Jump to content

Aborcja


Masquerade

Recommended Posts

Miałam strasznie... straszny sen. A mianowicie śniło mi się, że byłam w ciąży i poszłam na do lekarza na kontrol, którą wykonuje się co pewien czas. Pani doktor oznajmiła mi, że ciąża jest do usunięcia i od razu zabrała się do roboty. Najgorsze, że ja to wszystko czułam. W środku. Pamiętam, że strasznie płakałam podczas "zabiegu", bo chciałam tego dziecka. I ogólnie na co dzień jestem bardzo przeciwna aborcji. Co to mogło znaczyć?

Link to comment
Share on other sites

Masquerade ten sen jest dla Ciebie ostrzeżeniem przed dalszą realizacją rozpoczętych spraw, ponieważ mogą jej przynieść wstyd i upokorzenie. Zastanów się nad działaniami które podejmujesz, bo mogą mieć niepożądane skutki..

Link to comment
Share on other sites

Ktoś po prostu decyduje o Twoich sprawach, przy czym może powoływać się na swój autorytet w danej dziedzinie (lekarz przecież powinien wiedzieć co jest dla Ciebie dobre - powinien służyć Ci radą, a nie robić to co sam uważa za stosowne wbrew Twojej woli).

Ważnym tutaj jest, że Ty chciałaś zachować dziecko (dziecko to jakaś Twoja sprawa, coś tylko Twojego w co jesteś od początku zaangażowana, co powstało z Twojej inicjatywy), natomiast ktoś, kto teoretycznie zna się na rzeczy w pewnym sensie decyduje za Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...