Skocz do zawartości

Ja Waga on Baran i...


gay

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie jaki może być związek.. On taki uparty, ja mam zachwiania.. On musi postawić na swoim.. Jak może wyglądać ten związek.. Oczywiście oba znaki zodiaku są rodzaju męskiego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj!

ja jestem wagą i byłam w zwiazku z baranem i...dawało radę.

sam wiesz,że my wagi jestesmy troche chwiejne i humorzaste,natomiast baran jest dla nas taka opoką,my się ciągle wahamy,a on w mig podejmuje decyzje i trzyma sie tego.

poza tym waga to wenus,a baran mars czyli równowaga.

to tak krótko nie uwzgl,edniając ascendentu,aspektów planet,moim zdaniem dobrana para;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Suryya.. I tutaj są problemy w dogadaniu.. Ja to mam tak często chwiejne humory, niczym kobieta w ciąży (: Raz się zgadzam na jego zdanie, mimo iż jest przeciwne mojemu.. A za chwile.? O nie! Ma jednak być tak jak ja chce, bo ja wiem lepiej.. Barany są takie, mocne.. Wiedzą na czym chcą stać, i siętego trzymają.. A Wagi czyli my, jesteśmy niezdecydowani.. Z jednej strony chcemy dobrze dla tej drugiej osoby w związku, potem tylko dla nas.. Aż wreszcie dla nas obojga, i takie zachwianki emocjonalne.. \

 

Być wagą to naprawde trudna sprawa i sztuka.. Bynajmniej w moim odczuciu (: Właśnie przez te zachwiania i brak zdecydowanego zdania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóz,Wenus to kaprysna bogini-nic na to nie poradzimy,a poddanie się silnemu baranowi wcale nie jest takie złe...;)a zresztą jak barany myślą,ze postawiły na swoim,to często nie wiedzą ze za ta decyzją stoją kombinatorskie wagi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi.. Też prawda, waga potrafi pokombinować tak aby postawić na swoim, a baranek łachy nawet tego nie zauważy wpatrzony w wage [; Wkońcu wagi mają dobre poczucie własniej wartości mimo wszystko, czuję się pewnie i atrakcyjnie.. (nawet jeżeli tak nie jest, to wiedzą czym jest dobry flirt).. [; wkońcu wenus.. a za układem tej planety kryje się uwodzicielstwo (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...