Jump to content

kieł


grejfrutek

Recommended Posts

Mojej mamie snilo sie, ze szuka zęba a dokładnie prawego kła. Szukała go w jamie ustnej i nie miala go, nie mogła go znalezc, ale w koncu znalazła, ale ruszał sie tzn. tak jakby miał zaraz wypasc. Bardzo prosze o interpretacje, wiem, ze wypadajace zeby to nic dobrego, ale czy ten sen jest z nimi jednoznaczny?

Link to comment
Share on other sites

grejfrutek, nie to że ząb się rusza jest tutaj najważniejsze, tylko to, że Twoja mama szuka czegoś a nie może znaleźć. Moje pierwsze skojarzenie odnośnie kła, to jakaś drapieżność, instynktowność, przeciwieństwo takiej potulnej osoby... może Twoja mama ostatnio nie mogła w jakieś sytuacji iw sobie takich cech odnaleźć, a kiedy już odnalazła to okazały się po prostu słabe...

Sny o wypadających zębach nie są straszne, są tylko demonizowane przez społeczeństwo - a w ogólności mogą znamionować jakieś straty, na wielu różnych płaszczyznach życia ludzkiego.

Twojej mamie ząb nie wypadł, trzymał się tylko na włosku... pytanie tylko czym konkretnym jest ten kieł w jej prywatnym systemie symboli.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...