Jump to content

Temat 1 - Droga Życia


Recommended Posts

Temat 1 poświęcony jest wibracji Drogi Życia, która przedstawia plan naszego obecnego wcielenia. Jest wibracją główną Portretu Numerologicznego, najsilniej zaznaczoną w nas samych, stanowiącą fundament wszelkich naszych poczynań. Obdarza nas głównymi cechami naszej osobowości.

Wibrację Drogi Życia uzyskujemy z sumy wszystkich liczb składających się na naszą datę urodzenia. Zatem:

 

 

OBLICZANIE WIBRACJI DROGI ŻYCIA

 

Przykładowa data urodzenia: 7.9.1964

 

7+9+1+9+6+4 = 36 (podliczba) = 3+6 = 9

 

otrzymujemy główną cyfrę – 9

otrzymujemy podliczbę – 36

 

 

PODSTAWOWE WIBRACJE DRÓG ŻYCIA

 

 

DROGA ŻYCIA – 1

 

Krocząc tą drogą, cały czas uczysz się być sobą – osobą niezależną, śmiałą i twórczą – dobrze wiedzącą, czego poszukuje i dokąd dąży. Jesteś osobą dobrze świadomą swojej własnej przywódczej roli – to Ty, zarówno inicjujesz działania, jak i motywujesz innych do działania. Droga, którą podążasz, biegnie tuż przy ziemi i mocno po niej stąpasz – dosłownie, obiema nogami. Tą drogą podążają indywidualiści, pionierzy, ludzie ambitni, odczuwający nieustanny głód poznania – obdarzeni ogromnymi potencjałami twórczymi. Cechuje Cię przede wszystkim silne, podświadome dążenie do bardzo indywidualnego odbioru rzeczywistości.

Kieruje Tobą duża potrzeba wyróżniania się i bycia osobą ważną. Przez życie idziesz przebojem, dążąc do zdominowania otoczenia, nadawania mu tonu – samemu nie podporządkowując się nikomu. Jesteś osobą w każdej chwili zdolną do podjęcia olbrzymiego wysiłku samorealizacji.

Twoja droga daje ogromne możliwości, ale i jest pełna pułapek – dlatego też przede wszystkim wskazana jest Ci nauka twórczego dysponowania Twoją własną aktywnością i okiełznania chęci narzucania własnej woli innym. Unikaj również zbytniego pośpiechu, niecierpliwości, przesadnego entuzjazmu i zważaj na zdanie innych, a wówczas nic nie stanie Ci na przeszkodzie w osiągnięciu wszystkiego, co sobie tylko zaplanujesz.

 

 

DROGA ŻYCIA – 2

 

To przede wszystkim droga współpracy, przyjaźni – trudno na niej cokolwiek zrobić samemu. Obdarza Cię spokojnym, łagodnym usposobieniem – urzekasz wręcz Twoim własnym urokiem osobistym. Jesteś osobą lojalną i oddaną, ale i zawsze potrzebujesz kogoś przed sobą.

Doskonale sprawdzasz się w negocjacjach, które zawsze wybierasz rezygnując z ewentualnej walki. Kierują Tobą emocje, uczucia i silna potrzeba zarówno kochania, jak i bycia kochanym. Tak samo, jak potrzebujesz bycia wśród ludzi – dla równowagi konieczny jest Ci czas spędzany samotnie.

Jesteś osobą bardzo wartościową, jednak Twoja własna ocena siebie, znacznie zaniża poczucie wartości Twojej własnej osoby – zupełnie bezpodstawnie, po prostu jesteś zbytnim perfekcjonistą. Twoja emocjonalność wymaga dbania o równowagę wewnętrzną, inaczej dość łatwo możesz „wybuchać”. Pracuj nad wiarą w siebie, zbytnią uległością otoczeniu i trenuj podejmowanie samodzielnych decyzji.

Ulegając zbytnio własnej emocjonalności, możesz stać się osobą tak silnie związaną z przeszłością, że poprzez wspominanie i odnawianie starych spraw – zatruć emocje związku, w którym jesteś.

 

 

DROGA ŻYCIA – 3

 

Przede wszystkim - pokazujesz wszystkim wkoło, że kroczysz tą drogą i to w sposób bardzo twórczy. Twoja droga jest niezwykła, dlatego siebie na niej również wyrażasz oryginalnie i niepowtarzalnie. Praktycznie każdemu Twojemu działaniu towarzyszy radość i pogoda ducha.

Jesteś urodzonym artystą – całym swoim życiem wyrażasz potrzebę komunikowania emocji, poprzez Twój wszechstronny talent artystyczny. Kochasz piękne rzeczy, a tańcząc – muzyka przenika całą Twoją istotę. Cały czas starasz się zwracać na siebie uwagę – niesamowitą przyjemność sprawia Ci bycie w centrum zainteresowania. Ty po prostu musisz kochać i czuć się osobą kochaną, inaczej „umierasz” – więdniesz jak kwiat bez wody. Jesteś „duszą” towarzystwa.

Twoje umiłowanie lekkiego, łatwego i beztroskiego życia może pociągać za sobą zbytnią rozrzutność – tym samym nieumiejętność radzenia sobie z własnymi finansami. Zwracaj uwagę na to, aby „nie ciągnąć kilku srok za ogon”, unikając rozpraszania własnej energii. Otoczenie kocha Twój optymizm i docenia błyskotliwą inteligencję. Nie znosisz wszelkich nieprzyjemności, których za wszelką cenę starasz się unikać. Łatwość w osiąganiu zaplanowanych przez Ciebie spraw, może skłaniać Cię do lenistwa.

 

 

DROGA ŻYCIA – 4

 

Twoja droga wiedzie po trudnym i wymagającym pracy terenie. Wymaga ciężkiej pracy i konsekwentnego osiągania własnych celów. Praca stanowi główną wartość Twojego życia. Droga, którą podążasz, czyni z Ciebie osobę praktyczną, godną zaufania i sumienną. Jesteś dobrym organizatorem, zdolnym do cierpliwego „wyprowadzania” innych z chaosu. Doskonale wywiązujesz się z trudnych, długoterminowych zadań, musisz jednak wiedzieć, że Twój wysiłek wart jest zachodu, a Twoja praca doceniana.

Nic nie przychodzi Ci łatwo, ale i wszystko, co budujesz ma stabilne i silne fundamenty – trwałość i stabilność to główne cechy efektów Twoich własnych wysiłków. Zazwyczaj tworzysz od podstaw i niejednokrotnie zaczynasz wszystko od nowa. Twoja koncentracja przede wszystkim na pracy, czyni z Ciebie osobę nierzadko upartą i mało elastyczną, często wręcz narzucającą swoją wolę otoczeniu.

Zbytnio koncentrując się na własnej przeszłości, możesz stać się osobą zgorzkniałą. Możesz również popadać w przesadny konserwatyzm i zbytnią upartość, a wówczas mieć olbrzymie trudności z akceptacją siebie i otaczającej Cię rzeczywistości.

 

 

DROGA ŻYCIA – 5

 

Odczuwasz głębokie pragnienie poznania świata wszystkimi zmysłami, a uczysz się konstruktywnego korzystania z przyjemności życia. Cechuje Cię przede wszystkim wszechstronność i potrzeba wolności, którą zaspakajasz poprzez poznawanie nowych miejsc i ludzi. Często sprawiasz wrażenie, jakby oprócz Ciebie nie było nikogo innego na tym świecie – zbyt często „nie robiąc sobie kompletnie nic” z otoczenia. Kierunek działania najczęściej wybierasz dosłownie w ostatniej chwili. Twoją uwagę nieustannie angażują różnorodne, ekscytujące Cię dosłownie doświadczenia życiowe.

Nieustannie szukasz potwierdzenia pełni swojej własnej wolności i niezależności. Jesteś doskonałym adwokatem dla siebie samego. Trudno jest Ci odczuć pełnię spełnienia (Twojej kochanej wolności) w przestrzeni ograniczonej stałym związkiem, stałą pracą „od do”, obowiązkami, czy odpowiedzialnością. Twój nastrój podlega błyskawicznym zmianom, nie wiadomo nawet, z jakiego powodu.

Jeżeli do Twoich szerokich zainteresowań dodasz odrobinę konkretnej wiedzy i zdrowego rozsądku – nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Uważaj, aby Twoja chęć zaspakajania pragnień i potrzeb zmysłowych nie stała się pułapką uzależnienia.

Poprzez nadmiar własnej energii i silną potrzebę doświadczania, możesz prowokować sytuacje podnoszące poziom adrenaliny.

 

 

DROGA ŻYCIA – 6

 

Jesteś osobą pełną miłości i odpowiedzialności – zrównoważoną w dawaniu i braniu. Jesteś istotą szczególnie wrażliwą – co czyni z Ciebie podporę i opiekuna innych, doskonale wyczuwasz potrzebę pomocy.

Podążając tą drogą, bez przerwy troszczysz się o innych – nie tylko opiekując się nimi, ale i nierzadko biorąc na swe barki ich własne ciężary – i sprawia Ci to satysfakcję. Twoja pomoc innym jest dojrzała i mądra ze względu na dar, jaki posiadasz – gruntownej analizy i dotarcia do sedna problemu.

Najważniejszą wartością, jaką cenisz we własnym życiu jest – rodzina, dla której jesteś w stanie zrezygnować z własnych planów.

Twoja skłonność do zbytniego przejmowania się drobiazgami, może doprowadzić Cię do pesymistycznego podejścia do życia, będącego przyczyną Twoich najgłębszych trosk. Uważaj również na brak tolerancji spowodowany wygórowanymi wymaganiami wobec siebie, ludzi i otaczających Cię sytuacji, ponieważ utracisz radość życia i zdolność cieszenia się każdą jego chwilą.

Staraj się również ograniczyć nieco Twoją własną nadopiekuńczość w stosunku do bliskich Ci osób – pozwól im żyć, doświadczać, podejmować samodzielne decyzje i postępować zgodnie z tym, czego sami dla siebie pragną – pozwól im być sobą i żyć po swojemu. Odznaczasz się manualnym talentem rąk i nóg, którego realizacji potrzebujesz jak ryba wody – pomyśl o tym, bo to pozwoli Ci zachować równowagę wewnętrzną i skutecznie odreagować nadmiar energii, który chłoniesz z otoczenia.

 

 

DROGA ŻYCIA – 7

 

Świadomie, bądź nie, poszukujesz rozwoju duchowego. Jesteś wybitnym indywidualistą, z trudem odnajdującym się w grupie. Masz wrodzone poczucie własnej godności, stąd sprawiasz wrażenie zachowywania znacznego dystansu wobec otoczenia. Na Twojej drodze nie ma miejsca na pośpiech czy powierzchowność, a nierzadko skłania Cię ona nawet do zatrzymania się w miejscu, w którym jesteś. Potrzebujesz czasu, aby samodzielnie wybrać właściwy moment do postawienia kolejnego kroku naprzód. Nie potrzebujesz doradców, czy pomocników, odznaczasz się dużą oryginalnością i nienajlepiej znosisz bycie w zespole, czy dużej grupie ludzi. Wolisz przebywać wśród małego grona dobrze znanych Ci osób i tylko wówczas pozwalasz sobie (na nieznaczne, co prawda, ale jednak) odkrycie Twojego własnego wnętrza.

W Twoich oczach można dostrzec „starą”, doświadczoną duszę. Samotność i niezrozumienie – jak dobrze znasz te uczucia. Twoja samotność nie zależy od tego, ile osób jest wokół Ciebie – ona ma źródło w Twoim własnym wnętrzu, jest Twoim naturalnym stanem. To Twoja ogromna wrażliwość sprawia, że chowasz się w sobie, bo tak łatwo można Cię zranić. Otoczeniu przedstawiasz się jako osoba twarda, konserwatywna i perfekcyjna. Trudno Ci ulec czyjejś woli, co dotyczy również Twojego związku, dlatego ważne jest, aby Twój partner skłonny był do rezygnacji z własnych ambicji i przejęcia Twojego własnego światopoglądu, a także do zaakceptowania bardzo silnych potrzeb Twojego ciała (w tym seksualnych).

Ważne, aby udało Ci się pokonać dystans, jaki wytwarzasz między sobą, a otaczającym Cię światem.

 

 

DROGA ŻYCIA – 8

 

To, czy Twoja droga będzie drogą sukcesu materialnego, siły woli, autorytetu, pieniędzy i szacunku u innych, czy też klęsk finansowych, problemów materialnych i ryzyka – w dużej mierze zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, a najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że żadna z tych ewentualności nie przeraża Cię tak naprawdę. Jesteś po prostu bardzo silną osobowością – upartą, wytrwałą, a trudności, jakie napotykasz na własnej drodze, nie wywołują w Tobie uczucia „bycia pokonanym”.

Nie kierujesz się emocjami. Patrzysz z boku na otaczający Cię świat, sprawiając wrażenie osoby sztywnej i upartej, zimnej i bezdusznej. Jednak w rzeczywistości jesteś osobą czułą i opiekuńczą, tylko, że nawet w sprawach uczuciowych kierujesz się rozsądkiem. Wszystko powinno być dla Ciebie duże i prawdziwe: jak związek, to taki, który daje Ci miłość przez duże „M”, jak prezenty, to wielkie. Nie tolerujesz zdrady w żadnej formie i na żadnej płaszczyźnie.

Życie traktujesz jak drabinę, po której należy się wspinać. Jak nikt inny potrafisz podnieść się i wstać, nawet po największym „upadku”. Cel, jeżeli zostanie przez Ciebie ustalony i zaakceptowany, jako osobisty – nic Ci nie przeszkodzi w jego osiągnięciu. Nie boisz się przewodzenia, kierowania i odpowiedzialności. W sytuacji „zagrożenia” działasz z zimną krwią, emocje odczuwając dopiero po wszystkim.

Uważaj na Twoją skłonność do tyranizowania otoczenia, wymuszania posłuszeństwa i krytyki innych. Życie wymaga do Ciebie zrozumienia, że sam pieniądz nie jest źródłem zła – ale jego brak, czy chorobliwe pragnienie. Pojmij rzeczywistą jego wartość, a następnie przekazuj tą świadomość innym.

 

 

DROGA ŻYCIA – 9

 

Jesteś sługą potrzebujących. Żyjesz ideałami i starasz się wcielać je w życie – wnosząc ludzkość na wyższy poziom rozwoju. Masz wrodzoną skłonność do poświęceń, działalności misyjnej, podróżowania i nawracania – bezinteresownego pomagania innym.

W życiu kierujesz się bezinteresownością i humanitaryzmem, a jeśli świat, który spotykasz nie jest uczciwy i altruistyczny, wówczas odczuwasz cierpienie, które przelewasz na papier lub wyrażasz w innych formach artystycznej ekspresji.

Pełnisz rolę opiekuna i ojca, dając wszystkim poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Lubisz, jak otoczenie docenia Twoje wysiłki i podziwia Cię jako przywódcę (jeżeli nie otrzymujesz tych uczuć w Twoich działaniach, możesz ulegać frustracji).

Posiadasz intuicję, wiedzę i mądrość wewnętrzną. Czasami jednak możesz mieć trudności z umiejętnością prawidłowej oceny rzeczywistości: pomagając tam, gdzie nie trzeba, zaniedbując tym samym siebie, zbytnio poświęcając się innym. Koniecznym jest Ci nauczenie się realizowania Twojej głównej potrzeby – niesienia pomocy innym, nie zapominając przy tym o sobie – nauka zdrowego egoizmu!

Edited by Izis
 • Like 1
Link to post
Share on other sites

Jako Moderator, serdecznie zapraszam wszystkie osoby zainteresowane numerologią do dokładnego przeanalizowania postów Izis, ponieważ zgłosiła ona chęć do udzielenia Wam bezpłatnego kursu w tym zakresie :). Pozdrawiam.

 

[ Dodano: 2007-01-07, 22:02 ]

Izis - uwaga do Ciebie, jeżeli korzystasz z pomocy naukowych, podaj ich źródło (prawa autorskie). Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
Izis - uwaga do Ciebie, jeżeli korzystasz z pomocy naukowych, podaj ich źródło (prawa autorskie). Pozdrawiam.

Hmm, chyba potrzebna jest krótka informacja o numerologii, którą tu zamieszczam. Zaczęłam zgłębiać numerologię dobrych kilka lat temu. Kiedy pierwszy raz się zetknęłam się z nią, zaciekawiła mnie na tyle, że postanowiłam ją zgłębiać coraz bardziej. Ukończyłam prawie wszystkie jesj dostępne kursy na rynku, przeczytałam prawie wszystkie z nią książki na jakie natknęłam. W trakcie mojej edukacji w tym zakresie, badałam tą numerologię w praktyce, zaczynając wiadomo od siebie, poprzez bliskich i polecane przez nich osoby (zaczęła się praca). Nie postałam na jednym, czego się nauczyłam. Na naszym rynku dostępnych jest kilka systemów numerologii. Badałam i analizowałam wszystkie, jakie napotkałam. Przyznam szczerze, że był taki moment, w moim życiu, w którym, nie wiedziałam, jak i co przeliczać - co bardziej sprawdza się w praktyce, a co mniej mi osobiście pasuje. I wybrałam. Numerologia, którą przedstawiam, nie wywodzi się z jednego konkretnego systemu - nauczyciela, nie, to jej sedno moim zdaniem najprostrze i najbardziej potwiedzające się dla mnie w praktyce.

W mojej pracy (o czy już wspomniałam), korzystałam z wiedzy, jaką nabyłam na kursach i warsztatach, w których uczestniczyłam, z materiałów szkoleniowych, które na takich otrzymywałam, z książek, które przeczytałam - i w trakcie analizy tego wszystkiego korzystałam z tych wszystkich dostepnych źródeł. Stworzyłam własne notatki, własny opis który tu zamieszczam, ale korzystając w swoim czasie ze źródeł. Musiałabym chcąc to dobrze zrobić (podać źródła), zacytować również słowa nauczycieli, które usłyszałam w trakcie kursów, no a swoich własnych przemyśleń, wiadomo, nie trzeba podawać. Moge podać więc jako źródła nauczycieli, u których kończyłam kursy - Gladys Lobos, Małgorzata Brzoza i przeczytane książki takie jak Nataszy Czarmińskiej, Małgorzaty Brzozy i wielu innych, których już w tej chwili nie pamietam. A całokształt to moja własna interpretacja tego, co przekazały mi osoby, które powyżej wymieniłam.

Od dłuższego czasu, zamierzałam poprowadzić kurs numerologii, jednak nie chciałam tego robić z chęci zysku, ale przede wszystkim z potrzeby pomocy ludziom. Powiem szczerze, wiadomo, co zachodzi w nas obecnie na naszej planecie - transformacja ludzkości, w związku z tym, wielu z nas budzi się całkiem po prostu - ja również. Ważna wydała mi się jakakolwiek pomoc, ta którą oferuje również.

Być może znajdziecie na innym forum, taki kurs, tak, bo tam go również prowadze. Było to moje nowatorskie przedsięwzięcie, w którym kolejne lekcje pisałam z lekcji na lekcje.

Zaoferowałam moją pomoc z intencji, którym może nie łatwo wszystkim zrozumieć, i wiecie co, wielu, z którymi rozmawiałam o moim zamiarze mówiło - "Nie rób za darmo, ludzie tego nie doceniom, nie zrozumieją", nie wiem, może mieli rację. Wykazałam inicjatywę, ale nie zamierzam robić niczego na siłę, wyciągnęłam rękę, no i zobaczymy, czy ktoś z tego skorzysta (czy ktoś tego potrzebuje). Chyba już wystarczy tych wyjaśnień i co zapraszam do korzystania z tego "kursu" i udziele odpowiedzi na wszelkie niejasności, na pojawiające się pytania, jeżeli oczywiście bedzie to komuś potrzebne. W tym temacie chyba nie muszę nic więcej mówić, ponieważ jakbym kogoś z Was namawiała do tego kursu, bo szłyby za tym dla mnie pieniądze, to rozumie, moglibyście dziwnie na to patrzeć. Ale oferuje tylko i wyłącznie bezinteresowną pomoc, w transformacji, jaka obecnie dokonuje się w ludzkości, to wszystko. Pozdrawiam serdecznie.

PS na chwile obecną jedyną pomocą naukową, z jaiej korzystam jest mój własny zeszyt, z informacjami, które "uzbierałam" zgłębiając numerologię i stworzony już przeze mnie "kurs numerologii", o czym już wyżej wspomniałam.

 

Jako Moderator, serdecznie zapraszam wszystkie osoby zainteresowane numerologią do dokładnego przeanalizowania postów Izis, ponieważ zgłosiła ona chęć do udzielenia Wam bezpłatnego kursu w tym zakresie :) . Pozdrawiam.

 

Zauważyliście, że nasze serca teraz otwierają się tak po prostu i coś tak jeszcze niedawno dziwnego jak "pomoc bezinteresowna" stanie się coraz powszechniejszym zjawiskiem. Oby żyło się nam wszystkim na tej planecie jak najlepiej...

 

[ Dodano: 2007-01-08, 13:42 ]

Wszystkie osoby zainteresowane niniejszym kursem, prosze podajcie mi swoje daty urodzenia, wówczas będzie mi łatwej odpowiadać, na Wasze pytania, czy sprawdzić Wasze przeliczenia w razie potrzeby - możecie mi je przesłać przez "PW". I pytajcie o wszelkie niejasności - to kurs, korzystajcie z niego.

Link to post
Share on other sites
 • 6 months later...

Tymi trzema metodami wychodzi mi:

28, 28 i 37 czyli za każdzym razem po zsumowaniu 10 czyli co teraz jeszcze raz sumuje? i ta główna cyfra to 1 tak?

a podliczby to

a) 10

B)28, 28, 37, 10

c) 28 , 28, 37 ?

Co z podliczbami w takim dziwnym przypadku ?

 

(Moja data urodzenia 11.01.1987)

Link to post
Share on other sites

moja liczba to siódemka a podliczby to 34 , 25,43 moja da ta urodzenia 8.12.1985.to niesamowite w jakim stopniu tekst odzwierciedla moja rzeczywistość :???:

Link to post
Share on other sites
 • 5 months later...
 • 2 weeks later...

witam

Bardzo chętnie wezmę udział w kursie jaki opisujesz Izis.

Moja data urodzenia 28.10.1974

z wyliczeń wychodzi mi 5/32

możesz sprawdzić czy dobrze?

w pierwszym sposobie wyszło 5/32

w drugim tylko 5

a w trzecim 5/32

Link to post
Share on other sites

feeca, 1 i 2 dobrze, ale w trzecim powinno wyjść:

28.10.1974

(28+10)+(1+9+7+4) = 38+21 = 59 (co dalej sumujemy) =14

zarówno 59, jak i 14 są tu podliczbami

Twoja Droga Życia 5/14,32,59

Link to post
Share on other sites
 • 1 month later...
Qunegunda

Nie rozumiem schematu Drogi Życia, jaki Izis umieściła na końcu "lekcji". Jak się on ma do wyliczonej liczby głównej Drogi Życia i o czym mówią podliczby? Czy może on mieści się w jakiejś siatce współrzędnych? Czym są te okresy?

Pozdrawaim

 

[ Dodano: 2008-03-26, 11:37 ]

Nie rozumiem schematu Drogi Życia, jaki Izis umieściła na końcu "lekcji". Jak się on ma do wyliczonej liczby głównej Drogi Życia i o czym mówią podliczby? Czy może on mieści się w jakiejś siatce współrzędnych? Czym są te okresy?

Pozdrawaim

Link to post
Share on other sites

Qunegunda, w ten schemat całkiem po prostu możesz wpisać własne wyliczenia, aby zobaczyć to bardziej obrazowo. Tylko to ma za zadanie. Liczba Drogi Życia dotyczy całego życia (ale to wiesz przecież), a podliczby, jakie uzyskujemy w trakcie przeliczeń, indywidualizują daną energię: np. 7/16 znacznie różni się od 7/25.

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Qunegunda

Czyli mniej więcej tak Izis?[b][/b]

 

Data urodzenia: 13.11.1964

................................................................................................................................................................

Droga Życia: 8/26, 44

................................................................................................................................................................

..Iwarunki...........................IIWarunki..............................IIIWarunki..................................IVWarunki

....6/24...............................4/22, 31, 13.........................1/10, 28, 37, 19.............................6/24, 33,15..

............. 6/24, 33,15 ........... 3/12, 21, 30, 39, 48, 57 ... 4/22, 31, 13

.............zmiana.I.na.II.W....................zmiana.II.na.III.W..............................zmiana.III.na.IV.W

................13.11. 1992..............................13.11.2001.............................................13.11.2010 .................

..................I...Cykl.......................... .........II...Cyki...............................................III..Cykl

.....................2/11...........................................4/13......................................................2/20.......

...............................I.okres przejściowy............................II.okres przejściowy ......................

....................13.03.1993 do 01.01.1978..........................17.07.2021 do 01.01.2027...

......................................I.Wyzwanie.........................................II.Wyzwanie............................

............................................- 2...........................................................2.....................

..............................................................Wyzwanie Główne

..........................................................................- 4...(0)....................................................

................................................................................................................................................................

Jak to zinterpretować?

 

Pozdrawiam Qnegunda.

Link to post
Share on other sites

Qunegunda, do energii Warunków możesz sobie jeszcze dopisać podliczby:

I Warunki - 15 i III Warunki (pierwsza energia) - 46 i 55

a same momenty zmian ok, Cykle również, tylko coś nie tak z okresami przejściowymi między Cyklami. I okres przejściowy:

od 1.1.1993 do 13.3.1993 (jak Ci wyszło), a data ruchoma (1.1.1993):

rok daty stałej 1993 + Klucz Wcielenia 6 = 1999 = 1 Rok Osobisty i w nim jest data ruchoma, zawsze 1 stycznia. To powinien być dla Ciebie "dość szybki" okres zmian, ponieważ to przejście między Cyklami trwało zaledwie 3 miesiące.

II okres przejściowy:

od 1.1.2020 do 13.7.2021 (jak również Ci wyszło, tylko inaczej data ruchoma)

rok daty stałej: 2021 + KW 6 = 2027 = 11 = 2 RO, a w 1 RO (rok wcześniej) jest data ruchoma II okresu przejściowego: 2020.

 

Interpretując Twoją Drogę, popatrz na okres, który Cię interesuje, znaczenie danej wibracji "odczytaj" z danej lekcji kursu i połącz dane energie, czyli:

poprzez wibrację Warunków realizyjesz dany Cykl, np teraz:

III Warunki: poprzez wykazywanie własnej inicjatywy, niezależności działania (1), poprzez radość istnienia, bycie swiatełkiem dla innych (3) możesz realizować Twój Twórczy Cykl - Pracy (4/13).

Każda wibracja "czegoś" uczy, wymaga, ale i obdarza własnymi potencjałami. Interpretując własną drogę, przede wszystkim pamiętaj o głównej wibracji, o Twojej Drodze Życia - 8, tą włąśnie energię realizujesz poprzez dane Warunki i Cykle. Same Wyzwania oddziałują na Ciebie niezależnie od pozostałych wibracji, a Twoje zwracają Ci szczególną uwagę na to, abyś starała się "myśleć samodzielnie", uwalniała sie od ograniczających przekonań "wyssanych z mlekiem matki", abyś odkryła właną receptę na życie i zgodnie z nią podążała. Tak to mniej więcej wygląda.

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Qunegunda

Bardzo dziękuję za odpowiedź Izis

Brakuje mi tylko wiedzy na temat znaczenia liczb (w tym dwucyfrowych) i pewnie intuicji w interpretacji ich kombinacji :sad:

Pozdrawiam serdecznie.

 

[ Dodano: 2008-04-01, 09:38 ]

W przedostatnim poście własnie o to pytałam: czym różni się 8/26, 44 od np. 8/17, 35 itp?

A czy istnieje różnica wibracji pomiędzy 8/26 i 8/62?

Czy wibracje Wyzwań mogą być ujemne lub wynosić 0? (Mnie wyszło -2 i -4 albo 0)

Czym jest 0 w numerologii?

Czy jest tak, że każda cyfra ma jakąś właśną immanentną wibrację, która jest tylko modyfikowana w połączeniu z inną liczbą (przy tworzeniu liczb dwucyfrowych)?

Czy są w związku z tym liczby "silne" i "słabe"?

Pozdrawiam serdecznie

Link to post
Share on other sites

Qunegunda,

czym różni się 8/26, 44 od np. 8/17, 35 itp?

A czy istnieje różnica wibracji pomiędzy 8/26 i 8/62?

podliczbami właśnie, z których się wywodzi - zamieściłam znaczenie tych istotniejszych w temacie o podliczbach.

Czy wibracje Wyzwań mogą być ujemne lub wynosić 0? (Mnie wyszło -2 i -4 albo 0)

jak w danym Wyzwaniu pojawia się zero, świadczy to o tym, że nie masz takiego wyzwania - czyli nie masz Wyzwania II, a pozostałe I i Główne to energia 2. Wyliczając Wyzwania ważna jest tylko różnica między wibracjami Cykli, np 2 - 4 = 2 (tylko sama różnica). Do około 40 roku życia oddziaływała na Ciebie "podwójna dwójka", większe wymagania z tym związane po prostu.

Czy są w związku z tym liczby "silne" i "słabe"?

jedne oddziałują mocniej , inne słabiej, w zależności od miejsca, jakie zajmują w "portrecie" i "ilości" własnego występowania, a także z podliczby, jaka tworzy daną cyfrę główną. To kwestia indywidualna, nie ma tu znacznych "schematów", tak samo jak każdy z nas jest jedną wielką indywidualnością :wink:

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
 • 1 month later...

witam wszystkich.bardzo fajnie ze temat kursu numerologii pojawil sie na forum.mysle ze wiele laikow na tym skorzysta i dowie sie duzo o sobie.wydaje mi sie ze juz rozmawialam z pania Izis przez sms.pozdrawiam.mam mase pytan w zwiazku z tym tematem,zaczne od poczatku.jestem numerologiczna 5 i powinno byc w moim zyciu kolorowo wciaz cos sie dziac nowi ludzie podroze jak to 5 mowi.jak to jest ze jest inaczej?jestem domatorem malo wychodze,nic sie nie dzieje?jak mam to rozumiec?

 

[ Dodano: 2008-05-05, 13:43 ]

aha i to ze jestem 5 z podliczby 14 oznacza ze naduzywalam wolnosci w pop.wcieleniu?a z 41 ze moge prosic boga lub bedzie mi dane szczescie w materii -finansach i milosci?dobrze rozumiem?

Edited by marze7
Link to post
Share on other sites
jestem domatorem malo wychodze,nic sie nie dzieje?jak mam to rozumiec?

marze7, spójrz na Twój I Cykl, a zwłaszcza Twój Klucz Wcielenia - a zrozumiesz dlaczego właśnie "dom" jest teraz dla Ciebie tak ważny.

aha i to ze jestem 5 z podliczby 14 oznacza ze naduzywalam wolnosci w pop.wcieleniu?a z 41 ze moge prosic boga lub bedzie mi dane szczescie w materii -finansach i milosci?dobrze rozumiem?

5/14 dokładnie to właśnie oznacza - uczy Cię zrozumienia gdzie zaczyna się intymne terytorium innych, aby wiesz "nie wchodzić z kopytami w cudze życie", tak mniej więcej. A 5/41 to przede wszystkim opieka kosmiczna w materii - czyli wszelkie Twoje działania w tej kwestii są pod szczególną ochroną.

Energia 5 z natury jest "żywotna", jednak zdarza się odmienny przejaw tej wibracji, a mianowicie - moze się przejawiać jako cicha i spokojna, nawet nieco wycofana, zamykajaca się w sobie, co nie zmienia faktu, że potrzeba wolności i doświadczania na swój własny sposób zawsze jest dla "5" właśnie ważna.

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

dziekuje za odpowiedz.wlasnie do konca nie rozumiem w 1 cyklu 8ki? bo wiele cierpialam w dziecinstwie i wiele zlego doznalam od ojca.bo w 2 cyklu ,,7'' mysle oznacza samodoskonalenie,zdobywanie wiedzy,nauka,a w 3 cyklu ,,8'' to realizacja,jakas rownowaga wewnetrzna stosowanie zdobytej wiedzy w praktyce,zbieranie zniw,podsumowanie?czy tak? jesli chodzi o okresy przejsciowe to w roku 2001do 2007 nastepuje zmiana cykli z 1 na 2?czy cos takiego?zaczyna sie nowy a konczy stary?trudna ta interpretacja.z gory dziekuje,,,

 

[ Dodano: 2008-05-05, 22:48 ]

a cos powoli zaczynam myslec czy wlasnie to co przezylam w dziecinstwie ma mnie nauczyc i mam wyciagnac wnioski na przyszlosc abym ja stworzyla udana rodzine,dom?

Link to post
Share on other sites
wlasnie do konca nie rozumiem w 1 cyklu 8ki?

marze7, ten czas rozwija w Tobie przede wszystkim zrozumienie wymiany energetycznej, jaka zachodzi między wszystkimi - przyczyna i skutek. Dużo łączy sie z tą energią spraw finansowych, ale to przede wszystkim dlatego, że pieniądze nie są niczym innym, jako "środkiem" do realizacji określonych celów, zrozumiałe, ale i "ucieleśnieniem" wymiany energetycznej. To wymagająca wibracja, wymagała od Ciebie ogromu siły, wewnętrznej przede wszystkim i stawienia czoła wielu niełatwym sytuacjom w Twoim życiu. Rozwijała Cię wewnętrznie, bardzo, rozwjjała Twoją siłę, zaufanie do siebie i poznawanie "siebie" w praktycznych aspektach życia.

 

w 2 cyklu ,,7'' mysle oznacza samodoskonalenie,zdobywanie wiedzy,nauka

tak, tak, bardzo dobrze to rozumiesz, będziesz rozwijać to, czym będziesz się zajmować w tym czasie, będziesz pokazywać prestiż i rozwijać wartość "tego wszystkiego".

 

jesli chodzi o okresy przejsciowe to w roku 2001do 2007 nastepuje zmiana cykli z 1 na 2?czy cos takiego?zaczyna sie nowy a konczy stary?

tak, dokładnie. Tylko, że zamiana Twoich Cykli z I na II odbywa się w latach:

2007 - 2011 - czyli teraz. Dokładnie od:

25.12.2007 do 1.1.20011 - od 2011 roku zaczniesz już odczuwać czystą (już nie obie 8 i 7) energię II Cyklu - 7/25.

 

a cos powoli zaczynam myslec czy wlasnie to co przezylam w dziecinstwie ma mnie nauczyc i mam wyciagnac wnioski na przyszlosc abym ja stworzyla udana rodzine,dom?

Dobrze myślisz, takie doświadczenia zawsze służą wyciąganiu wniosków, jednak zastanów się również nad tym dlaczego się tak działo? Tu chodzi o głębsze znaczenie Twoich doświadczeń, rozpoznaj Twoje głębokie intencje w tej kwestii, Twój własny stosunek do siebie samej, najlepiej pytając siebie o to:

dlaczego tak się stało? (tak się zazwyczaj nie należy pytać, jednak w Twoim przypadku to drzwi do otwarcia drogi do włąsnego wnętrza) odpowiedź:

np. "bo ten i ten był zły" - i tu nie chodzi o obwinianie kogokolwiek, pamiętaj każdy jest tylko narzędziem w Twoim życiu, przebacz, nikt nie jest ani dobry, ani zły - każdy spełnia tylko i wyłącznie nasze własne oczekiwania.

teraz zapytaj siebie:

jak z Twoją samoakceptacją? i z Twoim poczuciem godności? czy jesteś godna szczęścia, miłości, najlepszego? - i już masz nad czym pracować

Twoim ważnym zadaniem z takim "ograniczeniem" spontaniczności jest przede wszystkim pełna akceptacja siebie - taką, jaką po prostu jesteś. Jesteś doskonała taka, jaka jesteś. I życie wymaga od Ciebie bycia po prostu sobą w Twoich własnych oczach, świadomego bycia sobą - "jestem jaka jestem i dobrze mi z tym"

dopiero wówczas możesz cokolwiek zacząć zmieniać - akceptując siebie samą.

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

boze nawet w nocy nad tym mysle... :wink:zrozumialam to ze tak mialo byc ,ze taki mam klucz wcielenia ,sama go wybralam,ale nie do konca rozumiem dlaczego tak sie stalo?/?czy dzieki temu musialam zrozumiec wartosc rodziny?czy bez tych doswiadczen bym nie potrafila docenic?co ja takiego zrobilam w poprzednim wcieleniu rodzinie?owszem dzieki temu uszlachetnilo sie moje serce,sprowokowalo to do szukania siebie samej,wartosci,boga,wrazliwosc na cierpienie innych.to masa plusow,uwazam ze jestem godna milosci .jednak sa duze minusy!nerwowosc,zlosc ,emocje ,ktorych nie da sie pozbyc i uleczyc a maja wplyw na otoczenie i utrudniaja wszystko.czy to nie jest wlasnie moje wyzwanie,, 1''?praca nad wola, emocjami?pozdrawiam

 

[ Dodano: 2008-05-06, 15:20 ]

a teraz sprobuje zinterpretowac po swojemu warunki,pomozesz IZIS?1 warunek i klucz to 6z 15,33.czy warunek 1 odnosi sie do 1 cyklu,2 do 2 cyklu itd? mialam sie nauczyc wtedy zrozumienia,osiagnac,rownowage,zbudowac system wartosci,poprzez warunki jakie mialam w dziecinstwie odnalezc sie w nich?cel zrozumienia przez warunek 6 czyli sytuacje w domu ? 2 warunek 7 z 25,34,16 i 2 energia 6 z 24,33,15.podliczby 16 i 33.czyli to co sie ucze,zdobywam wiedze w zwiazku rodzinie ,ucze sie odpowiedzialnosci w zwiazku,madre wybory.kurcze chyba juz nie domu rodzicow, tylko chyba nowej rodzinie wg wrozby tarota mam kogos poznac,,,moze tu staniemy bo cos moze byc nie tak z moja interpretacja i zostawie pozostale warunki na pozniej.

Link to post
Share on other sites
sprobuje zinterpretowac po swojemu warunki,pomozesz IZIS?

pomogę, wiesz marze7, tak dużo czasu poświęcasz na rozmyślania o rodzinie, z której wyszłaś, że myślę, że tak naprawdę przygotowujesz się do rozstania z przeszłoscią - godzisz się po prostu z okolicznościami życia, w których dorastałaś i dojrzewasz wewnętrznie, wzrastasz do życia po swojemu. Kontekst samej rodziny będzie dla Ciebie bardzo ważny - spójrz, Twoje II Warunki, druga ich energia to 7/16 - czyli nic innego jak dług karmiczny zaciągnięty w kontekście rodziny właśnie. Opisałam w temacie z podliczbami jego znaczenie. Wymaga on spłaty, czyli szczególnego, odpowiedzialnego dbania o rodzinę, którą dopiero stworzysz, ale i daje możliwość tworzenia związku na wszystkich poziomach - tylko ta energia daje taką możliwość, a dlatego, ze będziesz bardzo wyczulona na potrzeby Twojego partnera i tym samym będziesz "widziała" Wasz związek globalnie, z różnych perspektyw. Rodzina będzie dla Ciebie najważniejsza - doświadczałaś wcześniej tego, czego nie chcesz tworzyć w dorosłym życiu, nic nie było przypadkiem, przecież nie ma przypadków.

Z Twoim "poddenerwowaniem" najlepiej poradzisz sobie znajdując jakieś ekscytujące Cię zajęcie - coś, co da konstruktywne ujście dla Twojej własnej energii, wówczas nie będziesz już czuła jej nadmiaru i odzyskasz równowagę wewnętrzną, to zawsze będzie dla Ciebie ważne - praca z nadmiarem energii, jaki budzi się w Tobie, a pracując z nią i Twoje związki międzyludzkie na tym znacznie skorzystają.

Twój Klucz Wcielenia to energia, na bazie której "wypracowałaś" techniki pracy nad sobą - których będziesz używać przez całe Twoje dorosłe życie. Warunki życia, w tym KW są "drogami" realizacji Cykli - mocno są ze sobą powiązane. W momencie trwania danych warunków - poprzez nie właśnie realizujesz aktualny Cykl:

działasz zgodnie z tym czego wymagają Warunki i poprzez to działanie możesz realizować aktualny Cykl - to czego on od Ciebie wymaga.

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

jak to mowia kiedy uczen jest gotowy zawsze znajdzie nauczyciela.ciesze sie ze znalazlam ta strone i ciebie IZIS.OTWARLY mi sie glebiej oczy.sprobuje zinterpretowac 3 i 4 warunki.3 z66 i 4 z 31,22,40,13,31.czyli poprzez wiedze,wykorzystywanie zdolnosci,dzielic sie z rodzina wiedza.podejrzewam dziecmi,i praca dlug22.przez obowiazkowosc,dyscypline,dazyc do rownowagi w finansach,uczyc sie ja zachowac,umiejetnie tym dysponowac,wykorzystac okazje na drodze rozwoju i dobrze spozytkowac osiagniety sukces.4 warunek 6 z 33 i 7 z 16.byc wierna swoim zasadom,sluzyc rodzinie,osiagnac harmonie,rownowage,i splacic dlug...pomoz IZIS

Link to post
Share on other sites

marze7, dobrze,

3/66 i 4/22,13 - III Warunki

poprzez radość czerpaną z dnia codziennego (3) i konsekwentne budowanie własnego świata materialnego (4) realizujesz Twój II Cykl

6/33 i 7/16 - IV Warunki

poprzez odpowiedzialne działanie, wywiązywanie sie z własnych obowiązków (6) i świadomy rozwój wewnętrzny, podnoszenie wartości tego, czym się zajmujesz (7) realizujesz Cykl, który trwa w momencie tych IV warunków.

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

dziękuje CI IZIS...a pomozesz mi zlozyc w calosc zestawienie imion i nazwisk jak nie dam rady.,? 1 imie Marzena samoglosek 7,spólgłosek 8 z 26,suma 6 z 33.czyli radze sobie przez wiedze ktora zdobywam,samodoskonalenie,przez sile,zrozumienie i efekt tego staje sie lepsza dla rodziny.no niewiem... 2 imie SAM 7 z 16,SPÓL 1 z 10,RAZEM 8z 26.energia z jaka wchodze to chec nauki,samodoskonalenia,co oznacza 1 spólgłoska w wygladzie,posiadaniu?i co razem 8 z 26-sila,zapanowanie nad soba,? i nazwisko SAM 4 z13 ,SPÓL 8 z 17,RAZEM 3 z 12.czyli chec zmian w pracy, zrealizowania sie w niej?moje wartosci-8-sila,realizowanie siebie?i 3 razem-konsekwencja w dazeniu do celu?pomoz to zlozyc IZIS,..

 

[ Dodano: 2008-05-14, 18:07 ]

AHA I nie za bardzo rozumiem tych potencjałow 1 - 7,2-0,3-2,4-5,5-6,6-1,7-1,8-1,9-3.jesli droga moja jest 5 to 6 czyli mam w sam raz sil na spelnienie tej drogi...a te pozostale cyfry?w jaki sposób na nie patrzec?

Link to post
Share on other sites
AHA I nie za bardzo rozumiem tych potencjałow 1 - 7,2-0,3-2,4-5,5-6,6-1,7-1,8-1,9-3.

potencjały są jakby naszą "Walizką z narzędziami" - określone cechy i umiejętności, z których możemy korzystać. Mając za dużo danego potencjału możemy z nim "przeginać" - wykorzystywać go negatywnie, nie mając danego potencjału - dopiero uczymy się tej umiejętności.

marze7, pomogę Ci zinterpretować Twoje imiona i nazwisko, ale potrzebuje ich, aby to sprawdzić. Możesz mi je przesłać mailem.

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

wyslałam tak jak prosilas IZIS imiona na email.mam nadzieje ze doszły,,, z potencjałow wyciągnelam to ze1- energii za duzo,2-ucze sie współpracowac,3-skromne zdolnosci artystyczne?4-jestem pracowita,5-duzo wiec moge przeginac z wolnoscia,6-ucze sie milosci,odpowiedzialnosci dopiero?7-1 to malo jesli chodzi o wiedze?czy wystarczy?8-ucze sie panowac nad materia.czy dobrze to skladam//?pozdrawiam i przepraszam ze mecze ale uczac sie na sobie bede potrafila innych zinterpretowac.

Link to post
Share on other sites
przepraszam ze mecze ale uczac sie na sobie bede potrafila innych zinterpretowac.

marze7, przede wszystkim nie męczysz, najdalej jutro odpowiem na Twojego maila

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
jarek_999

Metoda horyzontalna:

2+9+7+1+9+8+8= 44

4+4=8

 

PODLICZBA 44

GłOWNA LICZBA 8

 

Metoda Wetrykalna:

29+7+1988 = 2024

20+24=44 (?)

2+2+4=8

 

Suma cyfr zredukowanych

(dzień+ miesiąc) 29+7=36,

(rok) 1+9+8+8=26

(podliczba) 36+26=62

(główna liczba) 6+2=8

 

Droga życia 8, podliczby 44, 62.

hmm ze niby żniwiarz i materialista? :razz: :???: Nie zgadzam się! :twisted:

 

[ Dodano: 2008-05-24, 19:02 ]

Izis i jak mi poszło? :roll:

 

Co możesz powiedzieć o 8 i 44 biorąc pod uwagę rozwój duchowy jako przewodni cel życia ?

Link to post
Share on other sites
Metoda Wetrykalna:

29+7+1988 = 2024

20+24=44 (?)

2+2+4=8

tutaj tylko:

29+7+1988 = 2024

= 2024 = 2+0+2+4 = 8

 

Izis i jak mi poszło?

bardzo dobrze

 

Co możesz powiedzieć o 8 i 44 biorąc pod uwagę rozwój duchowy jako przewodni cel życia ?

jarek_999, to, co zawarłam w tym Kursie: Twoja Droga Życia zawiera w sobie „Wibrację Mistrzowską”, co wiesz, a wskazuje ona na Twój własny, wysoki poziom rozwoju wewnętrznego. Jesteś osobą niezwykle dojrzałą wewnętrznie, posiadającą ogromną wiedzę, nieustannie domagającą się własnej realizacji – przekazywania światu. Ta energia wnosi wiele światła, wiele olbrzymich potencjałów w Twoje wnętrze, ale i jeszcze więcej wymaga od Ciebie samego - ogromne wymagania etyczno - moralne. Chcąc korzystać z potencjału tej wibracji, konieczne jest „oczyszczenie” własnej osobowości, świadomość celu swej ziemskiej wędrówki i poskromienie własnego „ego”. Jeśli pozwolisz tej energii na własną realizację, wniesie ona w Twoje wnętrze ogromne spełnienie, natomiast pozostając tłumiona w Tobie, moze tworzyć uczucie frustracji i utraty głębszego sensu istnienia. Ta wibracja oznacza oznacza: „Mistrzostwo Władzy” – poprzez pracę i konsekwencję, osiągasz pełną kreację materialną – to chce czynić poprzez Ciebie i tego nauczać następnie innych. Twoim powołaniem jest praca na rzecz podnoszenia duchowej ewolucji świata. Ta wibracja „obciąża Cię” ogromem odpowiedzialności i niezwykłych zadań. Pamiętaj i nigdy o tym nie zapominaj, że energia, jaką wysyłasz, bardzo szybko wraca do Ciebie zwielokrotniona. Samo posiadanie tej wibracji skłania Cię do ogromu pracy, jaki poświęcasz własnemu rozwojowi wewnętrznemu, stąd stanowi on nadrzędny cel Twojego istnienia. Dążysz do pełnej kreacji własnego świata materialnego za pomocą własnej myśli. Ogromnym wyzwaniem jakie stoi przed Tobą jest poskromienie lęku przed własnym sukcesem. Konieczna jest Ci praca nad nauką wytyczania i realizowania realnych celów i osiągania ich - zaczynając dosłownie od drobiazgów. Życia wymaga od Ciebie zrozumienia, że sukces jest również dla Ciebie. Pracuj również nad samoakceptacją - przyjmowania siebie takim, jakim jesteś tu i teraz. Możesz się rozwijać, jak najbardziej - ale, niech to będzie zrzucanie z siebie ograniczeń - nie chęć zmiany siebie, bo wcale niczego nie musisz zmieniać w sobie, kompletnie niczego - tylko ZAAKCEPTOWAĆ to, jaki już Jesteś.

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Mam problem z pod liczbami

13.08.1988

1 <======= 1+3+8+1+9+8+8=38=3+8=11=1+1=2

liczba główna 2

pod liczba 11 czy 38?

 

2<======== 13+8=21 21+1988=2009

2+9=11

1+1=2

liczba główna 2

pod liczba 11

 

3<========

13+8=21

1+9+8+8=26

21+26=47

4+7=11

1+1=2

liczba główna 2

pod liczba 47 czy 11?

 

z góry dzięki

Link to post
Share on other sites

Rybkos, uwzględnij zarówno 38, jak i 47 - to podliczby Twojej Drogo Życia, choć dominującą jest tu 11

 

[ Dodano: 2008-06-07, 16:35 ]

marze7, już dawno wysłałam do Ciebie maila, nie doszło?

Link to post
Share on other sites

marze7, Twoje I imie pokazuje obraz Twojej świadomości - 6, czyli emanujesz miłością do wszystkich i wszystkiego, pokazuje Twoją zdolność do samodzielnego tworzenia nowych wartości - 7, czyli głąboko i dogłębnie starasz się wszystko analizować, wszystko, co uznasz za wartość w Twoim życiu, a praktycznie potrafisz następnie wdraszać to w życie z niesamowitą siłą i determinacją - 8.

Twoje II imie marze7, natomiast pokazuje obraz Twojej podświadmomości - czyli wszystko to, co w Tobie ukryte, niedostępne ogółowi - 8 - ogromna siła wewnętrzna. Pokazuje co przyniosłaś już z sobą na ten świat - 7, czyli umiejętność dogłębnej i rzeczowej analizy całego otaczającego Cię świata, wskazuje na Twój zewnętrzny przejaw, na to jak przedstawiasz siebie, na Twój wizerunek i rytm życia jaki wiedziesz, a to - 1, czyli wielka indywidualność, starasz się we wszystkim indywidualizować siebie najbardziej, jak to tylko możliwe, starasz się wykazywać niezłomną pewnością siebie i cały czas szukasz potwierdzenia włąsnej wartości, nie znosisz natomiast jakiejkolwiek krytyki, w jakiejkolwiek formie.

Natomiast Twoje nazwisko marze7, wskazuje na uwarunkowania społeczne jakie "masz" w swoim życiu, a to - 3 - czyli życie, całe Twoje otoczenie i sytuacje, jakie napotykasz na włąsnej drodze, zmuszają Cię niejako do cieszenia się życiem, tym, co już masz, do życia chwilą, dostrzegania piękna w otaczającym Cię świecie, umiejętności odczuwania radości i przekazywania jej - zarażania nią innych. Pojazuje Twoje własne aspiracje życiowe i Twoją zdoność, umiejętność zmiany swego stanu społecznego, a to - 4, ale z 13, czyli niejednokrotnie musiałaś zaczynać od nowa zmieniając własne warunki społeczne, to dług karmiczny zaciągnięty w kontekście pracy. Tu nie ma co liczyć na pomoc, czy wsparcie otoczenia, a życie wymaga wręcz tego, abyś polegała przede wszystkim na sobie samej - zmieniając i udoskonalając swój własny świat materialny. Obdarza Cię w tych umiejętnosciach zmiany włąsnego życia wszelkimi pozytywami na jakie wskazuje energia 4 - lojalnością, konsekwencją, wytrwałoscią, rzetelnością,.... . Twoje nazwisko pokazuje również "obraz" Twoich autorytetów, cechy, które podziwiasz w innych i starasz się rozwijać w sobie samej, a to - 8, czyli siła, autorytet i umiejętność kreowania własnego świata siłą myśli - bycie panem swego losu - podziwiasz wszystkich, którzy to potrafią i sama do tego dążysz.

 

Tak mniej więcej oddziałują na Ciebie imiona, które nosisz.

 

Wszystkiego Dobrego

Link to post
Share on other sites
 • 1 month later...
kj_visage

moja data urodzenia to 11.03.1988

W metodzie wertykalnej wyszlo mi 2002, po zsumowaniu 4, czy to znaczy ze w tym przypadku nie ma podliczby ?? W pozostalych wyliczeniach wyszlo mi 31 i 40

Link to post
Share on other sites
moja data urodzenia to 11.03.1988

W metodzie wertykalnej wyszlo mi 2002, po zsumowaniu 4, czy to znaczy ze w tym przypadku nie ma podliczby ?? W pozostalych wyliczeniach wyszlo mi 31 i 40

kj-visage.de potraktuj tą liczbę (2002), jako 22

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
 • 4 weeks later...

moja data urodzenia 05.03.1974 r. mam pytanie jestem drogą zycia 2 czyli wibracja głowna to 2 a podliczby 11 i 22 w metodzie wertykalnej wyszlo mi ze gl. cyfra to 4 a podliczba to 22 . i teraz nie wiem czy w metodzie sumy cyfr dobrze wyszlo gl. cyfra 2 a pod;oczba 11 czy 29?? prosze mi pomoc

Link to post
Share on other sites

ja juz potracilam czyli ja jestem 11 czy 2 ??? moja data ur 05.03.1974 ja policzylam ze 2 bo dodalam w metodzie horyzontalnej 11 i wyszła 2??prosze o pomoc dziekuje pani izis

Link to post
Share on other sites

Witam jestem tu nowa i zaczynam kurs Izis czy możesz sprawdzić czy dobrze pobliczałam----dla daty 19.04.1982

A może ktoś inny będzie tak miły i sprawdzi.

Horyzontalna metoda: 1+9+0+4+1+9+8+2=34 to podliczba

3+4=7 liczba główna drogi życia

 

Wertykalna 19+4+1982=2005

2+0+0+5=7 to podliczba

2+5= 7 główna

 

Suma cyfr zredukowanych

19+4 = 23

1982 = 1+9+8+2 = 20

23+20 = 43 (podliczba) = 4+3 = 7

otrzymujemy główną cyfrę – 7

otrzymujemy podliczbę – 43

 

Z góry bardzo dziękuje i POZDRAWIAM

Edited by Iwona7
Link to post
Share on other sites
 • 1 month later...

Witam !

Jestem tu nowa i bardzo chciałabym zaczac kurs numerologii , ktory prowadzi IZIS .

Moja data urodzenia to : 16. 07. 1974

wychodzi mi,że jestem numerologoczna "8" czy dobrze obliczyłam ?

A jesli tak to co dalej ? pozdrawiam i czekam na odpowiedz :)

Link to post
Share on other sites
Witam !

Jestem tu nowa i bardzo chciałabym zaczac kurs numerologii , ktory prowadzi IZIS .

Moja data urodzenia to : 16. 07. 1974

wychodzi mi,że jestem numerologoczna "8" czy dobrze obliczyłam ?

A jesli tak to co dalej ? pozdrawiam i czekam na odpowiedz :)

 

witaj agawa1, bardzo dobrze obliczyłaś, teraz, wystarczy, ze przejdziesz do kolejnej lekcji - 2

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
 • 2 months later...
Cadaveris

Heh widze że Jarek czaisz o co chodzi to zerknij na moją datke :P 07.02.1991 to że 11 to wiem i niemalze w calosci podawane opisy mi pasują :P Z góry dzieki :P

Link to post
Share on other sites

Posłaniec .. heh Misja.... heh Co ciekawe od zawsze sobie wmawiam że mam jakąs misje jakies zadanie do zrobienia ... bardzo wazne... tylko nie wiem jeszcze jakie ... przez pewien okres czasu bardzo staralem sie odnaleść cel mojej misji lecz nie skutecznie... poźniej był taki okres ze w codziennej modlitwie poświecalem chwile na proszenie Boga by dal mi sile i wiare potrzebna do wykonania TEJ misji Bo wiedzialem że mam jakąs wazna misje ... rozmyslalem nad tym. To był ciekawy okres w moim życiu Teraz już tak o tym nie myśle doszedłem do wniosku że kiedy nadejdzie ta chwila bede wiedzial co mam robić. I nadal wierze że mam coś do zrobienia .... heh to co mówi o mnie numerologia dziwnie do mnie pasuje :P

 

Nawet Te promienie by się zgadzały - tak się składa że czakre serca mam najbardziej rozwiniętą a nad czakrą korony i 3 oka najwiecej pracuje .. no jeszcze nad splotem :P

 

"Znam parę 29/11 i wszystkie pasują do tego opisu z góry, w szczególności:

"29/11 jest też numerem cierpienia i wielkiego testu, numer zwany "karmą Hioba", ich ciężki życiowy test wynosi ich bardzo wysoko spirytualnie."

W tym wypadku 'niepowodzenia' są częścią Twojego przeznaczenia...

Ale nie ma takiej rzeczy, która by Cię przerosła Posłańcu, pamiętaj, że sam Twój Duch jest wystarczająco silny, a ponadto jesteś prowadzony przez Siły Światła. Nigdy nie jesteś sam. "

 

Heh Nie chce zapeszyć ale jak narazie moge powiedzieć że w tej chwili poznałeś 29/11 która cierpienie zniszczyła uśmiechem :) A Niepowodzenia są dla mnie jak masaz mieśni brzucha po długotrwałym smiechu :) Dobry masaż czasem boli ale przynosi ukojenie :)

 

Dzieki za pomoc i pozdro!

Link to post
Share on other sites
 • 4 months later...

Ja dopiero sie zarejestrowalam, takze Witam :)

Mam nadzieje,ze nie zapozno.

 

U mnie 7.09.1986

 

7+9+1+9+8+6

 

40 (podliczba) =4+0= 4

 

Jezeli moja droga zycia wynosi 4, to musze przyznac, ze opis nie doknoca sie ze mna zgadza.

Chyba, ze cos zle podliczylam?

Link to post
Share on other sites
 • 1 month later...

czy ktoś sprawdzi moje obliczenia? Proszę :)

data urodzenia 30.07.1971

1cykl zycia : 7

2 gi 3/30

3ci- 9/18

1 okres przejsciowy 1.01.1998- 30.11.2008

2 gi okres przejsciowy 1.01.2007- 30.03.2035

 

Liczba główna 1, podliczba 28.

 

Gubię się w tych cyferkach. Będę wdzięczna za pomoc :)

Link to post
Share on other sites
 • 1 month later...
witam,

moja data ur. 2.05.1963

droga życia 8

podliczba to 26, czy jeszcze 2 i 6 ?

z góry dziękuję

 

 

Tak, w Drodze Życia jest podliczba 26 i jest to dług karmiczny.

2 i 6 nie są podliczbami.

Link to post
Share on other sites
 • 4 months later...
 • 2 months later...

Witam gorąco,

 

dziękuję za kurs, przerobiłam pierwszą lekcję. Widzę, że musiała ona jednak pierwotnie mieć inny kształt, bo piszecie tu o 3 metodach wyliczeń, a w lekcji jest tylko jedna. Na podstawie innych odpowiedzi udało mi się wyliczyć moje liczby - 7, z podliczbami 34,43, 25.

 

Idę uczyć się dalej...dziękuję Izis i wszystkim na forum...

Link to post
Share on other sites

Witam mi to idzie bardzo mozolnie bo i tak nie wiem jak to interpretowac jeśli ktos ma ochote to bardzo proszę.droga życia 7/16/25/34/43 JA

partner 7/16/34/52

wspólne 7/14/23/32/41/50/59/68/77/86/95

pozdrawiam i z góry dziekuje.

Link to post
Share on other sites
 • 2 months later...
arel-a100

Moja data urodzenia to 9.01.1963 czyli 9+1+1+9+6+3 = 29 czyli 2+9 =11. Czy dobrze obliczyłem oraz jaka jest droga życia

Link to post
Share on other sites
 • 1 year later...
Chevallin

Jak to się dzieje, że niektórym wychodzi kilka podliczb ? Mi wychodzi jedna. Data urodzenia np. cioci to 6.6.1976 . Podliczba to 35,a główna liczba to 8. Dobrze ?

Edited by Chevallin
Link to post
Share on other sites
arabika

licząc: 6+6+1+9+7+6 = 35 = 8 czyli 8 z 35

oraz: 6 + 6 + 5 (zredukowany rok) = 17 czyli 8 z 17

czyli Twoja Droga Życia to 8/17/35

Link to post
Share on other sites
 • 1 month later...
Guest Seid
słuchajcie, czy ma to jakieś znaczenie, jeżeli oboje partnerzy mają drogę życia 6/33? Jak to się interpretuje?

 

 

Interpretuje się w zależności od tego co obie osoby mają w portrecie numerologicznym (jakie cykle, szczyty białe i czarne). Można wtedy określić na ile ta mistrzowska 33 będzie się objawiała i wpływała na wibrację podstawową czyli sześć.

 

Co do wcześniejszych pytań o sposoby liczenia. Najważniejsze są dwa sposoby liczenia: metoda wertykalna i horyzontalna.

1)Metoda wertykalna - to tzw. słupek.

W przypadku daty 06.06.1976 będzie on wyglądał tak:

.....6

.....6

1976

-----

1988=26/8

Otrzymujemy więc 8 z 26. Podliczba obliczona w ten sposob jest uznawana za ważniejszą.

2)Metoda horyzontalna =suma wszystkich cyfr w dacie:

6+6+1+9+7+6=35=8

 

Mamy więc 8/35, a w konsekwencji z obu metod 8/26/35.

Link to post
Share on other sites
 • 1 year later...

Czy mogę prosić o sprawdzenie?.

Moja data 28.12.1974= 2+8+1+2+1+9+7+4=34 3+4=7 czyli 34 podliczba, a 7 liczba główna. (34/7).

Mojego Męża 27.04.1973=2+7+0+4+1+9+7+3=33 3+3=6 czyli 33 podliczba a 6 liczba głowna. (33/6).

Link to post
Share on other sites
 • 2 months later...
 • 1 month later...
nalka47

Izis ,witaj .

Spójrz ,poproszę na moje wyliczenie w wolnej chwili :)

18.12.1973

1+8+1+2+1+9+7+3~~32 (podliczba ) ~~ 5

(18+12)+(1+9+7+3)30+20~~50 (5+0)~~5

 

LICZBA 5

podliczba 5-32-50

 

tak ?? :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...

Important Information

Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych.