Skocz do zawartości

Wyspa, zły Tygrys i noc.


Gość xx6

Rekomendowane odpowiedzi

Czesć proszę bardzo o interpretacje mojego znu, bo sama nie potrafię tego zrobić, a sen mi bardzo utkwił w pamięci.

 

Śniło mi się ze przybyłam na jakąś bezludna wyspę z jakimś człowiekiem, chyba mężczyzną który o dziwo znał tą wyspę.

Znaleźliśmy mieszkanie identyczne jak moje, ale z prymitywnymi drzwiami.

Za dnia wszystko było dobrze, ale mój towarzysz ostrzegł mnie że na tej wyspie jest zły tygrys, który będzie chciał nam coś w nocy zrobić, bo weszliśmy na jego terytorium i on juz nas wywęszył. Żeby przetrwać noc miałam się zachowywać cicho.

Kiedy nastał wieczór a ja zbierałam się do pozamykania wszystkiego, usłyszałam miauczenie. Poszłam w jego stronę i ujrzałam malutkiego kociaka. Wzięłam go na ręce i zaniosłam do domu, a w czasie tej drogi czułam na plecach czyjś wzrok.

Gdy wróciłam mój towarzysz powiedział ze powinnam była zostawić kotka bo i tak nie przeżyje nocy przez tygrysa, a swoim miauczeniem mógł nas w nocy wydać. Ale kociaka zostawiłam.

W nocy gdy już spałam usłyszałam skradanie się jakiegoś dużego zwierzęcia, gdy czułam ze jest już blisko obudziłam się, byłam sparaliżowana ze strachu, i jeszcze w łóżku bałam się poruszyć. Zasnęłam po jakimś czasie ponownie, ale do rana nie zmieniłam pozycji snu.

Bardzo proszę, wytłumaczcie mi co to wszystko ma oznaczać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

wyspa mówi o izolacji, o ucieczce, skoro pojechałaś tam to znak ze potrzebujesz w swoim życiu więcej samodzielności,

energii działania, aktywności, zobacz że we śnie zaufałaś temu mężczyźnie, on mówił ci co masz robić a pomimo to nie czułaś się bezpiecznie,

wykonywałaś jego polecenia, choć miałaś chęć postąpić zupełnie inaczej,

czy w swoim życiu, w twoim potoczeniu jest ktoś kto ma na ciebie duży wpływ,

kogo opinia lub ocena dla ciebie dużo znaczy, nie chcesz go urazić ?

 

tygrys to niebezpieczeństwo które nas paraliżuje ale oddając komuś innemu władzę nad sobą nie pokonasz lęku,

stajesz się bierna wobec tego co groźne, może lepiej zmierzyć się z tym lękiem,

co w Twoim życiu może być takim tygrysem? czego się obawiasz i dlaczego uważasz że tylko mężczyzna może cie przed tym obronić,

ten sen pokazuje jakie schematy sa w podświadomości, nad czym warto pomyśleć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...