Jump to content

Pies w budzie i ja siedzący an łąwce z kolegami.


Yakuza

Recommended Posts

Miałem sen że siedze naławce a blisko mnie po lewej stronie jest buda z małym czarnym psem. Była po prawej stronie dziewczynka która mnie naprawde mocno denerwowała i ja za nią biegłem , bo chciałem ją złapać .Jak dobiegłem blisko budy po prostej linii od budy i psa coś mnie bardzo mocno wciągało za budę ....I nie byłe w stanie się oprzeć . Ten sen powtarzał się trzy razy w jednym śnie że tak powiem .... Jak mnie wciągneło to znowu to potem znowu znajdowałem się na ławce i znowu biegłem za tą dzięwczynką i mnie ponownie wciągało i tak 3 razy ...

Wszystko jednej nocy.Z strony budy czułem zło i lęk we mnie jak mnie zaczynało ciągnąć ...

 

Powiedzcie o co możę chodzić w tym śnie .... śnił mi się kilka razy jak byłem mały .... O ile się nie mylę to śnił mi się w podstawówce:)

 

Pozdrawiam. Szybko piszcie :)

Dziękuję Serdecznie :)

Link to comment
Share on other sites

pies sni sie zeby cie ostrzec przed czyms, czarny pies jest ostrzezeniem przed falszywymi osobami i zlym towarzystwem wydaje mi sie ze to co cie wciagalo za budy symbolizuje wlasnie to zle towarzystwo a ta dziewczynka to bylo dziecko czy bardziej dorosla kobieta bo to oznacza jakis poped seksualny erotyka cos w tym stylu

Link to comment
Share on other sites

a jakie masz relacje z kobietami (dziewczyanmi)?wydaje mi sie ze buda z psem symbolizuje jakis problem ktory odciaga cie od dziewczynki(moze ona symbolizowac kobiety ale tez ludzi wogole)tak jakby nie bylo ci dane budowac glebokich relacji bo ten problem za kazdym razem wraca i trzeba zaczynac od poczatku(problemem moze byc osoba ale i jakas cecha osobowosci lub wydarzenie).

Link to comment
Share on other sites

Z dziewczynami mam bardzo dobry kontakt zachowuje się mile i normalnie czasem mnie denerwują ale nigdy nie jestem agresywny.

Z chłopakami słabiej nie daje sobie nawet odrobinę podskoczyć , jestem takim typem kozaka lubię się bić, mimo że potem jest mi żąl tej osoby którą stłuke ale jak jestem wkurw.... to nie myślę tylko robię.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...