Jump to content
Guest Jaga_Wiedzma

Dwie siódemki, co to znaczy?

Recommended Posts

Guest Jaga_Wiedzma

Nie znam sie na kartach a potrzebuje poznać znaczenie siódemki pik i siódemki kier. Bardzo dziękuję

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Trina7

Ja znam dwa znaczenia tych kart:

 

I) znaczenieźródło:" Wróżenie dla początkujących"

* 7 pik-> osiągnięcie częściowego sukcesu, możliwe że nagroda nie będzie zdaniem osoby której wróżymy, adekwatna do włożonego trudu w osiągnięciu celu. Istotne jest aby osoba której się wróży uczyniła krok do tyłu, aby móc wszystko jeszcze raz przemyśleć i pójść do przodu, choć w nieco innym kierunku. Potrzebuje chwilę na przemyślenia, aby wyciągnąć odpowiednie wnioski z owego doświadczenia. Karta ta obiecuje sukces, ale po długim okresie wzmożonego wysiłku.

 

* 7 kier->karta uważana, za znak niezgody, będącej przeważnie wynikiem kłótni kochanków. Oznacza chwilową zmianę uczuć między kochającymi się ludźmi. Gdy będą osobno zweryfikują swoje przeżyte doświadczenia i wyciągną odpowiednie wnioski. Jeśli ta karta pojawia się w trzech pierwszych kartach, oznacza, że os. której wróżymy, jest zbyt ufna lub naiwna, powinna być bardziej asertywna i pewna siebie.

 

II) znaczenieźródło:moja Babcia

 

* 7 pik-> pewność, ta karta podtrzymuje kartę za którą występuje. Wskazuje, że to osoba której wróżymy jest siłą sprawczą wydarzeń. Od niej tylko zależy zmiana złej sytuacji.

*7 kier-> marzenie o miłości, oznacza także złudzenie. Os. której wróżymy nie powinna bujać w obłokach. Miłość znajduje się w zasięgu ręki, powinna (ta osoba) pozwolić jej (miłości) przyjść, obserwować i działać. Może to być również dobry on=men, szczęśliwy zbieg okoliczności

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Trina7

Zostałam poproszona, o napisanie znaczenia dwóch pozostałych 7 wg interpretacji mojej Babci, dla tego czynię to w tym poście, a nie indywidualnie:

 

*7 karo-> złość, nagłe działanie, niezadowolenie, które wywoła wielkie emocje. Napięte stosunki z bliską osobą, trzeba wyjaśnić wszystko, aby powróciła równowaga.

*7 trefl-> niewielki dopływ gotówki lub prośba o pieniądze z zewnątrz. Należy zachować ostrożność przy operacjach finansowych. Niespodziewane wydatki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...