Jump to content

duch otwirający i trzaskający drzwiami


marlena12321

Recommended Posts

Sen przedstawia mnie samą w mieszkaniu - wtedy pojawia sie duch (tylko jak jestem sama ) nie czuje wielkiego strachu tylko rozpacz i zmeczenie nawiedzającym duchem który porusza przedmiotami. ale przede wszystkim skupia się na drzwiach ktore caly czas otwiera lub zamyka a ja wcale nei probuje się wydostać! czuje tylko chęć alby duch znikł i przestał mnie męczyć . w snie siłuję sie z nim on ciągnie drzwi w jedną strone ja w drugą. na koncu otworzyl drzwi wyjsciowe ktorych nie moglam zamknąć.

Proszę o przetlumaczenie tego przekazu

:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

moim zdaniem moze w rzeczywistosi nawiedzaja cie 'duchy przeszlosci' , jakas sprawa z przeszlosci nie dajaca tobie spokoju. jestes tym juz zmeczona a jednak nie probujesz sie wydostac.on otwiera i zamyka drzwi a ty i tak tkwisz w srodku.moze jest to znak zeby nie czekac az duch zniknie tylko samemu wyjsc...drzwi otwarte i nie mozesz ich zamknac...po prostu 'wyjdz' z tego problemu.

Link to comment
Share on other sites

Nie tyle wydostać, co pozostać tu gdzie jest jednocześnie zamykając za sobą jakieś drzwi.

Zgadzam się z astro co do "duchów przeszłości", jest widocznie coś, co nie pozwala Ci ze spokojnym sumieniem zamknąć jakiegoś rozdziału w życiu. Coś ciągle wraca i o sobie przypomina, może jakieś wyrzuty sumienia, jakaś sprawa która nie została wyjaśniona.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...