Jump to content

Proszę o pomoc snił mi się ksiadzi slub


jbkurbaniak

Recommended Posts

Witam!

Miałąm sen,że poraz kolejny brałam ślub z moim mężęm a na ołtarzu leżał noworodek i ksiadz odprawiał nad nim chyba egzorcyzmy

Ksiądz biegał dookołaołtarza i kazał nam się chować Niewiem o co chodzi??

Proszę o pomoc

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli to był Twój własny ślub z Twoim obecnym mężem oznacza ten sen przejściowe kłopoty w Waszym związku.. Również iż w śnie widzisz jak ksiądz biega wokół ołtarza oznacza to kłótnie między Wami (czyli między Tobą a Twoim mężem).. Natomiast po tych kłopotach czekają Ciebie szczęśliwe spełnione dni, a wraz z nimi jakby podwyżka Waszego budżetu domowego, przy czym jakby awans w pracy bądź też możliwość nowego lepszego stanowiska.

 

Mam jeszcze takie pytanie, czy widziałaś może w swoim śnie jakieś szczegóły..? Jak naprzykład ministrantów przy ołtarzu..?

Link to comment
Share on other sites

jbkurbaniak, czy planujecie z mężem wprowadzenie jakichś zmian w waszym życiu w najbliższym czasie? O tym może świadczyć ślub, wiesz jak się mówi nowożeńcom - "powodzenia na nowej drodze życia". Niemowlę leżące na ołtarzu może świadczyć o tym, że coś będzie trzeba poświęcić (może jakieś wcześniejsze przedsięwzięcie, nie do końca udane, nad którym być może ktoś inny przejął kontrolę).

Tak ja to postrzegam :)

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...