Jump to content

Czy to Poltergeits?


taczi1993

Recommended Posts

Ja mam tylko prośbę aby ktoś podał może jakiś Sposób na sprawdzenie czy to jest Poltergeits. poczytałem o Poltergeits na wikipedii i innych stronkach i doszedłem do wniosku że wkoło mnie dzieją się rzeczy bardzo podobne. Tylko nieco łagodniej.zdarza się że jakiś przedmiot spadnie z półki itp. i w moim pobliży wszystkie urządzenia elektryczne działają gorzej typu komputer zawsze muli ale już gdy brat usiądzie to nie albo gdy latarnia ledwo pali znaczy gdy się "żarzy" to gdy przechodzę obok się zapala i na odwrót gdy się pali lekko pomrugując gaśnie.... i różne tym podobne ale również co do dziwnych dźwięków które Poltergeits tworzą, to kojarzycie takie kartki na boże narodzenie z pozytywką? co jakieś pare miesięcy słychać taką u mnie w pokoju co więcej totalnie niewiem z kąd dźwięk pochodzi mam wrażenie że już znalazłem źródło a później okazuje się że w innym miejscu lepiej słychać po chwili znów w innym i to jest totalnie dezorientujące ;P i dziś takie coś również miałem w pokoju z tym że już nie było piszczącej kolędy jak z horroru jakby kartka była wyczerpana tylko piski układającę się rytmicznie dwa piski w odstępie sekundy co trzy sekundy (wkurzyłem sie dziś i skupiłem się na dźwięku i wyobraziłem sobie kartke wysunąłem rękę przed siebie i wyobraziłem że wysysam z niej energie aby sie rozładowała i nie grał i o dziwo! zadziałało natychmiast się wyłączyła!) a poza tym...to akurat niewiem czy ma coś wspólnego z Poltergeits ale jak ktoś wie o co chodzi to również proszę o pomoc: czasem tak jak i dziś koło godziny 3:40 (z reguły dzieje sie to gdzieś w tych godzinach i nie sugeruje że koniecznie o 3 ;) ) mam taki nagły przypływ strachu z początku oglądam sie za siebie i czuje czyjś wzrok i to sie nasila ciarki na plecach i ten paniczny strach obserwuję cały pokój i nic niema a ja się boje jak nigdy! choć piszę o Poltergeits dotychczas starałem się sobie to próbować jakoś tłumaczyć... z odpowiedzią mi się nie spieszy ale proszę o poradę z góry dziękuję ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Jaga_Wiedzma

Czy to poltergeist nie wiem, ale proponuje Ci poszukać coś o zjawiskach telekinezy. Bo jeśli rzeczy typu mulenie kompa czy mruganie latarnii przydarza sie tobie, być moze to jest przyczyną, a nie duchy.

Link to comment
Share on other sites

z Telekinezą się bawiłem kiedyś z tym "wiatraczkiem" i bez otwierania czakr nawet bardzo dobrze mi szło myślisz że to powód?

Link to comment
Share on other sites

Guest Jaga_Wiedzma

Poltergeisty czasem są uważane za telekineze lub zjawiska podobne. Być moze pzrez ćwiczenia telekinetyczne otworzyłeś sie na coś i teraz w Twojej obecności dzieją się takie dziwne rzeczy :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Jaga_Wiedzma

:lol:

 

Nie dam Ci 100% pewności, że to od Ciebie pochodzi ale jest taka możliwość.

A jak sie pozbyć? Medytacja, praca nad sobą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...