Jump to content

Zły dom?


blue_eyes

Recommended Posts

Witam!

Zarejestrowałam się na tym portalu, bo już nie wiem, gdzie szukać pomocy. W mojej rodzinie źle się dzieje od momentu, gdy się wprowadziliśmy do naszego mieszkania. Wcześniej było jeśli nie powiedzieć cudownie, to po prostu normalnie, szczęśliwie. To mieszkanie jest po babci męża. Jeszcze zanim tam zamieszkaliśmy, byłam w tym mieszkaniu kilka razy i zawsze się tam źle, nieswojo czułam. Potem wyjechaliśmy na kilka lat z kraju. Teraz wróciliśmy, a ja zamiast się cieszyć, ze mamy własne M, to byłam załamana, że muszę tam zamieszkać. Zresztą moja mama też nie za dobrze się tu czuje.

Jak się okazuje, babcia z dziadkiem też się kłócili gdy tu mieszkali, ciągle wobec siebie złośliwi, mimo wielkiej miłości. To miejsce wyzwala najgorsze cechy, nawet gdy wyjedziemy na jeden dzień, nawet na zakupy - jest inaczej. Jestem odprężona, zadowolona. Zbliżam się tutaj - i spinam się. Mój mąż też to zauważa. Gdy jadę z dzieckiem do mamy, ona zawsze musi ze mną przyjechać, bo na samą myśl, ze mam tu wrócić sama, jest mi słabo. A przecież wracam do domu. Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej, a tu....

 

Nie znam się na tematyce klątw, złych miejsc, żył i tym podobnych. Przyszło mi do głowy, że może coś jest " nie tak". Czy mogę to jakoś sprawdzić? Od razu mówię, ze nie stać mnie na żadnego specjalistę", zresztą skąd miałabym wiedzieć, że to nie oszust?

Link to comment
Share on other sites

skoro się na tym nie znasz, to nie sprawdzisz tego ... to chyba logiczne.

 

jakkolwiek z opisu wynika że tak, są spore obciążenia na tym domu, i to się da wyczyścić.

zamów specjalistę.

 

oczywiście zaraz ktoś ci przyśle przepisy jakieś etc, no ale bez treningu to to jest fajna lektura a nie rozwiązanie problemu.

rozumiem że cię nie stać na takie coś, zastanów się jednak czy stać cię na takie problemy jakie masz.

Link to comment
Share on other sites

Guest Jaga_Wiedzma

Mimo wszystko polecam zapoznać się z tematem: http://www.ezoforum.pl/magia/18971-skuteczne-sposoby-na-klatwy-uroki-i-pecha-oraz-o-tym-jak-sie-przed-takowymi-broniae.html

 

I niezależnie od samodzielnych działań skorzystać z rady Sosnowiczanina, tym bardziej, ze mozna znaleźć takich, co nie biorą pieniedzy lub ceny nie są wygórowane.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...