Jump to content

Kał w ustach


Brzenka

Recommended Posts

Miałam bardzo dziwny i nie miły sen,śniło mi się że byłam u koleżanki w domu.Byłysmy w jej pokoju,nagle miałam przed sobą pojemniczek z sanepidu w którym nosi się stolec do badania. Pojemniczek zapełniał się kałem a razem z nim, tym że kałem zapełniały się moje usta brrr. zaczełam go wypluwać wybiegłam na ulicę i widziałam jak starsza kobieta wpadła pod auto.

Edited by Brzenka
Link to comment
Share on other sites

Brzenka, no jakby to powiedzieć ... czy przypadkiem ostatnio nic "brzydkiego" nie wyszło z Twoich ust? Powinnaś uważać na słowa, które nie tylko innym, ale i Tobie po fakcie mogą się wydać niesmaczne.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie nie było nic takiego,nie jestem osobą która by miała takie zapędy do używania słów raniących,nie jestem typem plotkarki.może ten sen ma inne znaczenie.

Link to comment
Share on other sites

Tak sobie teraz myślę że:

masz w ręku pojemniczek laboratoryjny, co może wskazywać na potrzebę dogłębnej analizy jakiejś sytuacji...

A czy może mieć inne znaczenie? Ogólnie defekacja lub wymioty (co w Twoim śnie może być połączeniem tych dwóch symboli) może wskazywać na silną potrzebę wyrzucenia czegoś z siebie, pozbycia się czegoś co w Tobie zalega (jakieś myśli, wspomnienia). Piszesz, że jesteś osobą spokojną, ale może tłamsisz w sobie coś, czego chciałabyś się pozbyć?

Link to comment
Share on other sites

Brzenko co do Twojego snu to ja osobiście bym go interpretował, jako awanturę bądź też utratę czegoś cennego dla Ciebie (być może rzeczy materialnej.. pieniędzy.. bądź też ta awantura może skutkować popsucie się relacji Twojej z daną osobą).. Zaś co do tych próbek kału zasugerowałbym iż Ty osobiście wyciągniesz wnioski z całej sytuacji, którą poprzedzi awantura.

Link to comment
Share on other sites

Sephira właśnie bardziej pasuje mi to wyrzucenie z siebie pewnej sprawy która faktycznie męczy mnie. i z tym snem poszła bym raczej w tą stronę. Jeśli wydarzy się coś to napiszę o tym .Dzięki

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...