Jump to content

4 kobiety w ciazy rozpadajacy sie samolot wszystkie gina


misiek00707

Recommended Posts

witam prosze o interpretacje snu bo strasznie mnie to męczy. sen był taki. Widziałem 4 kobiety w ciazy które leżały na luzkach w startujacym samolocie. Sufit był podparty drewniana belką tylko ze tak jakby była krutka i ktos połorzył na niej u góry duzy kamien. kobiety rozmawiaja ze soba. gdy samolot startuje belka sie przewraca i sufit sie zawala znikaja pod nia 3 kobiety, jedna ta która jest najblizej mnie wyglada na nie tknieta lecz po chwili jej ciało rozoada sie jak przeiete na dwie częsci i z dolnej częsci wychodzi dziecko i sie obudziłem. pierwszy raz sniło mi sie cos takiego prosze o pomoc :icon_neutral:

Link to comment
Share on other sites

Ciąża we śnie symbolizuje nowe plany i nadzieje, które dojrzewają w nas i zostaną w końcu urzeczywistnione.widzieć kobietę w ciąży : szczęście materialne

Link to comment
Share on other sites

misiek00707, być może jesteś świadkiem, bądź przeżywasz sytuację, w której jakieś plany kończą się fiaskiem z jednej prostej przyczyny - kiepskiej organizacji. Już na początku widać, że samolot jest niestabilny, więc teoretycznie nie powinno dojść do startu. Może czasem warto poczekać i ustabilizować okoliczności towarzyszące wdrażaniu w życie nowych perspektyw.

Piszesz, że z przeciętej kobiety wychodzi dziecko, ale w jakim ono jest stanie, czy nic mu nie jest? Jeśli wygląda zdrowo, normalnie, to prawdopodobnie satysfakcja z tego całego przedsięwzięcia będzie, ale tylko szczątkowa - z czterech ciąży uratowało się tylko jedno dziecko i to nie takim sposobem, jakim powinno przyjść na świat.

 

Andziuleqqq, nie przepisuj definicji żywcem przekopiowanych z sennika - nie są nic warte. Wysili się trochę.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...