Jump to content

otrute konie


belle79

Recommended Posts

Śniło mi się dzisiaj, że ktoś otruł wszystkie moje konie przebywające na wybiegu. Zobaczyłam przez okno, że wszystkie leżą, spocone na trawie, wybiegłam na dwór, widziałam że się męczą, sięgnęłam po telefon, wybrałam numer weterynarza i w tym momencie przybiegła do mnie sąsiadka z krzykiem, że na wybiegu leży martwy koń. Kątem oka widziałam jeszcze kolegę, który próbował tego konia reanimować, no i się obudziłam. Co to może znaczyć?

Oczywiście pierwsze co zrobiłam po przebudzeniu to wyjrzałam przez okno na wybieg żeby sprawdzić czy wszystkie konie na pewno stoją i mają się dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Guest jagula5

ja nie pomogę w odczytaniu tego snu, ale miałam podobnie przerażający sen. Sen dział się w roku 2006, w poprzednim miejscu mojego zamieszkania. Na klatce szalało dwóch młodych "dresów", robili totalną demolkę. Kiedy doszli do mojego piętra walili i kopali w moje drzwi, bałam się odezwać i myslałam, że w końcu pójdą (ale nie zrobiłam nic co normalnie w takiej sytuacji bym zrobiła, np. zadzwoniła po policję czy kogoś znajomego). W końcu wszystko ucichło i poszli sobie. Pod moimi drzwiami zostawili kombinezon mojego syna, szklankę i co najgorsze- psa mojej sąsiadki oblanego kwasem. W rzeczywistości syn nigdy nie mial takiego kombinezonu, ani nie miałam sasiadki z psem. Szklanka za to była z serwisu mojej zmarłej babci. Widok tego zwierzaka konającego w takich bólach przerazil mnie i bardzo utkwił w pamięci.

Link to comment
Share on other sites

belle79, takie sny mogą mieć wiele różnych podstaw. Może np. być wynikiem tego że ostatnio z większą intensywnością martwisz się o swoje konie, a może po prostu czujesz, że ktoś niepożądany miesza Ci w życiu.

Może też obawiasz się jakiejś porażki, strat finansowych.

Link to comment
Share on other sites

dzięki Sephira, faktycznie jestem ostatnio przewrażliwiona na punkcie moich koni, ponieważ jeden mi padł trochę ponad miesiąc temu, więc może to dlatego.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...