Jump to content

Przerażające


Pletwa

Recommended Posts

Byłem w jakims lochu torturowany były kraty w oknie na końcu jakiś głos usłyszałem że tak się stanie coś w tym stylu. Następny taki krepujący miałem sen miałem się kochać z jakąś Kobietą niemieliśmy dolnych ubrań poten siedziałem wtulony z jakąś na tapczanie pod koniec usłyszałem głos że niepodupie. Przepraszam za wulgaryzm ale taki głos usłyszałem niecenzuralny. te sny mi niedają spokoju.Co one oznaczają ?

Link to comment
Share on other sites

:))))))) kochany może napisze co mysle prywatnie... fantastyka sporą masz .. ale jeden problem Ciebie męczy i on się u jawnia dość silnie....... jedna myśl....... problem dom... eomocje ... nie jest ok/.... i tyle co ma do powiedzenia na ten temat tak czuje a nie iczaje dla mnie ten sen nic nie niesie magicznego
Link to comment
Share on other sites

Akae myślisz że głosy w snach nic nie znaczą naprawdę ? powiem Ci ze od jakiegość czasu z domu niewychodzę boję się strasznie może to dlatego ta myśl Ci chodzi dom. Chciałbym się wyrwać ale nieumię. Nikt mnie na siłę nie trzyma w domu jeśli o to chodzi. Boję się że jak wyjdę to mnie czeka niebezpieczeństwo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...