Skocz do zawartości

Kukiz i fretki


neo

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo proszę o pomoc, jeśli ktoś cos może z tego odczytac

 

 

Otóż, sniło mi sie, że ide po ulicy i nagle na wprost biegną 3 dziwne zwierzątka podobne do fretki, ale bez ogonków , z taką dziwna mordką, taką jak Bromba (jesli ktos zna Wojtyszkę)

Wtedy pojawił sie ktos, kogo twarz znałam, ale nie mogłam sobie przypomniec kto to jest- rozmawiałam z nim tak jak z dobrym znajmym

zauwazyłam, że jedna z tych fretek owinęła mi sie wokół uda, zdziwiło mnie jak sie trzyma, bo nie czułam pazurków wbitych w nogę- a ona po prostu owinęła się jak plaster

druga fretka owinęła się na kostce

dalej nie pamiętam, ale jak się obudziłam doskonale pamiętałam twarz mężczyzny- to był Paweł Kukiz- nie jest to jakis mój ulubiony piosenkarz, ani nic takiego, nie znam go

ten sen jest dla mnie bardzo dziwny

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja interpretacja: Masz lub będziesz mieć w otoczeniu dwie osoby, w domniemaniu moga to być kobiety, które będą próbowały się do Ciebię przymilić, jakby "uczepią się Ciebie", żeby na Tobie i za Twoja pomocą przejśc przez pewne sytuacje.

Przyczepią się do Ciebie tak, że Ciebie będzie to " ni ziębiło nie parzyło", poprostu będą Cię chciały wykorzystać, żeby coś przejść, za Twoją skoromną pomocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ proszę:)

Miałam kiedyś podobny sen.. wtedy się nie pomyliłma w interpretacji:)

 

Tutaj wygląda na 3 kobiety, ale tylko dwie wskoczą na Ciebie, :), tak to odbieram. Powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...