Skocz do zawartości

WINDA


Gość Zuza7

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Często śni mi się że wsiadam do windy i chcę wjechać wyżej lub zjechać na dół, ale winda nigdy nie zatrzymuje sie tam gdzie chcę dojechać tylko jeździ w różnych kierunkach, choć to nie możliwe często jeździ na boki. Co to może oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrma, cel jaki obierasz wsiadając do swojej windy symbolizuje cel Twoich realnych poczynań, może nawet cel życiowy. Kiedy winda jeździ nie tam gdzie chcesz, może to świadczyć o poczuciu braku kontroli nad własnymi poczynaniami, własnym życiem, zupełnie jakby coś zewnętrznego odgórnie nim sterowało, a nie Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sen powtarza się co jakiś czas od paru miesięcy, zawsze jest dokładnie tak samo. Otóż śni mi się, że jestem w starym wieżowcu i wsiadam do ciasnej, starej windy, wciskam 2, winda jedzie w górę bardzo szybko i w pewnym momencie mija 2 piętro, więc wciskam 15 które jest ostatnie. Czuję wtedy okropne przerażenie. Winda dojeżdża na 15 piętro lecz znowu się nie zatrzymuje, zaczyna strasznie trząść i zjeżdża na dół. W tym momencie zawsze powtarzam w śnie "nic mi się nie stanie, przeżyje". Winda zjeżdża na parter a ja wchodzę schodami, na których zawsze spotykam jakąś staruszkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dzisiaj miałam sen z windą. Śniło mi się, że wsiadam do windy a ona zamiast jechać do góry jedzie w dół piętro 0,D,C,B,A i staje. Nie boję się bo wiem, ze dojedzie gdzieś w piwnice i zaraz się zatrzymam , a ja nacisnę , gdzie chce do góry jechać i pojedzie w górę. Czekam aż na sam dół zjedzie i wciskam jakieś piętro nie pamiętam jakie i jadę w górę nagle winda jedzie nie tylko w górę ale w boki w prawo, w lewo i cały czas w górę. Oglądam, ze wiezie mnie jakoś po różnych miejscach. Nawet nie pamiętam gdzie, ale jestem zdziwiona, ale jakoś nie boje się bo wiem, że się zaraz zatrzymam gdzieś. Tylko martwi mnie ,że miałam być w gościach u kogoś i się spóźnię. A z jakąś panią jadę, której osobiście w prawdziwym życiu nie znam, ale wiem kto to jest w śnie i ją w śnie znam.Proszę odpisać, co ten sen może znaczyc. Kiedyś często mi się śniło ze jadę w dół w piwnice, a potem w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proszę o pomoc. Naprawdę bardzo proszę. Śniło mi się, że wsiadłam w jakimś bloku ustawionym na pustkowiu do windy - w niej był mój wujek, który zmarł jakieś cztery lata temu. Co dziwne, mój wujek jakby się mnie bał... dobrze pamiętam, że wjechałam z nim na szóste piętro... a potem stanęliśmy na jakimś balkonie i wujek chyba niechcący, jakby przede mną uciekając, chciał mnie zrzucić z tego balkonu, ale mu się nie udało. Potem chował się przede mną, a ja chodziłam po tym szóstym piętrze. Potem pojawiła się moja babcia, która zmarła zaledwie tydzień temu, pogrzeb odbył się w tą środę <to tak na marginesie>. Babcia się mnie nie bała, ani ja jej, ale pamiętam, że nie rozmawiałam z nią... stała nieopodal, uśmiechała się tak jak zawsze.

Intryguje mnie ta winda - śni mi się już któryś raz z kolei, zazwyczaj tak, że jadę na samą górę <wiem, że blok ZAWSZE ma dziesięć pięter, ale jak chcę wysiąść na tym dziesiątym piętrze, winda powoli się zatrzymuje <tak jak powinna> ale nigdy nie zdążam otworzyć tych drzwi tylko ona jedzie cały czas jeszcze wyżej, mimo że tak naprawdę budynek nie ma więcej niż tych dziesięć pięter...

Co oznacza ta szóstka? I wujek?

Pomóżcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mam prośbę, może ktoś zinterpretuje mój sen. Jestem w budynku szpitala, widzę ciemny otwór szyb windy. Za chwilę winda wyjeżdża z dołu ja wsiadam z innymi osobami naciskam 4 piętro. Dziwne w tym śnie jest to że ta winda nie ma drzwi, szyb windy jest niezabezpieczony otwarty. Co może to oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mi śniło się, że jechałam windą w górę z koleżanką w niej. Jechał z nami jakiś obcy pasażer a jak wysiadł to zaczęłam cicho tłumaczyć koleżance jak się tańczy taniec brzucha i jakich się mięśni do tego używa. Dawałam jej radę żeby spróbowała.

 

mam 19 lat, i obecnie stoję przed trudnym wyborem życiowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

od dluzszego czasu sni mi sie winda do ktorej wchodze i jade w gore jak by do siebie do domu tyle ze w tej windzie zaczyna przechylac sie podloga ja sie zeslizguje i nie wiele brakuje zebym wpadla do szybu trzymam sie czego moge, lapie sie dzwi scian, a ta podloga dalej sie przechyla jak by sie lina zerwala, jak mi sie udaje wysiasc to okazuje sie ze nie jestem u siebie w bloku, dzwi do mieszkania te same ale mieszkanie innaczej umeblowane czesto mam takie sny, po nich zycie jest takie samo jak bylo. ktos zna odp na ten sen?? porosze o meila [email protected].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jak wytłumaczyć, że we śnie widzę windę, ale zamiast do niej wsiąść ciąglę wchodzę na górę po schodach choć jestem już bardzo zmęczona i zdenerwowana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, że po prostu w życiu nie lubisz iść na łatwiznę.

We własne sprawy wkładasz sporo wysiłku, co daje Ci niejako poczucie kontroli nad sytuacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie. Proszę o interpretację tego snu. Śniło mi się, że jechałem windą ze swoją koleżanką po czym zacząłem coś przy niej grzebać, gdy ta jechała na dół. Nagle poczułem to uczucie w brzuchu kiedy gdzieś spadasz i po chwili byliśmy już na samym dole szybu. Ja nie przeżyłem, koleżanka tak.

Pytam, bo już kilka razy miałem taki sen i szczerze mówiąc ciekawi mnie on. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co może oznaczac jeśli dziecku( 8 lat)śni się winda .w tym snie starszy brat go wypycha .? często mi to mówi i strasznie to przeżywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gangweiss, rozwiń proszę - dlaczego wasze relacje się zmieniły? Może za bardzo "gmerałeś" i ona Cię odrzuciła jako partnera? Coś tam chyba nadal do niej czujesz, a sen wygląda tak, jakbyś sam sobie nogę podłożył. Hmm nie musi też chodzić o kwestię uczuć...

 

rutko, taki sen u dziecka może świadczyć o tym, że czuje iż jego pozycja jest przez brata zagrożona. Prawdopodobnie czuje się nieco zazdrosny, wypychany przez brata na centrum uwagi rodzicielskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sephira myślałam podobnie, choc staram się dzieci traktowac tak samo to nieraz nie zauważamy że jedno dzieci może czuc się zagrożone .Myśle że i tak się właśnie dzieje .Tak to jest że widzimy błędy wychowawcze u innych rodziców a sami nie widzimy własnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie do końca tak działa...

Rodzic może wychodzić z siebie żeby traktować swoje dzieci na równi, ale nigdy to nie sprawdzi się w praktyce jeśli nie będzie rozmawiał z nimi o tym czego one chcą i oczekują. Każde dziecko jest inne i ma inne potrzeby. Należy się skupić na tym, żeby w miarę równomiernie zaspokajać różne potrzeby dziecka, a nie te same potrzeby u dwójki dzieci, bo ona mogą je mieć na zupełnie innym poziomie osobistego systemu wartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było już 2 lata temu bez mała. Teraz nasz kontakt jest świetny i jesteśmy przyjaciółmi. Widujemy się, rozmawiamy, śmiejemy. Wydaję mi się, że nie o uczucia chodzi. Nic więcej poza przyjaźnią nas nie łączy. Co o tym myślisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć,

 

dość często śnią mi się windy. Ostatni sen wyglądał następująco. Rzecz działa się gdzieś w szkole, wsiadam z bratem do windy, i czuje strach. W każdym snie, wsiadając do windy jest strach. Szukaliśmy jakiegoś piętra, i tak jeździliśmy 3, 4, 5 aż brat mówi , że może to na parterze. Jedziemy na parter wysiadamy, chodzimy, nikogo nie ma, panuje półmrok więc wsiadamy z powrotem. Tylko teraz w windzie jest ciemno, wydaje się być bardzo stara. Pojechaliśmy wyżej niż byliśmy, nie wiem dokładnie które piętro, ale tam było już jasno, pełno ludzi pracowało, a my kogoś szukaliśmy, nie wiem kogo dokładnie, ale czułem, że jest to bliska nam osoba. Wsiadając znowu do windy, teraz była już nowa, czysta. Chcieliśmy jechać wyżej... i po wciśnięciu guzika, winda zaczęła jechać tak szybko do góry, że czułem jakby całe wnętrzności "poszły" mi w stopy, takie przeciążenie jak czasem w wesołym miasteczku na różnych atrakcjach. Winda jechała wysoko, jakby wyjechała z budynku, okazało się że jest przeszklona, boję się, nie chce patrzeć na boki ani wstecz, patrze na górę i widzę tylko linę na której jest zawieszona. Brat mówi, że chyba coś jest nie tak, mówi że zaczyna się bać. Winda przyjeżdża na jakąś kładkę, gdzieś wysoko jakby w chmurach, brat wychodzi, ja też i ze strachu przed wysokością wróciliśmy. Winda jechała tak samo szybko w dół, aż dojechała do piwnicy. Nie otworzyliśmy drzwi, wcisnąłem parter, lecz znowu pojechała takim samym tempem na tą kładkę, gdzie wyszedłem, i czułem jakby podłoga się przechylała, specjalnie tak, żebym spadł w dół, nie było żadnych barierek nic. Brat stał przede mną prosto, ja nie mogłem nawet słowa z siebie wydusić żeby mi pomógł.

 

Nic z tego snu nie rozumiem. Często śnią mi się windy które jadą szybko na góre, i potem nie moge iść, jakby nogi odmawiały posłuszeństwa, ale ten sen... Byłbym wdzięczny gdyby ktoś sprobował opisać ten sen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

pierwszy raz w życiu śniłam się winda.

Wsiadłam do małej,brudnej windy i jechałam na ostatnie piętro,lecz winda cały czas jechał w górę.Zaczęłam bać się, że zaraz spadnę na dół. I z takim też niepokojem obudziłam się.Będę wdzięczna za interpretację:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś mi sie śniła winda że weszłam do niej z uczniami i zjechalismy na dól ale za chwile musielismy wjechac na górę i znowu na dól i sie otowrzyła i wysiedliśmy była ładna ta winda miała w miarę duże przyciski do pieter. Zasnatowilo mnie ta jazda w górę i dół ale nie czułam jakiegoś niepokoju był spokój:)

Co to może oznaczac proszę o pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sephi kochana moze gimnazjuma a moze starsi nie wiem ilu co kojarze to byla noc ale ciemno bylo i takie slonce duze bylo i tylko tyle pamietam nic po za tym:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Prosze o pomoc bardzo pilne

Od ostatniego czasu mam przeczucia ze coś sie stanie.

Wiec staram sie sprawdzac wszytkie sny i ioch znaczenie. Czy ktoś mógłby mi powiedziec co moze oznaczac taki sen:

Stoje w wielkim wierzowcu i ktoś dzwonił do mnie i powiedział ze mam pojechac na 19 pietro. Podchodze do windy i próbuje wycinac nr 19 po koleji najpierw 1 później 9 i tonie daje rezultatu znajduje tez guzik tak jak by powielania który powieksza wybrana liczpe o 9 i tak w kółko nie moge wybrac tego numeru. Czy ktoś mi moze powiedziec co to moze oznaczac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Proszę o informację co to oznacza. Winda zjeżdżała, bardzo dudniła, słuchałam muzyki z mp3. Zjechała, drzwi się bardzo gwałtownie otworzyły, i gdy chciałam wejść bardzo szybko się zatrzasnęły. Wtedy się obudziłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witajcie jestem nowa osoba na tym forum i mam pytanie. Dzis mialam sen jechalam szklana winda wciaz do gory ale strasznie sie kolysala a ja strasznie sie tego balam , nigdy mi sie cos podobnego nie snilo moze mi ktos cos poradzic co ten sen oznacza? Zgory slicznie dziekuje

 

pozdrawiam Madzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Madziaes witaj,coś się dzieje w Twoim zyciu.Nadchodzą szczęśliwe chwile,coś zaczniesz rozumieć,ale mimo wszystko obawy w Tobie będą by nie spotkał Cie jakis zawód,by to co zaczyna sie poprawiać po prostu nie runęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...