Jump to content

Śmierć kliniczna


manalena

Recommended Posts

Czytałam sporo relacji o ww. i spotykałam się z tunelami, rajami, aniołami, błogością, widzeniem jakichś postaci. Często ludzie widzą swoje przeżyte życie jak w filmie... A co uważacie o przepowiadaniu przyszłości po takowej? Szukałam informacji na ten temat ale do niczego się nie dokopałam. Czy to się jakoś wam nie gryzie? Dlaczego ktoś dostaje informacje o przyszłym losie swoim i bliskich mu osób — i nie zapomina tego po wybudzeniu? Co w takim razie o decydowaniu o naszym życiu, wiadomo — jest karma, ale czy możemy ją faktycznie w takim układzie zmieniać i na ile?

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Śmierć kliniczna ... sam kiedyś bardzo głęboko zastanawiałem się co kryje się pod tym pojęciem. Znalazłem bardzo ciekawe informacje tutaj: Śmierć kliniczna. Wiadomości z tej strony zaspokoiły moją ciekawość, oraz pomogły na opisanie tego w postaci referatu. Polecam lekturę tego każdemu, kto tylko trafił na link to tej strony.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Czytałam opinie wielu, ludzi, którzy podobno przeżyli stan określany, jako śmierć kliniczna. Wiele nieścisłości i zbyt bajkowa - jak dla mnie - wizja zaświatów. Przecież śmierć - jakakolwiek - to przecież stan ducha, świadomości - a nie miejsce. Szukam dalej, aby znaleźć konkretne informacje na ten temat :) Pozdrawiam! Impression

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

To bardzo ciekawy temat,można czytać opowieści tych którzy przeżyli coś takiego A stan duchowy również musi mieć gdzieś swoje miejsce,teraz jest w naszej duszy,ale potem wychodzi i gdzieś się udaje,tylko pytanie gdzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...