Jump to content
Tomek79

Zamienie karty Przeslania Aniolow na karty Runiczne

Recommended Posts

Tomek79

Witam wszystkich. Mam do zaoferowania na wymiane karty Przeslania Aniolow-dr Dorenn Vritue. Stan bardzo dobry. Do 44 kart dolaczony podrecznik. Tak wyglada talia ktora jest bardzo piekna:

http://www.czarymary...m_doreen_virtue

Bardziej przemawiaja do mnie runy dlatego z przyjemnoscia wymienie sie z kims na talie runiczna. Ponoc karty podarowane maja najwieksza moc :) Zainteresowane osoby prosze o kontakt mailowy: [email protected]

Pozdr.

Tomek

Guest Jaga_Wiedzma

Nie uzywa sie kart używanych pzrez inne osoby, a jesli chcesz zajać się runami to zrób sobie futhark a nie karty runiczne sprawiaj.

Tomek79

I tu sie mylisz. Karty podarowane maja bardzo slna moc. Sam dostalem talie Tarota od jednej wrozki ktorej uzywam do dzis i ktora daje mi niezwykle cenne odpowiedzi. Nie zajmuje sie kartami od dzis i posiadam tez spora wiedze bo obracam sie w swiecie ezoteryki. Dzieki za wskazowki:zeby_na:

Guest Jaga_Wiedzma

Jak chcesz, ja nie polecam kart runicznych bo runy nie lubią papieru, to nie jest ich naturalny nośnik. Tarot zaś ma podłączenia, których ja unikam.

Jeśli chcesz się zajać runami naprawdę zrób włąsny futhark, będzie Ci lepiej służył.

Tomek79

Dzieki za wskazowki. Ja na poczatek sproboje kart. Aktualnie wspieram sie skryptem runicznym z ktorego jestem bardzo zadowolony bo wiem ze dziala. Co do Tarota nie ma co sie bac. Wazne jest bhp. Mam tu na mysli oczyszczanie pomieszczenia gdzie sie wrozy, oczyszczanie kart od czasu do czasu jak i samego siebie zeby nie przyplatala sie nichciana zla energia i bedzie ok. Pozdr.

Dama Trefl

nie wiem,co robiłeś z tymi kartami,ale są bardzo obciążone złą,ciemną energią. Dobre oczyszczanie by się przydało dla przyszłego posiadacza.