Jump to content

godziny wylotu


dzikuska

Recommended Posts

dzis w snie widzialam godziny wylotu i przytotu.Bylam w swoim rodzinnym miescie (mieszkam za granica) w dniu wylotu okazalo sie ze pomyliam godzuny lotu przylot byl o 15:40 a powrot bylam pewna ze o 15:45 po czym sie okazalo ze jest o 15:15 a ja w domu bylam jeszcze o 2 :15.w snie dokladnie tak widzialm godziny jak zapisalam. z tego co pamietam na lotnisko sie nie spoznilam ale czywylecialam to nie wiem bo sie obudzilam :)

Link to comment
Share on other sites

Trochę mało to czytelne dla mnie.

Rozwiń proszę:

Czy to się działo na lotnisku? (chyba nie, bo piszesz, że byłaś w domu, w takim razie gdzie widziałaś te godziny?)

Dokąd w takim razie miałaś lecieć, w jakim celu i którym w końcu samolotem (o której godzinie)

Link to comment
Share on other sites

mieszkam w Grecji(w(obecnie).Bylam w polsce w miescie w ktorym sie wychowalam.Godziny widzialam na bilecie elektronicznym.Bylam pewna ze powrot do grecji jest o 15:45 ale tak naprawde byl o 15:15. a 2:15 to byla godzina o ktorej wyruszalam na lotnisko.cale zajcie mialo u mnie w domu w Polsce :)

Link to comment
Share on other sites

No więc tak: mnie się ten sen kojarzy z załatwieniem jakichś spraw, powrót do Grecji jako powrót do wcześniejszego stanu rzeczy. A pomylone godziny... cóż, może po prostu coś się stało wcześniej niż się na to zapowiadało?

Link to comment
Share on other sites

A czy to ma jakieś znaczenie czego konkretnie?

Po prostu sytuacji,w której coś się rozwiązało szybciej niż się tego spodziewałaś. Jeżeli taka sytuacja występuje w dwóch sferach Twojego życia, to równie dobrze sen może dotyczyć obu.

 

Dziwi mnie jeszcze to, że przylot był o 15.40 a powrót, jak się później okazało o 15.15. Ty się spodziewałaś powrotu o 15.45 - czyli tak jakbyś się spodziewała szybkiego rozwiązania sytuacji (5 minut różnicy), a wygląda to tak z tym przesunięciem godziny, jakby problem rozwiązał się sam zanim Ty w ogóle podjęłaś jakąś aktywność, jakby Twoje wątpliwości zostały zawczasu rozwiane.

Link to comment
Share on other sites

Sephira dziekuje dajesz mi duzo do myslenia.:)moze naprawde przez to zamotanie nie widze oczywistych rzeczy.Prawda jest taka ze sprawy finansowe i uczuciowe jak i rodzine legly w gruzach i jestem na odbudowywania wszystkiego od poczatku :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...