Jump to content

Nowe ćwiczenie od Ani-

anpamo

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie, jestem tu poraz pierwszy i wgłębiam sie normalnie coraz bardziej w te forum i w TE sprawy.....zadam wam pytanko. Napiszcie mi coś na temat mojej pracy teraz wykonywanej....jak dłgo już pracuje, czy byłam awansowana czy bede awansowana, jaki to jest rodzaj pracy? fizyczna? umysłowa? lekka? ciężka? z czym lub kim mam do czynienia? jak długo potrwa moja współpraca z nimi? czy szykują się podwyżki a może zwolnienia?

Z ciekawością bede śledziła wasze rozkłady, pozdrawiam serdecznie:buja_w_oblokach:

Ania,fajnie,że jesteś:ok:,ale musisz przeczytać,regulamin:uczen:......mówi on ,że ćwiczenia może zadawać osoba która ma 50 postów:w8:.....Twoje pytanie to pierwszy post......

hmmmm wsumie wlasnie czytam ten regulamin i nic tu takiego nie napisane...... cytuję ..

Regulamin zamieszczania próśb o wróżbę

1. Od osoby proszącej nie wymaga się minimalnej ilości postów.

Ale oki, pozdrawiam raz jeszcze ... moze niedługo i ja zmierze sie z jakims ćwiczeniem- na razie nie czuję sie jeszcze na siłach

Regulamin warsztatow-cwiczen

1. Pytania w ćwiczeniu powinny być zadane w ten sposób, że autor jest w stanie na nie odpowiedzieć już w momencie ich pisania (pytania nie moga dotyczyc przyszlosci).

2. W pytaniu nalezy zawrzec niezbedne informacje n/t obiektu cwiczen t.j. podac imie i przyblizony wiek osoby, z ktora jest zwiazane pytanie (inne, proponowane dodatkowo : znak zodiaku, data urodzenia, zawod)

3. Cwiczenia moga zadawac osoby, ktore posiadaja na koncie minimum 50 postow.

4. Osoba zadajaca cwiczenie przy zakladaniu tematu-cwiczenia podaje, kiedy zamiesci rozwiazanie (odpowiedz), mile widziany jest termin rzedu 1-2 dni.

5. Jednoczesnie moga byc "otwarte" maksymalnie 3 warsztaty-cwiczenia

6. Starajmy sie, by cwiczenia byly urozmaicone, niech dotycza pracy, podrozy poslubnej, wygladu znienawidzonego sasiada :P Tak, bysmy mogly sie rozwijac i poznawac karty z roznych stron :)

Nieznajomosc regulaminu nie zwalnia z przestrzegania go.