Skocz do zawartości

Ucieczka na smoku


Mi-lu

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu miałam sen, który bardzo mnie zaniepokoił. Śniło mi się, że przebywałam w mieszaniu mojej babci. Spałam na dywanie a w okół mnie leżał owinięty smok i kilka skrzydlatych jaszczurek. Wiem, że w tym śnie byłam z tym smokiem bardzo zżyta, jakby był przyjacielem, albo powiernikiem. Nagle usłyszałam hałas, ale postanowiłam udawać że śpię. Kilku ludzi weszło do mieszkania. Skądś wiedziałam, że chcieli mnie złapać, więc wskoczyłam na grzbiet smoka i wylecieliśmy, przez drzwi balkonowe. Uciekaliśmy jakimś tunelem wykutym w skale. Właściwie była to olbrzymia hala wykuta jak tunel. Jarzyło sie w niej mnóstwo świateł i po bokach była masa sklepów - całość wyglądała jak galeria w centrum handlowym. Mój smok stał się latającym lwem, całym czarnym, jak smoła. Chciałam wylecieć z tej hali. Ludzie z mieszkania dalej mnie gonili, próbowali mnie złapać od dołu, aż w końcu spadłą na mnie siatka i ktoś się na mnie rzucił, a ja i mój smok spadliśmy na ziemię. W następnym momencie tańczyłam w białej sukience i w wianku na jakieś łące w nocy. Ale po chwili podbiegłam do wyjścia jakieś wielkiej jaskini (miałam wrażenie, że do tej w której leciałam) i zobaczyłam czarnego lwa ze skrzydłami. Miał podcięte gardło, a obok niego stał jakiś obdarty mężczyzna. Zaczęłam płakać, a ten mężczyzna do mnie podszedł i zaczął mi coś tłumaczyć, że nie rozumiem, że zrobił to dla mojego dobra itd. Odepchnęłam go i rzuciłam się do ciała lwa. Nie chciałam go słuchać, płakałam i wydzierałam się w niebo głosy. I tutaj się obudziłam...

 

Nie mam pojęcia co ten sen może znaczyć. Czytała gdzieś, że smoki są symbolem zła i groźby, ale dla mnie są one oznaką wolności, przekraczania jakiś barier. Dlatego nie potrafię tego snu zinterpretować. Na dodatek pojawia się w nim śmierć, a takie coś jeszcze mi się nie śniło. Niepokoi mnie również postać mężczyzny, którego wydawało mi się, że znam lub poznam...

Edytowane przez Mi-lu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...