Jump to content

Seks w ukrytej kamerze


Tenshi

Recommended Posts

Cóż... sprawa nie jest aż tak oczywista, jak ją opisują w senniku, więc postanowiłam ją opisać, może pomozecie mi zrozumieć o co kaman mojej podświadomości.

 

Rzecz dzieje się w szpitalu, w którym byłam niedawno. Zgadzam się wówczas w jakiejś odosbnionej sali uprawiać seks z kolegą (do którego nic szczególnego nie czułam). On chętnie zabrał się do "dzieła", a ja leżałam jak kłoda gapiąc się w bok, nie rozumiejąc czemu się zgodziłam. Gdy skończył stwierdził, że to dlatego, iż choroba mnie wykańcza. Następnego dnia, pragnę mu więc udowodnić, że się mylił, że mam w sobie wiele sił, więc wszędzie go szukam i deklaruję swoją chęć. Lądujemy w innej sali i tym razem ja przejmuję inicjatywę, ale nie jest mi dobrze - chce mi się płakać i wstydzę się, zauważywszy, że w nowym pokoju są szyby, przez które podglądają nas inni pacjenci, ale nie przestaję, bo chcę mu udowodnić ile we mnie energii. Gdy udaje mi się go przekonać, okazuje się, że zorganizował nagranie całej akcji na video i oddał kasetę do personelu.

Przez resztę snu mam ochotę zapaść się pod ziemię i rozszarpać go na strzępy.

Link to comment
Share on other sites

Tenshi, sądzę iż taki sen może być spowodowany Twoimi odczuciami po pobycie w szpitalu - zapewne nie czułaś się jakoś specjalnie komfortowo i doskwierał Ci brak prywatności.

Link to comment
Share on other sites

No cóż... napisałam, bo po śnie towarzyszyły mi bardzo silne emocje, ale dziś, jak już opadły podchodzę do tego z dystansem - dziękuję za odpowiedzi ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...