Skocz do zawartości

joga a negaywne energie


nieobecna

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawia mnie pewna sprawa...czy joga moze otwrzyc czlowieka na zle energie

osobiscie mam takie doswiadczenia i one mnie nie martwia ale chodzi o to ze joga jest dla mnie absolutnie,i daje mi bardzo durzo ale jak zaczynam sie nia zajmowac to otwieram sie za bardzo i wraca mi swiadomosc(co jest dobre)ale zaraz za nia te wszystkie negatywne energie i trudne sytuacje i

 

straznicy-kto to taki?

 

Prosze o odpowiedz jak ktos sie zna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joga nie otwiera cię na nic czego nie ma w Tobie.

jesli są to problemy - pomaga ci się z nimi skonfrontować.

 

strażnicy to święte istoty, które pomagają w rozwoju. są czasem

porównywane do aniołów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, jesli 'splywaja' ciebie emocje trudnych sytuacji to znaczy raczej ze masz je jakos przerobic, a nie probowac oddalic.dopiero skonfrontowanie sie z trudnymi sprawami pozwala nam o nich z czasem zapomniec. co rozumiesz przez zla energie? jak to odczuwasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

też myślę że joga nie otwiera nas na nic czego już w sobie nie mamy,

ćwiczę jogę od kilka lat i pomaga mi się wyciszyć, poznać mój organizm,

chociaż każdy z nas jest inny i różnie może reagować,

negatywne emocje można przepracować albo zaakceptować,

jak coś złego nas spotkało albo my coś nie tak zrobiliśmy, spróbować to przemyśleć i iść dalej,

umartwiać się przez resztę życia lub wyrzucać sobie coś co się wydarzyło, to szkoda na to energii

rozwój polega też na popełnianiu błędów, nie tylko na samych sukcesach

 

nieobecna szkoda rezygnować z jogi skoro to lubisz :)

Edytowane przez SooYoung
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez zła energie rozumiem istoty ktore chcaly wyssac moja energie zyciowa doprowadzajac mnie do smiercii ,jakies istoty ktore wiem ze sa negatywne ktore ciagle mnie gonily i to grupowo na wszystkie sposoby -wszystko to dzialo sie na pozomie snow swiadomych.wszystko to odczuwalam jako zagrozenie ale jestem troszke zadziorna i ucieczki przed ,,nimi,, mnie bawily-choc do konca nie wiem z kim mialam do czynienia.

 

czyli mam rozumiec ze zlo ktore spotykam jest we mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zaczynam sie nia zajmowac to otwieram sie za bardzo i wraca mi swiadomosc(co jest dobre)ale zaraz za nia te wszystkie negatywne energie)

 

 

Czyli nie jestes swiadoma poki nie zajmujesz sie joga? :) hm, sa rozne podejscia, i moze nie ma w tym nic zlego :)

wracajac do twojego problemu, piszesz, ze te istoty spotkalas w snie, czyli moga one tylko obrazowac pewne negatywne energie, ktore sa w tobie, przeciez nie zawsze sny nalezy rozumiec doslownie, nawet swiadome sny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

sosnowiczanin

strażnicy to święte istoty, które pomagają w rozwoju. są czasem

porównywane do aniołów.

 

O jakich strażników chodzi, czy mógłbyś po trosze rozwinąć ten temat lub ewentualnie jakieś odnośniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...