Jump to content

cegły, piwnica


landalicious
 Share

Recommended Posts

dzisiaj nad ranem obudzilam sie po raz kolejny wystraszona i serducho było mi na maxa, po raz kolejny snilo mi sie ze moja kolezanka została zamurowana, nie mam pojecia co to znaczy, nie boje sie tyle o siebie tylko o nią, czy to moglo miec cos wspolnego z jej osoba? sniło mi sie ze jej pijana mama (tylko w snie to byla inna osoba) robila cos z ceglami i cementem i wiedzialam ze w piwnicy cos sie dzieje, zawołalam kolege i pobiegł ze mna do piwnicy w jej bloku, usłyszalam jego przerazliwy glos i w tym momencie zobaczylam Alinke moją koleżanke ktora siedziala po turecku na sedesie otoczona murem ceglanym. Jej mama chciała za zamurowac. Dalej sie obudzilam wystraszona na maxa i jak teraz o tym pomysle to tez sie boje :( nie mam pojecia co to moglo znaczyc, prosze o interpretacje bo sie strasznie o nią boje! Z góry dziekuje

Link to comment
Share on other sites

Twoja przyjaciólka potrzebuje wsparcia, możliwie jak najszybciej. Porozmawiaj z nią szczerze o jej problemach... Ten sen to nic innego jak wołanie o pomoc, które zauważasz sama wciągu dnia. Zastanów się ile możesz dla niej zrobić i po prostu to rób.

Pozdrawiam. Ag.

Link to comment
Share on other sites

Zanim jednak skupisz się na problemach swojej przyjaciółki, zastanów się, czy nie chodzi tutaj o Ciebie. W 80% nasze sny pokazują nam sprawy związane z nami. Oczywiście postać rozpoznałaś ewidentnie, ale nie znasz jej symboliki. A najczęściej jest jednak tak, iż podświadomość posługuje się znanymi nam obrazami, aby przedstawić problemy dotyczące naszego wnętrza. Zrozumienie tego zjawiska powoduje, że po jakimś czasie sami wiemy, czy sen ma przesłanie pozytywne, czy też nie, nawet jeśli w szczegółach nie potrafimy go wyjaśnić. I teraz tak, zakładając iż z wyśnioną osobą łączy Cię silna więź emocjonalna, czyli że np. się z nią utożsamiasz - to Ty sama odczuwasz presję i brak swobody w podejmowaniu decyzji. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...