Skocz do zawartości

Kurs Numerologii: lista tematów


Izis

Rekomendowane odpowiedzi

KURS NUMEROLOGII

 

Dla każdego, kto chce świadomie podążać własną drogą – zrozumieć swój własny los, wyzwania, jakie stawia przed nami życie, intencje własnych poczynań i sposoby własnych reakcji na wydarzenia, jakie napotykamy w naszym życiu.

Numerologia jest działem ezoteryki, dzięki któremu możemy zrozumieć nasze miejsce na ziemi – cel, w jakim tu przyszliśmy. Samo słowo numerologia, nie jest już dziś tak tajemnicze, jak miało to miejsce jeszcze kilkadziesiąt lat temu. Obecnie na naszym rynku jest dość szeroki zasób informacji na jej temat, jednak istota ludzka jest tworem dość skomplikowanym i chcąc w pełni zrozumieć swój własny los, czy intencje naszych własnych poczynań, należy umiejętnie władać narzędziem, jakim jest numerologia. Nie jest to łatwe zadanie, przynajmniej dla osób nie mających z numerologią wcześniej styczności, postaram się jednak w jak najprostszy i najbardziej przystępny sposób zapoznać wszystkich „chętnych” z tą wiedzą, którą będzie można wykorzystać nie tylko dla siebie, ale i w stosunku do najbliższych – to znacznie ułatwia życie.

W temacie 1 przedstawiłam główną wibrację „Portretu Numerologicznego”, jaką jest Droga Życia. Tematy zamierzam umieszczać w cyklu cotygodniowym, aby każdy z zainteresowanych tym kursem, mógł uzyskać odpowiedzi na wszystkie swoje pytania dotyczące danego tematu (jeżeli przejdziemy do kolejnego tematu, zawsze odpowiem na pytania ukazujące się w poprzednim temacie, więc proszę pytać, nie martwić się tym, że ominęła kogoś dana lekcja). W każdym temacie znajdziecie również opisy wibracji od 1 – 9, aby każdy mógł z tego kursu wynieść jak najwięcej informacji (pomocne okaże się to w przypadku, kiedy będziecie chcieli „przeliczyć” i zinterpretować datę urodzenia np. bliskich).

Do kursu potrzebujemy własną datę urodzenia i wszystkie imiona i nazwiska, jakie przyjęliśmy dotychczas (łącznie z imieniem z bierzmowania i nazwiskiem panieńskim w przypadku kobiet) – 1 imię, 2 imię, 3 imię, nazwisko, nazwisko panieńskie i ewentualne pseudonimy.

Data urodzenia określa nasz los (naszą drogę), natomiast energie imion – sposób, w jaki przejawiamy siebie, sposób, w jaki podążamy własną drogą.

W trakcie kursu poznamy znaczenie tzw podwibracji liczb głównych, które zawierają w sobie wibracje Mistrzowskie, karmiczne i szczególne. Poznamy znaczenie głównych wibracji i nauczymy się to wszystko razem „łączyć”, interpretując płynnie nasz własny „Portret Numerologiczny”.

 

Poniżej podaje plan kursu - kolejne tematy, dzięki czemu, będziemy wiedzieć, czego po każdym z nich możemy się spodziewać:

 

Temat 1 - DROGA ŻYCIA – ten temat został już umieszczony, kolejnym będzie:

Temat 2 – CYKLE ŻYCIA – Droga Życia jest główną energią, którą realizujemy, a zgodnie z którą biegnie nasze "przeznaczenie". Cykle Życia wskazują na charakter naszej Drogi Życia. Podlegamy trzem Cyklom Życia, które są jakby "porami roku", a Warunki Życia, które poznamy w kolejnym temacie są "pogodą" w tych "porach roku". Tutaj poznamy energie naszych Cykli Życia i nauczymy się "wyliczać" okresy przejściowe miedzy nimi - właśnie w nich następują w naszym życiu istotne zmiany - dostosowujemy się całkiem po prostu do kolejnej, często innej wibracji (nasze otoczenie również dostosowuje się do niej).

Temat 3 – WARUNKI ŻYCIA - tzw "pogoda" w naszych Cyklach Życia/"porach roku". Kolejne, znacząco oddizłujące na nas i całe nasze życie wibracje. Podlegamy czterem Warunkom Życia - pierwsze z nich to "Klucz Wcielenia", który wskazuje na „warunki”, w jakich kształtuje/owała się nasza osobowość. To całe, silnie oddziałujące na nas otoczenie i warunki życia mające istotny wpływ na kształtowanie się naszej osobowości. Po I Warunkach, następują II i tak kolejno III i IV, zajmiemy się nimi w tym temacie. Nauczymy się „wyliczać” ich wibrację i poznamy okresy ich oddziaływania. W trakcie tych przeliczeń, podobnie jak w Drodze Życia i Cyklach, uzyskamy podliczby/podwibracje, które zinterpretujemy w dalszej części kursu.

Temat 4 - WYZWANIA ŻYCIA - energie silnie oddziałujące na nas, niezależne od Cykli i Warunków Życia. To swego rodzaju test dla nas - wskazują na te nasze umiejętności, które, co prawda posiadamy, ale Wyzwania mobilizują nas do perfekcyjnego dosłownie używania tych umiejętności. Wyzwania są trzy - dwa rozciągają się przez całą naszą Drogę, 1 – od urodzenia, a około 40 roku życia następuje jego zmiana, zaczyna oddziaływać na nas 2 wyzwanie. Wyzwanie 3 – główne, jest najsilniejszym testem, jakiemu jesteśmy poddawani, a oddziałuje ono na nas przez całe życie, co jakiś czas sprawdzając "tę" naszą umiejętność. Nauczymy się "obliczać" Wyzwania Życia i poznamy znaczenie poszczególnych ich wibracji, dzięki czemu będziemy mogli świadomie poddawać się temu "testowi", doskonaląc w sobie umiejętność, która jest od nas wymagana.

Temat 5 - PODLICZBY/PODWIBRACJE - w tej lekcji poznamy znaczenie wibracji mistrzowskich (+ ich wymogi), karmicznych i szczególnych, które wiele nam wyjaśnią. W tej lekcji nie będzie żadnego "przeliczania", ale wrócicie do własnych notatek, w których powinny być zaznaczone dotychczas uzyskane przez Was w wyliczeniach podliczby, zwracajcie uwagę, gdzie i jaka się pojawia – w Drodze Życia, w Warunkach, czy też Cyklach Życia.

Temat 6 – LATA NUMEROLOGICZNE - świadomość "okresu energetycznego", w jakim znajdujemy się aktualnie, znacznie ułatwia tworzenie odpowiednich planów i realizację celów. W tej lekcji poznamy, w jakim aktualnie znajdujemy się "roku numerologicznym" i poznamy dokładne znaczenie tych lat. Lata numerologiczne w numerologii są głównymi, oddziałującymi w otaczającej nas rzeczywistości energiami i właśnie w otaczającym nas świecie najbardziej dostrzeganymi. Przedstawię również znaczenie i sposób "obliczania" Lat Osobistych, które zdecydowanie bardziej oddziałują na nasze „samopoczucie”, niż na otaczający nas świat. W tej lekcji również wiele się wyjaśni – często jesteśmy w Roku Numerologicznym np. 3, w którym życie skłania nas do "cieszenia się codziennością" przede wszystkim, a nasz Rok Osobisty, jest np. 4, w którym nie mamy zbytniej ochoty na "zabawę". Nie chodzi o to, aby odkrywać takie dysharmonie, ale aby zrozumieć cel ewentualnych i odnaleźć harmonijny sposób życia z nimi.

Temat 7 – WIBRACJE IMION I NAZWISK - poznamy "kod przeliczania" - zamiennik liter na liczby. Przeliczymy własne imiona i odkryjemy jak "działa" nasze wnętrze, a czego inni nie widzą, jak pokazujemy się światu i jakie cele cały czas staramy się sobie wytyczać. Widzicie teraz jak ważne jest, aby energie imion współgrały z Drogą, którą podążamy. Numerologia włada narzędziem "zniwelowania" ewentualnych dysharmonii energetycznych (wprowadzenia zmian), wprowadzając harmonię w potencjałach, jakie dają nasze imiona. Dużo będzie pytań podczas tej lekcji. Zmiany, o których teraz wspomniałam, dotyczą osób "gotowych" na ich wprowadzenie. Zróbmy tak, nie wspomnę więcej na forum ogólnym o możliwości takich zmian, a jeżeli ktoś z Was będzie tego potrzebował/dojrzał do takiej zmiany - sam mi to powie.

Temat 8 - ANALIZA IMION I NAZWISK - poznamy "działanie" naszej świadomości, "charakter" naszych podświadomych dążeń i warunki społeczne, jakie nas otaczają (nasze miejsce w społeczeństwie). To wszystko odczytamy z naszych imion i nazwisk.

 

Tak planuje ten kurs, na który serdecznie zapraszam wszystkich nim zainteresowanych.

 

Izis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Ja mam nadzieje, ze tu nie przeszkadza, ale tu sa obliczenia z wiecej niz jednego tematu i nie wiedzialm, gdzie nie bedze przeszkadzac.

 

Poobliczalam sobie troszke i poczytalam, ale nie do konca sobie radze z interpretacjami. Doszlam do wniosku, ze chyba nie robie tego, co powinnam w zyciu teraz... Nie jestem pewna tez slusznosci dokonywanych wyborow troszke moze.

Chcialam wiec poprosic o odrobinke pomocy interpretacyjnej i moze jakies wskazowki dotyczace mojego zwiazku...?

Obliczenia powinny byc w miare ok :)

 

Jestem 7 (22.09.1983)

Droga zycia 7/34,31,21

 

I WZ - 4/13......II WZ - 3/30,12,52,61; 7/43,25,20,74.....III WZ - 7/34,16,43,15; 2/11,47,29,56,38....IV WZ - 7/43,25; 3/30,12

.....................29lat....................................................................38lat.........................................................................47lat........................

I Cykl - 9 ----------- I OP - 22.01.2012-01.01.2013 ------ II Cykl - 4/22 ----- II OP - 01.01.2040-22.05.2041---- III Cykl - 3/21

-------------------------------------- Wyzw I - 5 -------------------------------------------------------- Wyzw II - 6 ----------------------------------

Wyzw Glowne - 1

 

I teraz, ja mam inne nazwisko niz kiedys, bo mama sie rozwiodla i wrocila do panienskiego i ja tez na nie zmienilam.

Wyliczylam tak:

 

1. imie - 8

...............1/ 10, 19

................2/ 11

---------------------- imiona daja: 1-6, 3-1, 4-2, 5-4, 6-1; suma 14

2. Imie - 8

...............4/ 13, 31

...............5/ 23

 

nazwisko po ojcu -

... 7/ 16

....6/ 15,33.....................(+imiona)............WD 5/23,32; RD 6/15,51; Cele 1/11,38,83

....8/ 17...........razem: 1-6+2, 2-0, 3-1,4-2,5-4,6-1+1,7-0+1,8-0,9-0+2 suma 14+6=20

 

nazwisko obecne -

... 4/ 22

....8/ 53........................(+imiona).......WD 2/20,38; RD 2/11,65; Cele 4/13,76,

.....4/ 31....razem: 1-6+5, 2-0+2, 3-1+1, 4-2, 5-4+2, 6-1+1, 7-0, 8-0+2, 9-0+1 suma 14+14=28

 

Nazwisko mojego chlopaka -

.. 2

...7/ 16....(gdybym przyjela).......WD 9/18; RD 3/12,48; Cele 3/12,39,

...5/ 14......razem: 1-6+3, 2-0, 3-1, 4-2, 5-4+1, 6-1, 7-0, 8-0+1,9-0 suma 14+5=19

 

...................(gdybym dodala).......WD 4/22,40; RD 7/16,79; Cele 2/20,92

.tu razem: 1-6+5+3,2-0+2, 3-1+1, 4-2, 5-4+1+2, 6-1+1,7-0, 8-0+2+1, 9+1 suma 14+14+5=33

 

 

Imie mojego chlopaka - 2

...........................................8/17

...........................................6/15

 

On jest 2 (24.06.1979)

DZ - 2/11,38,12,26

 

Z gory dziekuje i pozdrawiam najserdeczniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szyla, nic dziwnego, że w chwili obecnej jeszcze nie możesz odnaleźć własnego miejsca - Twoja osobowość całkiem po prostu jeszcze się rozwija, dojrzewa, nabywa doświadczeń i nowych umiejętności, które zaczniesz wykorzystywać dopiero po 2012 roku (II Cykl i II Warunki). Jak na razie "przerabiasz" 13 (I Warunki) i uwrażliwiasz się na potrzeby osób trzecich (I Cykl) - ucząc się nie tylko samej pomocy, ale i właściwego jej udzielania - to przede wszystkim nauka zdrowego egoizmu. Cały Twój Twórczy Cykl ukierunkowany jest na pracę na rzecz ogólnej społeczności (4/22), stąd teraz tak ważne Twoje przygotowania zarówno do dostrzegania naprawdę potrzebujących (nie pijawek) i oczywiście nabywanie umiejętności budowania własnej materii (4/13). Związek, o który pytasz może mieć nieznaczne niejasności poprzez Twój nierzadki brak spontaniczności, Twój partner potrzebuje ciągłych dowodów miłości, chce czuć i słyszeć, że jest kochany - to tak dosłownie ogólnie, ponieważ chcąc Wasz związek dokładnie zinterpretować, należy zanalizować obie Wasze drogi, co zresztą mozesz śmiało uczynić - zobaczyć jakie energie oddziałują na Was w chwili obecnej, na jakich rozkwitała Wasza osobowość i jak kształtuje się Wasza przyszłość.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Izis,

czy jesteś w stanie określić możliwość zmiany miejsca zamieszkania? Nie mam pojęcia jak taki wniosek wyciągnąć! Na jednym z kursów numerolog podkreśliła ,że zmienię miejsce zamieszkania no i mimo że nie planowałam, jakoś tak wszystko się potoczyło, że rzeczywiście zmieniłam. Jestem 4 w cyklu formującym 4, I dekoracja to 5, a wszystko stało się w moim roku osobistm 3. Mogę śmiało napisać, że aż do momentu, gdy poznałam numerologię nie podróżowałam, ani nie zmieniałam w moim życiu.Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izis,

czy jesteś w stanie określić możliwość zmiany miejsca zamieszkania?

 

vitch, zawsze, kiedy w programie życia pojawia się wibracja 5, istnieje taka możliwość. Nie wiem kiedy zmieniłaś miejsce zamieszkania, ale teraz jesteś w 5 Roku Numerologicznym, co przede wszyctkim wskazuje na wiele nagłych zmian w Twoim życiu.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te gwałtowne zmiany dokonały się w moim życiu, gdy byłam w 3 roku osobistym -zmiana pracy, zmiana miejsca zamieszkania bardzo daleko od rodziny i przyjacół-po prostu wszystko. Teraz jestem w roku osobistym 5 i rzeczywiście obserwuję zmiany .A ja jestem tylko 4 i do tego w cyklu formującym ciągle jeszcze 4. Mój brat z kolei ma drogę życia 5 i jak ja jest w cyklu formującym 4 z dekoracją 1 =5. W jego życiu nie ma zmian miejsca zamieszkania. Jak więc to określić kiedy 4 (ma pełno zmian nieplanowanych-liczba duszy to 8,realizacja intymna -5,liczba ekspresji -4), a 5 - zmiany przemyślane i zaplanowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem tylko 4 i do tego w cyklu formującym ciągle jeszcze 4. Mój brat z kolei ma drogę życia 5 i jak ja jest w cyklu formującym 4 z dekoracją 1 =5. W jego życiu nie ma zmian miejsca zamieszkania. Jak więc to określić kiedy 4 (ma pełno zmian nieplanowanych-liczba duszy to 8,realizacja intymna -5,liczba ekspresji -4), a 5 - zmiany przemyślane i zaplanowane?

Generalnie w Twoim przypadku vitch, jako "4", zmiany same w sobie już wnoszą spore poruszenie, ponieważ "4" z natury nie lubią zmian, wolą wszystko dokładnie przemyśleć i zaplanować. Realizacja Intymna - 5, zgadza się, prowokuje zmiany. Każda "5" jest wibracją dosć "nerwową" jedynie wówczas, kiedy mamy problem z konstruktywnym rozładowaniem energii, jakej nadmiarem się cechuje (5). Dlatego, będąc pod wpływem tej liczby, sami prowokujemy dane doświadczenia, aby mieć ujście dla wewnętrznego, narastającego napięcia.

Ilu ludzi, tyle programów życia, każda ścieżka jest inna, inne energie imion na nas oddziałują, dlatego też tutaj nie ma sztywnych "zasad", do każdego należy podchodzić indywidualnie i tylko w ten sposób można szerzej spojrzeć na program urodzeniowy danej osoby i "przewidzieć" tendencje jej życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...