Jump to content

Usta pełne szpilek


joahna

Recommended Posts

Witam,

proszę o interpretację, ponieważ ostatnio mam dość nerwowy okres w moim życiu, sny również nie należą do łagodnych ... śniło mi się, że byłam w centrum handlowym z jakimś znajomym, i żeby nie powiedzieć czegoś o nim innym sama wsypałam sobie do ust kubek szpilek po czym zamarłam - nic nie mówiłam, ale miałam ogólne poczucie napięcia. Kiedy się obudziłam jeszcze czułam te szpileczki wypełniające moje usta.

Czy jest to zwiastun czegoś niepokojącego, czy może odreagowanie codziennego stresu

Z góry dziękuję za odpowiedzi

Link to comment
Share on other sites

ani jedno, ani drugie.

 

ten sen pokazuje Twoje problemy z wyrażaniem się. swoich planów, potrzeb etc.

 

zablokowana czakra gardła.

Link to comment
Share on other sites

Czy w takim razie wypadające, chwiejące się zdrowe, białe zęby symbolizują to samo? Bardzo często mam takie sny, nawet przyzwyczaiłam się do nich. o ile wiem są zwiastunem śmierci kogoś z rodziny, ale to raczej niemożliwe, gdyż zdarza się zbyt często.

Link to comment
Share on other sites

o zębach masz w temacie "zęby".

bardzo dużo napisano.

 

generalnie, wg. mnie zeby odnoszą się do stylu życia, drogi życiowej, czegoś bardzo podstawowego w życiu.

takie chwiejące się, jak ty masz, interpretowałbym w odniesieniu do tego czy się realizujesz, czy spełniasz swoje marzenia.

Link to comment
Share on other sites

Joahno otworzyłaś usta i wsadziłaś do nie szpilki.. To może oznaczać niebezpieczeństwo w które sama się wpakujesz (ponieważ sama sobie te szpilki wsadziłaś do ust).. Dlatego radziłbym uważać..

Link to comment
Share on other sites

Może nie tyle problemy z wyrażaniem siebie, jak napisał sosnowiczanin, a samokontrolę - te szpilki w ustach działają we śnie jak przysłowiowe ugryzienie się w język - wkładasz je sobie żeby nie powiedzieć czegoś o koledze.

Może być tak, że wiesz coś o czym inni nie wiedza i ta wiedza nie jest dla Ciebie komfortową, jakoś Cię kłuje od środka i najchętniej byś się jej pozbyła.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...