Jump to content

Dramat


Pletwa

Recommended Posts

Dzisiaj mi się śniło Zaczął się pięknie miałem Dziewczynę ( niemam dziewczyny obecnie ) byliśmy bardzo szczęśliwi planowaliśmy wspólne zycie miała gdzies wyjechac ja z nią ale wszystko się skończyło bo Ją dwóch jakiś zabiło ja dostałem po głowie w aucie w lusterku widziałem swoją głowę byla krótko ostrzyzona tak jak mam w realu potem ich szukałem w autobusie zagadałem z takimi dwoma że mi zabili Dziewczynę i ja tamtych też zabije wyszedłem na przystanku z tymi dwoma pasażerami potem spotkałem tych dwóch co Ją zabili i biłem ich drewniana pałka po głowie chyba ich zabiłem. Może to byli ci sami co w autobusie tego niewiem. Pamiętam że jeden z tych pasażerów autobusu był niski szczpły miał wąsa i zieloną kurtkę. Bardzo proszę o zinterpretowanie tego snu co on oznacza ? potem mi sie śniło że gram w kosza bardziej rzucałem i ani razu nie rzuciłem. Na końcu miałem sen co bardzo często się śni podobnie a mianowicie wybiegłem z mieszkania i cały czas biegłem aż do jakiegoś parku tam był przystanek autobusowy potem załozyłem kurtkę dwustroną Adidas na inną stronę ( taką samą mam kurtkę ) Dziękuję

Link to comment
Share on other sites

hmmm wiesz sen o dziewczynie ... może oznaczać , żę obawiasz si ją miec bo szybko ja stracisz.... a może mysli " że nie zasługujesz by Ciebie ktos kochał"??

 

 

a sen o domu....... czy w nim sie zle czujesz , rodzice Ciebie denerwują , nie czujesz sie w nim dobrze, cos się tam dziejej niedobrego . Jest ewidenta ucieczkaz domu?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...