Skocz do zawartości

Sny przyjaciela.


Lady_Dhampire

Rekomendowane odpowiedzi

nie jestem pewna czy powinnam prosić o interpretacje cudzych snów, jednak od kiedy przyjaciel mi o nich opowiedział zachodzę w głowę co też mogą one oznaczać... są to dwa sny w których "występuje" moja osoba.

 

- w pierwszym z nich, mój przyjaciel jest inwalidą (w rzeczywistości jest całkowicie sprawny) i porusza się na wózku inwalidzkim, oboje znajdujemy się w centrum handlowym a ja kieruje nim pchając wózek.

- w drugim jest martwy, leży na łóżku szpitalnym przykryty białą płachtą a ja pcham go przez korytarz...

 

z tego co wiem ten drugi śnił mu się około 2 tygodni po pierwszym.

 

bardzo proszę o interpretacje, bo przyznam szczerze że nieco martwi mnie rola w jakiej w nich występuje, a już szczególne w tym drugim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

czy nie masz za dużego wpływu na swojego przyjaciela?

w 1 śnie jest inwalidą zależnym od ciebie, choć jest przecież całkiem sprawny, a w którą stronę TY go zawieziesz tam się znajdzie,

w 2 śnie to już jest martwy, czyli nie ma na nic wpływu i znowu ty go gdzieś wieziesz

 

zobacz nawet w tym poście gdzie pytasz się o jego sny, wiem martwisz się, ale dlaczego on sam nie szuka tu odpowiedzi tylko TY?

jego podświadomość takimi symbolami pokazuje jak on się czuje od Ciebie zależny,

zazwyczaj przyjaciele wspierają się i dużo o sobie wiedza, ale czasami dobrze jest od siebie odpocząć,dać sobie więcej swobody,

może jest coś w waszej relacji co go meczy, a może nie, po prostu porozmawiajcie o tym,

może czas na jakieś zmiany i z czasem takie sny przejdą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mary_mary,

 

bardzo dziękuje za odpowiedź. i chyba faktycznie w tym co napisałaś może być dużo racji...

co prawda fakt że on sam nie szukał interpretacji swoich snów raczej nie jest dziwny, nie interesują go specjalnie takie rzeczy, ale reszta raczej może się zgadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

:) mam nadzieję ze to co napisałam chodź trochę wyjaśniło te sny i Cię uspokoiło Lady_Dhampire,

rozumiem Cię, bo też zwracam uwagę na sny gdzie moim przyjaciołom dzieje się coś złego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...