Jump to content

Szczury...


agnieszka.

Recommended Posts

Witam, proszę o zinterpretowanie mojego snu. Otóż dzisiejszej nocy śniły mi się dziwne rzeczy...najpierw śnił mi sie mój chłopak, który wczoraj ze mna zerwał w bardzo niemiły sposób. W tym śnie pisał mi na gg że jest smutny, i tak jakby żałował tego co zrobił. Pisał że przyjdzie sie ze mna spotkac i porozmawiac jakis patryk, ktory traktuje mnie jak kolezanke...dodam ze nie znam zadnego patryka......kolejny sen był straszny...byłam tam z jakims mężczyzną i bylismy rodzicami pewnego chłopca i szukalismy go. nagle dwoje dzieci odrzuciło taką płachtę pod którą leżał nasz syn, a przy jego ciele od szyi po stopy było pełno szczurów które obgryzały włosy na jego ciele....to było okropne, dziecko wiło sie z bólu...nagle szczry odbiegły i moim oczom ukazał sie chłopczyk cały okryty sierścią...nigdy nie miałam wcześniej takiego snu...dodam że mam 23 lata ani męża a ani żadnych dzieci nie mam...Czy ktos wie co mogą oznaczać te sny?

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem te dwa sny są ze sobą połączone.

Ten chłopczyk w Twoim śnie może symbolizować Twoje wewnętrzne dziecko, które cierpi przez rany emocjonalne, zmartwienia, przeciwności które go spotykają.

Coś je "gryzie",zaburza lub też niszczy jego równowagę...

Myślę, że tym czymś jest Twoje rozstanie z chłopakiem, który; masz jeszcze nadzieję, że przemyśli wszystko i wróci do Ciebie.

Ja tak widzę ten sen...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...