Jump to content

Topielce :(


nnina

Recommended Posts

Od razu przepraszam jeśli temat założyłam w nieodpowiednim miejscu, ale nie wiedziałam do czego to podpiąć.

Ostatnio dręczą mnie podobne sny. W jednym śnie jechałam gdzieś samochodem przez jakiś most na którym doszło do wypadku. Wyszliśmy z samochody zobaczyć co się stało i w rzece był samochód i trzy martwe osoby pływały. Trochę gapiów i parę osób które próbowały zajść na dół do tych ludzi. W drugim śnie ja rozmawiałam z moją siostrą, miałam do niej pretensje o różne rzeczy i w pewnym momencie moja siostra miała już dosyć i poszła się utopić. Wyglądało to w ten sposób że ona stała jakby w akwarium i wody przypływało aż ją całkiem zakryło. Potem ja poszłam zrobić to samo jednak pojawiłam się druga ja i zabrałam się stamtąd.

Bardzo proszę o interpretację kogoś kto wie co mogą oznaczać te sny.

Link to comment
Share on other sites

Ten sen jakby oznaczał nowy etap w Twym życiu.. Etap którego się boisz.. Chciałabyś zacząć coś na nowo, jakiś nowy rozdział w swym życiu otworzyć lecz właśnie się boisz nieznanego..

Link to comment
Share on other sites

Ogólnie widzieć trupy, nieboszczyki zwiastuje wesele albo narodziny dziecka w najbliższym otoczeniu.. A co do Twojej śmierci w tym jakby akwiarium, to po prostu nowy etap w Twym życiu którego się boisz.. Potrzebujesz przez to oczyszczenia, ale Ty boisz się nieznanego. Więc może nie bój się, tylko idź na krok do przodu.. Zamknij swój stary etap w swym życiu i rozpocznij nowy.. Wszystkie zmartwienia, a masz ich wiele.. Potrzebujesz oczyszczenia duszy.. Tylko właśnie, tu się znowu pojawi te słowo, które napisze: "Boisz się"..

 

Czy się mylę może? Ale pewnie nie (: Prawda ninko..

Link to comment
Share on other sites

Oj prawda :(

Jest parę spraw które przydałoby się zmienić ale niestety boję się czy dam sobie rade w nowej sytuacji :( Ale nic trzeba będzie stawić czoła nowym wyzwaniom :) Jakoś to będzie.

Dziękuję bardzo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...