Jump to content

Proszę . ! bardzo mnie to martwi.


dariasucha

Recommended Posts

Więc... Śniło mi się że mój chłopak zostawił mnie dla jakiejś innej dziewczyny.

 

A Drugi sen ...jest nieco dłuższy. Byłam ze znajomymi na stacji PKP miałam na sobie spódniczkę , bluzę... i jakaś walizkę . Położyłam tą walizkę na chwile na ławce , podjechał pociąg i walizka zniknęła.. i wszyscy moi znajomo ruszyli w pogoń za pociągiem ( może walizka była bardzo cenna? ) , biegliśmy wzdłuż torów i jechał drugi pociąg ( jakiś wyjątkowo wysoki) Kontrolerzy coś mówili że nam pomogą . Najpierw wciągnęli mnie przez okno do pociągu i pociąg odjechał , a znajomi zostali. Ci kontrolerzy chcieli mi chyba coś zrobić ... ale uciekłam do przedziału gdzie było pełno ludzi , nie wiem jak to się stało ale jakieś panie pomogły mi uciec ... i na tym sie skończył sen...

 

Co te sny mogą oznaczać ?

Link to comment
Share on other sites

A tego swojego chłopaka kochasz?? Może te oba sny mają ze sobą powiązanie, że chciałabyś od niego uciec.. I poznać jakieś nowe doznania w zawiązku, znowu ten dreszczyk emocji.. Ile już ze sobą jesteście?

Link to comment
Share on other sites

Kocham tak bardzo że nie wyobrażam sobie życia bez niego. Dzieli nas 400 km ( dodam że od wrzesnia dzieli nas taka odleglość , wczesniej mieszkalismy 3 minuty od siebie) . Razem jesteśmy ROk.

Link to comment
Share on other sites

Czyli dzieli Was 400km.. Sprawa prosta.. Ty poprostu chcesz mieć go na codzień.. A nie tylko od święta.. Ta granica, ten jakby mur i bariera która kryje się za kilometrami i tą odległością męczy Ciebie.. Boisz się, że może Ciebie zostawić dla innej.. Ale nie bój się, jak to jest prawdziwa miłość to będziecie ze sobą do końca życia! (:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...