Jump to content

pożegnanie


Crea2

Recommended Posts

witam,

bardzo prosze o interpretacje snu ktoren wg mojego chłopaka na pewno coś znaczy..

To dzialo sie w jakiejś szkole siedziałam wraz z mym chłopakiem i rozmawialismy. Na przeciwko bylo wielkie okno i chyba bylo widać przez nie rzeke. Musiał wracać do domu ale jeszcze mial czas i wtedy poszłam na lekcje j.niemieckiego. Gdy juz sie skończyła pobiegłam po to by szybko ubrać buty i pożegnać sie z moim chłopakiem. Nie mogłam znaleźć jednego buta i do tego moja przyjaciółka zagadała mnie. Nie zdążylam sie z nim pożegnać.

Bardzo zalezy mi na interpretacji tego snu.

pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

Czy coś ten znaczy to nawet ja tego nie wiem - to się zawsze w praniu okazuje.

 

Zakładam, że jesteś osoba młodą, która się jeszcze uczy i stąd ta szkoła - poprostu odniesienie do tego co jest w realu... tyle, że tytaj jest inna szkoła, wiec być może powinnas sie jeszcze czegoś innego nauczyć niż obecnie, coś ci widocznie jeszcze do nauczenia zostało. W innym znaczeniu ten symbol moze ( nie musi) oznaczać jakis rodzaj zagubienia w konkretnej sytuacji.

Co do okna i rzeki - szkoda, że nie napisałaś jak ona wygląda, wiele by to wyjaśniło. Generalnie woda ma związek z emocjami, ale zdarzyło mi się też zinterpretować rzekę jako upływajacy czas (tamten sen jest gdzieś na forum) - tu bym Cie prosiła o uzupełnienie opisu, bo wole się nie domyślać.

To, że się spużniłaś przez poszukiwanie buta - być może masz poczucie jakiejś straconej okazji, coś mogłas zaniedbać albo to było przez zbieg okolicznosci (buty, przyjaciółka) - lecz niekoniecznie może chodzic o samego chłopaka ale to co się z nim wiąże lub kojarzy (trudno zgadywać, ale może chodzi o jakiś przeoczony termin, który jest dla niego ważny, np: urodziny, wyjazd...etc)

 

Poczekam na Twoją odpowiedź, wtedy dalej pomęczymy sen

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...