Skocz do zawartości

prosze o pomoc w interpretacji :)


Alicja1907

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Dorwałam karty i zadałam pytanie:Czy spotkam się z panem X z ktorym poznałam sie dawno temu ;)

Użyłam rozkładu piramida i ot co mi wyszło:

9 trefl>>>walet kier

Dama karo>>>7 kier

7 trefl>>>As pik

10pik

 

Drugim pytaniem było czy stworzymy związek?

walet pik>>>as trefl

8pik>>>9 trefl(o)

10 trefl>>>As karo

7pik

 

Co o tym sądzicie? jakieś takie zagmatwanie tu wyszło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trina7
Witam! Dorwałam karty i zadałam pytanie:Czy spotkam się z panem X z ktorym poznałam sie dawno temu ;)

Użyłam rozkładu piramida i ot co mi wyszło:

9 trefl>>>walet kier

Dama karo>>>7 kier

7 trefl>>>As pik

10pik.

 

wydaje się mi, że denerwujesz się tym, czy do spotkania dojdzie, spodziewaj się lekkiej choroby jakiegoś młodego mężczyzny. Jednakże przypuszczam, że dojdzie do tego spotkania. Jeśli wiążesz z tym spotkaniem, kolegom swoje palny- to musisz najpierw rozwiązać swoje sprawy z przeszłości. Obrót tych spraw będzie niezbyt sympatyczny, pokłócicie się, ale dzięki temu dostrzeżesz wiele rzeczy związanych z przeszłością i dzięki temu "dojrzejesz"- wyciągniesz odpowiednie wnioski. Zaplanuj sobie to co chcesz osiągnąć, opracuj taktykę, ponieważ dzięki temu nikt nie ucierpi.

 

 

Drugim pytaniem było czy stworzymy związek?

walet pik>>>as trefl

8pik>>>9 trefl(o)

10 trefl>>>As karo

7pik.

 

aby osiągnąć to co chcesz musisz ciężko pracować, a marzenie stanie się rzeczywistością. Dzięki temu będziesz szczęśliwa. Jeśli oczekujesz sukcesu materialnego, to również uda Ci się to osiągnąć, ale tylko i wyłącznie dzięki swojej pracy, w którą włożysz bardzo wiele wysiłku, po którym będzie Ci się należał wypoczynek, jednakże nie powinnaś zbytnio sobie folgować. I w tym rozłożeniu jest mowa, o tym, że powinnaś odciąć się od przeszłości, dzięki czemu nowa droga, którą pójdziesz spowoduje wielką zmianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem spotkać byś się chciała,ale najpierw musisz pozamykać sprawy z przeszłości.Wydaje mi się, że jedyne co może się zdarzyć tym chłopakiem to krótki flirt,nic więcej.Związku raczej nie stworzycie.Może okazać się,że macie odmienne poglądy i nie będziecie mogli się dogadać.Oczywiście to jest tylko moje zdanie.Poza tym ja przeważnie w kartach widzę to co pesymistyczne i jak wróżę to właśnie te złe prognozy jako pierwsze się sprawdzają.:icon_cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...