i zwrócić Twoją uwagę na to co w tamtej chwili było najistotniejsze, czyli to byś się tego "stanu" nie bała, bo naprawdę nie ma czego ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...