Jump to content

samolotowo. prośba o interpretację snu.


simply

Recommended Posts

witam!

jakiś czas temu miałem dziwny sen... śnił mi się samolot. podobny do harriera (myśliwiec pionowego startu) ale większy, zdolny do transportu kilku osób. jego pilotem był mój przyjaciel jeszcze ze szkoły podstawowej, którego nie widziałem już kilka lat, natomiast pasażerami - obecna głowa naszego państwa wraz ze swoim bratem. krótko po starcie coś chyba poszło nie tak i samolot się rozbił, pasażerów uratowano, natomiast mojego kolegi niestety nie. dodam jeszcze, że w tym śnie ja całe zdarzenie nagrywałem na telefon komórkowy.

rzadko miewam sny, które pamiętam przez dłuższy czas, ale ten był wyjątkowy i po prostu mną wstrząsnął. był tak realistyczny, że po przebudzeniu chciałem jeszcze szukać filmu, który nagrywałem na komórce... ;)

jeżeli ktoś ma jakiś pomysł to będę wdzięczny.

pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Ten rozbity samolot oznacza utrate energii przez jakieś działania, które podejmiesz.. Musisz się liczyć również z przykrościami w związku z tymi podjętymi działaniami lub działaniem.. A, że nagrywasz te całe zdarzenie to tak jakby ktoś Ciebie wyczekiwał.. Czekał na Ciebie..

Link to comment
Share on other sites

simply, nagrywanie czegoś wiąże się ze wspomnieniami - upamiętnianiem czegoś po to, aby można było powspominać czy też zrobić z tego użytek w przyszłości.

We śnie jesteś obserwatorem zdarzenia, w którym bierze udział kolega z przeszłości. Katastrofa lotnicza najprościej mówiąc symbolizuje porażkę w jakiejś dziedzinie.

Przesłanie tego snu brzmi według mnie następująco - przypomnij sobie, czy czegoś takiego już kiedyś nie widziałeś oraz wyciągnij wnioski , ucz się na błędach (nawet cudzych).

Może po prostu Twoja obecna sytuacja przypomina coś, z czym już kiedyś miałeś do czynienia, ale niekoniecznie bezpośrednio.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...