Jump to content

sen o zmarłej mamie


ważka

Recommended Posts

witam.Moja mama zmarła 13 lat temu i bardzo rzadko mi się śni.Proszę o interpretację mojego snu: wybierałam się na spacer było słonecznie z siostrą i ciocią a moja mama odprowadziła nas kawałek i wróciła pod dom -ja pytałam się cioci czy mama się źle czuje,że nie idzie z nami ciocia odpowiedziałą z uśmiechem,że mama się bardzo dobrze czuje -za życia była szczuplutka -a w tym śnie była lekko zaokrąglona,ładnie i zdrowo wyglądała,nic nie mówiła tylko się uśmichała.

Link to comment
Share on other sites

Ważko, zmarłe nam bliskie za życia osoby w naszych snach, w których się pojawiają chcą nam coś przekazać.. Ja bym interpretował ten Twój sen iż Twoja mama chce Ciebie ostrzec przed jakimś niebezpieczeństwem bądź też utraty jakiejś osoby lub majątku.. Jednak mimo wszystko, jak sama wspomniałaś iż w swym śnie ujrzałaś swoją mamę w okrągłych kształtach (a za życia była szczuplutka), to tak jakby mówiło o Twoich profitach na teraźniejszość czyli szczęściu. Które, może jeszcze bardziej zaowocować..

 

To tylko moja interpretacja..

Link to comment
Share on other sites

ważko - podstawowe pytanie przed przystąpieniem do interpretacji - czy we śnie miałaś świadomość tego, że Twoja mama nie żyje?

 

gay, Twoja interpretacja sama sobie przeczy.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...