Jump to content

Dwie siódemki, co to znaczy?


Guest Jaga_Wiedzma

Recommended Posts

Guest Trina7

Ja znam dwa znaczenia tych kart:

 

I) znaczenieźródło:" Wróżenie dla początkujących"

* 7 pik-> osiągnięcie częściowego sukcesu, możliwe że nagroda nie będzie zdaniem osoby której wróżymy, adekwatna do włożonego trudu w osiągnięciu celu. Istotne jest aby osoba której się wróży uczyniła krok do tyłu, aby móc wszystko jeszcze raz przemyśleć i pójść do przodu, choć w nieco innym kierunku. Potrzebuje chwilę na przemyślenia, aby wyciągnąć odpowiednie wnioski z owego doświadczenia. Karta ta obiecuje sukces, ale po długim okresie wzmożonego wysiłku.

 

* 7 kier->karta uważana, za znak niezgody, będącej przeważnie wynikiem kłótni kochanków. Oznacza chwilową zmianę uczuć między kochającymi się ludźmi. Gdy będą osobno zweryfikują swoje przeżyte doświadczenia i wyciągną odpowiednie wnioski. Jeśli ta karta pojawia się w trzech pierwszych kartach, oznacza, że os. której wróżymy, jest zbyt ufna lub naiwna, powinna być bardziej asertywna i pewna siebie.

 

II) znaczenieźródło:moja Babcia

 

* 7 pik-> pewność, ta karta podtrzymuje kartę za którą występuje. Wskazuje, że to osoba której wróżymy jest siłą sprawczą wydarzeń. Od niej tylko zależy zmiana złej sytuacji.

*7 kier-> marzenie o miłości, oznacza także złudzenie. Os. której wróżymy nie powinna bujać w obłokach. Miłość znajduje się w zasięgu ręki, powinna (ta osoba) pozwolić jej (miłości) przyjść, obserwować i działać. Może to być również dobry on=men, szczęśliwy zbieg okoliczności

Link to comment
Share on other sites

Guest Trina7

Zostałam poproszona, o napisanie znaczenia dwóch pozostałych 7 wg interpretacji mojej Babci, dla tego czynię to w tym poście, a nie indywidualnie:

 

*7 karo-> złość, nagłe działanie, niezadowolenie, które wywoła wielkie emocje. Napięte stosunki z bliską osobą, trzeba wyjaśnić wszystko, aby powróciła równowaga.

*7 trefl-> niewielki dopływ gotówki lub prośba o pieniądze z zewnątrz. Należy zachować ostrożność przy operacjach finansowych. Niespodziewane wydatki.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...