Jump to content

proszę o interpretacje snu


MP72

Recommended Posts

WITAM

 

Śnił mi się kuzyn który zmarł kilka lat temu jako zmieniona całkowicie osoba tzn.był osobą dobrą a we śnie raczej nie. Pożyczyłem mu samochód na kilka minut ,miał wrócić zaraz, ponieważ miałem plan podróży z żoną na lotnisko.Przyjechał spóżniony a ja go uderzyłem w twarz kilka razy, a wszystko to miało miejsce gdzieś na okupowanym przez terrorystów terenie. Co może oznaczać ten sen, proszę opisać go. Bardzo mi zależy ponieważ otwieram restauracje i nie wiem czy to nie zły znak dla nowych inwestycji.Z góry ogromnie dziękują za pomoc

Pozdrawiam:zdziwko:

Link to comment
Share on other sites

Przede wszystkim:

co świadczy o tym że Twój kuzyn we śnie nie był dobry - tylko to ze się spóźnił? Czyżby zrobił to intencjonalnie? Jak się zachowywał?

W jakim celu wybieraliście się na lotnisko?

Jak wyglądało otoczenie (napisz konkretnie co widziałeś, nie wystarczy mi informacja o terenie okupowanym przez terrorystów).

Link to comment
Share on other sites

zachowywał się dość nietypowo był absolutnie niedostępny niesłuchał mnie, był dość pobudzony czymś, myślami gdzieś daleko,spóznił się chodz wiedział że żona leci do domu spotkać się z rodzicami(nawet mamy taki plan w końcówce marca)czy to może dotyczyś również mojej rodziny?

Link to comment
Share on other sites

Witam ja tez mialam dzisiaj dziwny sen...snilo mi sie,ze bylam u mojej chrzestnej w domu a ona niedawno urodzila bliznieta a ja nic nie wiedzialam...poszlam na gore na lozku lezalo jedne z nich...dziecko bylo brzydkie,zdeformowane jakby sine,wzielam je w kocyk i zaczelam lulac chociaz nie plakalo...weszla moja ciotka i sie usmiechnela...a tamtego drugiego dziecka nie widzialam...prosze o interpretacje,bo byl to co najmniej dziwny sen

Link to comment
Share on other sites

MP72, więc tak:

obecnie znajdujesz się w niecodziennym położeniu, otoczenie zdaje się nie sprzyjać Ci (terroryści).

Masz coś w planach i dążysz do realizacji tegoż przedsięwzięcia (nie wiem czy chodzi konkretnie o planowany wyjazd, moze równie dobrze chodzić o inną sprawę, którą masz w najbliższej perspektywie). Kuzyn w tym śnie jest symbolem - konkretnie symbolem spraw jakichś zaległych, z przeszłości 9choć może nawet nie tak odległej), które uważałeś za zakończone, załatwione, a które jednak nieoczekiwanie mogą pojawić się i napsuć Ci krwi - mogą stanowić jakąś przeszkodę w realizacji przedsięwzięcia.

Przesłanie snu jest więc takie - abyś najpierw, przede wszystkim zadbał o definitywne zakończenie jakichś zaległych spraw, żeby później nie wypłynęły w najmniej oczekiwanym momencie.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...