Jump to content

Palić odwróconego papierosa i zbocze góry


joustine26

Recommended Posts

Śniło mi się,że moja mama była bardzo zdenerwowana.Za chwilę byłam ja,moja siostra i mama.My paliłyśmy papierosy z siostrą (też byłyśmy zdenerwowane),mama też,ale miała tego papierosa odwróconego "do góry nogami".Dwa razy zwróciłam na to uwagę,jakby specjalnie,celowo.Potem idziemy jakąś ścieżką (we trzy),dość wąską,nie wiem gdzie,ale dookoła zielona trawa.

Kolejny sen-tej samej nocy:jest jakaś góra ,stroma,ja na górze.Patrzę w dół,boję się zejść,ale koleżanka zeszła,więc i ja próbuję.Kawałek zeszłam,ale podciągam się rękoma i jednak nie chcę iść tą drogą.Wybieram inną drogę,łagodniejszą i na pewno bezpieczniejszą.

Kilka dni wcześniej śniły mi się zęby,a raczej proteza,zęby na niej były białe,ładne.

Proszę o zinterpretowanie snu :_bezradny:

Link to comment
Share on other sites

Zabrakło tutaj podstawowych informacji jak np. czy wszystkie 3 w rzeczywistości palicie papierosy? Czy bardzo jesteś zżyta z mamą i siostrą?

Link to comment
Share on other sites

Ja nie palę,ale kiedyś paliłam (nie aż tak dawno,teraz mam dziecko i nie palę i raczej nie będę),siostra czasami popala (siostra bliźniaczka) ,mama nie pali.Jestem bardzo zżyta z siostrą,z mamą też,ale bardziej z siostrą.We śnie mama miała problem z tatą,tym była zdenerwowana.I my przez to też.Wtedy zaczęłyśmy to palenie papierosów.

Z góry dzięki za interpretację!

Link to comment
Share on other sites

Może jeszcze dodam,że w realu mama też ma problem z tatą,ten sen to jakby zapowiedź.Dlatego jestem ciekawa co znaczy ten sen,jak te problemy się dla nas zakończą?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...