Skocz do zawartości

Zły dom?


blue_eyes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zarejestrowałam się na tym portalu, bo już nie wiem, gdzie szukać pomocy. W mojej rodzinie źle się dzieje od momentu, gdy się wprowadziliśmy do naszego mieszkania. Wcześniej było jeśli nie powiedzieć cudownie, to po prostu normalnie, szczęśliwie. To mieszkanie jest po babci męża. Jeszcze zanim tam zamieszkaliśmy, byłam w tym mieszkaniu kilka razy i zawsze się tam źle, nieswojo czułam. Potem wyjechaliśmy na kilka lat z kraju. Teraz wróciliśmy, a ja zamiast się cieszyć, ze mamy własne M, to byłam załamana, że muszę tam zamieszkać. Zresztą moja mama też nie za dobrze się tu czuje.

Jak się okazuje, babcia z dziadkiem też się kłócili gdy tu mieszkali, ciągle wobec siebie złośliwi, mimo wielkiej miłości. To miejsce wyzwala najgorsze cechy, nawet gdy wyjedziemy na jeden dzień, nawet na zakupy - jest inaczej. Jestem odprężona, zadowolona. Zbliżam się tutaj - i spinam się. Mój mąż też to zauważa. Gdy jadę z dzieckiem do mamy, ona zawsze musi ze mną przyjechać, bo na samą myśl, ze mam tu wrócić sama, jest mi słabo. A przecież wracam do domu. Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej, a tu....

 

Nie znam się na tematyce klątw, złych miejsc, żył i tym podobnych. Przyszło mi do głowy, że może coś jest " nie tak". Czy mogę to jakoś sprawdzić? Od razu mówię, ze nie stać mnie na żadnego specjalistę", zresztą skąd miałabym wiedzieć, że to nie oszust?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro się na tym nie znasz, to nie sprawdzisz tego ... to chyba logiczne.

 

jakkolwiek z opisu wynika że tak, są spore obciążenia na tym domu, i to się da wyczyścić.

zamów specjalistę.

 

oczywiście zaraz ktoś ci przyśle przepisy jakieś etc, no ale bez treningu to to jest fajna lektura a nie rozwiązanie problemu.

rozumiem że cię nie stać na takie coś, zastanów się jednak czy stać cię na takie problemy jakie masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Mimo wszystko polecam zapoznać się z tematem: http://www.ezoforum.pl/magia/18971-skuteczne-sposoby-na-klatwy-uroki-i-pecha-oraz-o-tym-jak-sie-przed-takowymi-broniae.html

 

I niezależnie od samodzielnych działań skorzystać z rady Sosnowiczanina, tym bardziej, ze mozna znaleźć takich, co nie biorą pieniedzy lub ceny nie są wygórowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...