Jump to content

ząb- utrata


marzanna_b

Recommended Posts

Witam!

Oto mój sen. Na dziecięcym przyjęciu nagle poczułam że rusza mi sie górny lewy kieł. Starałam sie go jakoś utrzymać w ustach , ale niestety tak zaczął się ruszać że mi wypadł. Miałam zdrowe zęby, a nagle okazało się że ten ząb jest w połowie odgryziony. Strasznie rozpaczałam, tym bardziej, że zaczęły ruszać się inne zęby. Ktoś na sali ( to było dziecięce urodziny) powiedział mi, że to z emaptii do jakiegoś cierpiącego na ból zęba dziecka utraciłam ten ząb. I że stracę zaraz także sąsiadujący. Chciałam by mi ktoś pomógł, by wprawić jakiś ząb w miejsce dziury. Dostałam informacje, że to niemożliwe. Że będą mi wypadały kolejne zęby i będę szczerbata i że tak będę musiała żyć.

Ogólnie obudziłam się zrozpaczona i zdruzgotana.

Proszę o pomoc w tłumaczeniu tego snu i dziękuję z góry za pomoc.

marzanna_b

Link to comment
Share on other sites

Wypadające zęby w snach to jest generalnie jakiś zły znak aczkolwiek nie zawsze, ponieważ mnie już nie raz się śniło że wypadły mi zęby i często miałam styczność w snach z zębami aczkolwiek nic złego po tych snach się nie działo, ale mojej mamie gdy śnią się zęby jest zapowiedzią czegoś złego. Zawsze jak ma sen o wypadających zębach to zwiastuje np. jakiś poważny wypadek albo śmierć kogoś bliskiego (raz po takim śnie o zębach skończyło się poważnym wypadkiem taty kiedyś znowu po takim śnie zmarła prababcia ) . Więc w Twoim przypadku może to być jakiś zły znak zwiastuący jakąś chorobę, wypadek bądź śmierc w bliskim otoczeniu jak w przypadku mojej mamy a może to być tylko taki zwykły normalny sen, które ja czasem miewam.

Link to comment
Share on other sites

no wypadające zęby to niekoniecznie coś złego :) ja raz na dwa tyg mam sen z wypadającymi zębami. W koncu poszłam do mojej wykladowczyni, która zajmuje sie interpretacją snów i powiedziala, że to nadchodzą jakies zmiany, więc zastanów się czy może w Tobie nie zachodzą jakies zmiany albo w otoczeniu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...