Skocz do zawartości

Śmierć taty


ModerateYield

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj pół dnia spędziłam u mioch rodziców na różnych pogaduchach i wczorajszej nocy sniło mi sie że mój tata umarł, pamiętam moją rozpacz oraz zmarłego tatę.

Przeraził mnie mój sen, co moze ozaczać śmierć bliskiej-żyjącej osoby?

 

Ostatnio mam jakieś dziwne sny jakieś trzy tygodnie temu też śnil mi się cmentarny sen: Byłam na cmentarzu przy grobie, nie wiem czyj grób, była tam babcia mojego męża więc może to grób dziadka? ale w realu grób dziadka jest mały a ten przy którym byliśmy był wielki, na tablicy widze typowe epitafium pod którym jest zdjęcie z pogrzebu osoby zmarłej a na tym zdjęciu widoczny mój teśc idący w kondukcie pogrzebowym, wśród tłumu widze mojego wujka (moja rodzina-brat mamy) który jest ubrany w czerwony dres z białymi lampasami-we snie pomyslałma sobie, że wujek był przejazdem i wstapił na pogrzeb. Mój mąż wyrażnie na życzenie babci poszedł po ziemię, widziałam jak wykopał dół i przyniósł ziemie i położył na nagrobku a ta babcia kazała mu zrobić z tej ziemi kwadrat w planach miała układanie w nim kwiatów. Nagle zobaczyłam spacerujących rodziców -moich-którzy rozmawiali o tym cmentarzu, jak został przebudowany, ze roboty musiały być intensywne...i obudziłam się.

 

Niepokoją mnie te sny co one mogą oznaczać prosze o jakąś interpretację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o wszystkim wiesz - chodzi o rodziców, ich sprawy, relacje między nimi są od pewnego czasu niejasne dla Ciebie, wydaje mi się , że duzo myślisz na ich temat.... Chciałabyś wiedzieć wszystko, tymczasem czujesz się niedoinformowana... Sen zwiastuje zmiany, nieoczekiwane zwroty w życiu Twojej rodziny.Pozdrawiam. Ag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...