Jump to content

zaginięcie dziecka w tłumie


katlas09

Recommended Posts

A mogłabyś poddać szczegóły jak do tego doszło?? Lecz zapewne jesteś młodą mamusią, i to jest przewrażliwienie, które objawia się w snach.. Boisz się, że swój największy skarb w życiu możesz stracić.. Jesteś strasznie wyczulona.. Ale to oczywiście normalne. Normalna reakcja na codzień macierzyńska.. Bo przecież co za matka, by sięnie martwiła o włąsne dziecko a tym bardziej małe (bo jak rozumiem po wypowiedzi do góra 5-tego roku jest)..

Link to comment
Share on other sites

I tak i nie. Maleństwo jest małe - ma 3,5 roczku ale ja nie jestem już młodziutką mamusią:) Biegało koło mnie i nagle zorientowałam się, że nie ma jej przy mnie. I nikt nie chciał mi pomóc. Biegałam jak opętana, trafiłam do jakiegoś dziwnego miejsca skąd nadawali ogloszenia przez megafon ale i oni powiedzieli,że mogą to nadac za pół godziny. To straszne pół godziny......Nie jestem przewrażliwiona na jej punkcie. Wręcz przeciwnie, jest bardzo samodzielna, może ze względu na nieprzychylne okoliczności towarzyszące . Ale sen był koszmarem, cóż on może oznaczac?

Link to comment
Share on other sites

rzadko zaglądam do interpretacji snów, ale to dziecko (twoje dziecko) być może to ty nim we śnie jesteś, to dziecko które w sobie zagłuszasz, jego głos (a może i nie). ludzie we śnie to zazwyczaj nasze maski którymi świadomie i nieświadomie przyozdabiamy się za dnia. to dziecko zgubiło się, ty się zgubiłaś pomiędzy własnymi maskami. maski nie lubią kiedy się je zdejmuje, stąd we śnie opóźniony komunikat. odszukaj w sobie to dziecko, wcale nie oznacza to byś szukała go we śnie. sen to tylko sygnał. odszukaj w sobie to dziecko, posłuchaj co chce tobie przekazać.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, wydaje mi się, że na co dzień nie poruszam się w masce. Strrrrasznie lubię.......byc sobą. I nie lubię przesiadywac na portalach społecznościowych - gg i tym podobnych. Chyba jestem nie z tej epoki.

A sennik to przypadek - sen, który mnie przeraził, doprowadził do tego. Ale dziękuję za interpretację, pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...