Skocz do zawartości

Zaćmienie Słonca i zaćmienie Wenus (?)


Ewcia000

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio przyśnił mi się sen hehe. A mianowicie byłam u w swoim dawnym pokoju (przeprowadziłam się) i było dużo osób, w tym moje przyjaciółki . "Imprezka" się rozkręca i nagle patrzymy przez okno a tam rozpoczyna się zaćmienie Słońca. Dokładnie patrze się w to zjawisko widzę jak jest zasłaniane to Słonce i po chwili znowu się odsłania.Wiadomo chyba jak to się dzieje, trochę nie umiem tego opisać :P Dzieje się to dość szybko, i Słonce było takie bardziej białe no i czarny księżyc je przysłaniał, widziałam tą białą obręcz.. No spoko, tylko znowu ledwie się obracam a tu drugie zaćmienie ;/ Znowu widzę jak jakaś planeta przez drugą jest zasłaniana, tylko teraz ta planeta jest pomarańczowa i w ogóle... Zdaje mi się cały czas że to była Wenus. Znowu dokładnie się przyglądam temu zjawisku tylko już ta planeta się nie odsłania. Zostaje tylko taka pomarańczowa obręcz i czarne w środku. A i w ogóle wszystko spowiła pomarańczowa poświata.Jakbym patrzała przez pomarańczowe okulary. No w ogóle to mnie nie wzruszyło, obracam się i zaczynam kręcić film, kręcę przez chwilę tłok a potem przechodzę do moich przyjaciółek. I pytam się ich jakie mają marzenia... To było dziwne pytanie. Każda mi coś odpowiada po kolei (nie pamiętam już co) mówiły to z uśmiechem, takie zadowolone... I przechodzę do jakiegoś kolesia ale nie zdążył mi odpowiedzieć bo się obudziłam...

Mam 16 lat ;) Wszystko działo się popołudniu i nie odczuwałam żadnych uczuć, ni to szczęście ni to smutek...nic. =)

Byłabym wdzięczna za pomoc =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaćmienie słońca kojarzy mi się z jakimś niezwykłym wydarzeniem, które może pojawić się w Twoim życiu.

Może będzie to odkrycie czegoś nowego i wspaniałego w Twoim życiu ?

Tylko coś Ci to jeszcze przysłania...

Czyżby obawy przed czymś nieznanym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...