Jump to content

krew


hajduczek

Recommended Posts

Po raz trzeci w ciągu trzech miesiecy sniło mi się znów że plułam krwią. Wg. sennika oznacza to chorobę czy może to oznaczać coś jeszcze?????

Link to comment
Share on other sites

Hajduczku, a czy możesz dokładniej opisać swój sen.. Aby to pomogło w interpretacji..

 

Jak to się stało iż plułaś krwią.. Czy to był skutek jakiegoś działania? Czy po prostu od tak bez żadnych przyczyn..?

 

Co do tego plucia krwią, nie powiedziałbym iż oznacza to chorobę.. Czy jest może w Twoim życiu osoba, o którą zbyt bardzo się troszczyć.. Martwisz o nią.. Myślisz o niej dużo.. Plucie krwią oznacza zbyt dużą troskę, która się objawia w Twym życiu..

Link to comment
Share on other sites

Jechałam gdzieś autobusem chyba do domu. W pewnym momecie autobus sie zatrzymał bo nie był możliwy dalszy przejazd i trzeba było iść dalej pieszo. Wysiadlam. Szlam szosą i tuz przez zakrętem zaczełam kaszleć a potem pluć krwią.

 

Jest w moim życiu taka osoba, o której nie przestaje myśleć..... A snu sie przestraszyłam..... Jak mi się taki sen pierwszy raz przyśnił w grudniu po chyba 2yg. zachorowałam i od tamtej pory jestem w trakcie leczenia....teraz chociaż lekarze wiedzą co mi dolegało....... nie chce byc znów chora

Link to comment
Share on other sites

Krew to energia życiowa, tak więc jej utrata jest zwykle tożsama z utratą tejże. Autobus to sposób w jaki poruszasz się przez życie - najpierw sprawnie i szybko, ale później następuje zahamowanie i jesteś zmuszona włożyć w dotarcie do celu własną energię (chodząc tracisz ją). Ta krew może oznaczać tyle, że droga do celu może Cię kosztować więcej tej energii niż myślałaś.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...