Jump to content

tarot - karta śmierci


antenka

Recommended Posts

miałam dziś bardzo dziwny sen. nie pamiętam nic poza tym, że ktoś pokazał mi kartę śmierci z tarota i nic nie chciał powiedzieć. byłam przerażona, chciałam się dowiedzieć, czy chodzi o mnie, osoba ta powiedziała, że o kobietę ok 60 lat. co to mogł oznaczać??

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

antenka, a w jakim wieku jesteś teraz?

 

Nasunęło mi się kilka rzeczy odnośnie Twojego snu: najprawdopodobniej chodzi o Ciebie samą i to, że prawdopodobnie w miarę zdobywania doswiadczenia zyciowego (mam na myśli to, że osoby młode mogą zmieniać z czasem swoje własne poglądy na pewne sprawy) - wiec ta 60-latka to również Ty, ale ukazana symbolicznie jako ktoś doswiadczony.

Co do samej karty - spokojnie możesz zobaczyc co się o niej pisze w dziale tarota - mnie tak na szybko przychodzi do głowy zmiana, transformacja, przejście z jednego etapu zycia w drugi (zaznaczę, że w tym wieku zazwyczaj przechodzi się na emeryturę)... napewno nie mam tutaj fizycznej śmierci, wiec bez obaw (dla mnie smierć fizyczną mogłaby ukazać inna kombinacja kart niż tarotowa śmierć)... W Twoim przypadku stawiam na zmianę światopoglądu lub priorytetów życiowych.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...