Jump to content

teatr,omdlenie


niewyspany
 Share

Recommended Posts

wszystko sie dzieje na parkingu przed klatka do bloku w ktorym kiedys mieszkalem. jestem razem z 2 dziewczynami i jedym chlopakiem ktorych poznalem (w rzeczywistosci) pare dni temu. rozmawiamy a w pewnym momencie ten chlopak odchodzi z jedna z tych dziewczyn na bok i rozmawia z nia samotnie (ta dziewczyna mi sie podoba). ja mam silne odczucie zazdrosci i patrze na bilboard na ktorym jest maly plakat zapraszajacy na premiere przedstawienia teatralnego "wesele". mdleje i mam bardzo mocne bicie serca. budze sie w lozku. po chwili pojawia sie stanczyk i pochyla sie nademna,przyglada mi sie i znika.jestem w chacie w ktorej odbywa wesele (nie jest to prawdziwe wesele tylko przedstawienie teatralne) ale nie uczestnicze w biesiadzie

Link to comment
Share on other sites

Brak wiary we własne możliwości może doprowadzić Cię do tego,że nie spróbujesz nawet zawalczyć o to, czego pragniesz... I tylko dlatego szansa przejdzie Ci kolo nosa :)

Jeśli wiesz o czym piszę, to zawalcz , śmialo, bo lepiej żalować za grzechy, niż żalować, że się nie zgrzeszyło ( to cyt.).

Wesele we śnie, szczególnie nie swoje - to dobre, pomyślne nowiny. Pozytywne rozwiązanie spraw.

Pozdrowienia. Ag.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...