Skocz do zawartości

Prośba o interpretację snu


szekalka

Rekomendowane odpowiedzi

Stoję przed domem (wydaje się, że moim chociaż wygląda inaczej). Chyba skądś wracam bo mam walizki. Wchodzę zostawiając walizki przed domem. Staję w przedpokoju i czuję,że się będę bała tu zostać i myślę, żeby tylko drzwi się nie zamknęły. I właśnie wtedy zaczynają się zamykać. Ja w ostatniej chwili łapię i widzę za sobą wysokiego mężczyznę blondyna ubranego w sweterek caro różowo-fioletowy i wiem, że jest to osba zjawa. Mężczyzna jest dla mnie nieznajomym, ale mówię do niego, żeby się wynosił z domu. On nato, żebym to ja się wynosiła. I wtedy ja wychodzę i przed domem stoi młoda murzynka, która rzuca klucz na ziemię i mówi, no to się zamieniamy na dom, skoro nie chcesz tu mieszkać. Ja jej mówię, że może jednak dam radę. Biorę walizkę i wchodzę ale znowu widzę tą zjawę. Nagle znajdujemy się gdzieś przed domem i ja się kłócę z nim, żeby zostawił mnie i odszedł. I wtedy on zamienia jakieś 2 osoby (nie iwm jakie i skąd się wzięły) w szczury. Jednego widzę biegającego a drugi zaczyna się zmieniać w coś co lata i ma duży brzuch (ni to ptak ni to nie wiadomo co) i to coś mnie atakuje i budzę się nad ranem z krzykiem.

Proszę, jeżeli ktoś może zinterpretować ten sen, to będę wdzięczna. Dodam, że śniło mi się to z wtorku na środę nad samym ranem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z pewnością dotyczy to jakichś zmian w twoim życiu które mają nastąpić. Można to interpretować jako strach przed zmianami . Męzczyzna , kobieta mogą byc symbolami twojego strachu jednak przez nich zdecydowałaś się wejść do domu ( czyli wróg wzbudził twoją determinacje do zmiany). kłótnia z tą zjawą może oznaczać ,że osoba która wprowadzić chce zmiany w twoim życiu będzie chciała wciąż cie kontrolować . zamiana na szczury innych osób może świadczyć o dużych możliwościach tej osoby tzn.o tym,że jest ona w stanie zrobić wszystko jeśli nie pójdzie po jej myśli.To,że cie atakuje i się budzisz może oznaczać ,że niedługo ktoś będzie chciał ci przeszkodzić w zrealizowaniu twoich planów zaś fakt ,że nie wiesz jak to się skończyło ma być przestrogą,że wszystko jeszcze możesz zmienić by nie doszło do niczego złego. Skomplikowane ,ale przemyślane .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...