Jump to content

Ja Waga on Baran i...


gay

Recommended Posts

Jak myślicie jaki może być związek.. On taki uparty, ja mam zachwiania.. On musi postawić na swoim.. Jak może wyglądać ten związek.. Oczywiście oba znaki zodiaku są rodzaju męskiego..

Link to comment
Share on other sites

witaj!

ja jestem wagą i byłam w zwiazku z baranem i...dawało radę.

sam wiesz,że my wagi jestesmy troche chwiejne i humorzaste,natomiast baran jest dla nas taka opoką,my się ciągle wahamy,a on w mig podejmuje decyzje i trzyma sie tego.

poza tym waga to wenus,a baran mars czyli równowaga.

to tak krótko nie uwzgl,edniając ascendentu,aspektów planet,moim zdaniem dobrana para;)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie Suryya.. I tutaj są problemy w dogadaniu.. Ja to mam tak często chwiejne humory, niczym kobieta w ciąży (: Raz się zgadzam na jego zdanie, mimo iż jest przeciwne mojemu.. A za chwile.? O nie! Ma jednak być tak jak ja chce, bo ja wiem lepiej.. Barany są takie, mocne.. Wiedzą na czym chcą stać, i siętego trzymają.. A Wagi czyli my, jesteśmy niezdecydowani.. Z jednej strony chcemy dobrze dla tej drugiej osoby w związku, potem tylko dla nas.. Aż wreszcie dla nas obojga, i takie zachwianki emocjonalne.. \

 

Być wagą to naprawde trudna sprawa i sztuka.. Bynajmniej w moim odczuciu (: Właśnie przez te zachwiania i brak zdecydowanego zdania.

Link to comment
Share on other sites

no cóz,Wenus to kaprysna bogini-nic na to nie poradzimy,a poddanie się silnemu baranowi wcale nie jest takie złe...;)a zresztą jak barany myślą,ze postawiły na swoim,to często nie wiedzą ze za ta decyzją stoją kombinatorskie wagi;)

Link to comment
Share on other sites

Hihi.. Też prawda, waga potrafi pokombinować tak aby postawić na swoim, a baranek łachy nawet tego nie zauważy wpatrzony w wage [; Wkońcu wagi mają dobre poczucie własniej wartości mimo wszystko, czuję się pewnie i atrakcyjnie.. (nawet jeżeli tak nie jest, to wiedzą czym jest dobry flirt).. [; wkońcu wenus.. a za układem tej planety kryje się uwodzicielstwo (:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...